dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

1 846 140 zł4 244 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 4244mkw w pięknym otoczeniu lasu sosnowego. Położona na rozwojowym terenie w Dziwnowie. Dojazd do działki utwardzony. 15 min do morza i 5 min do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

147 250 zł589 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w Inowrocławiu przy ulicy Leona Sobierajskiego. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 278 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka zalesiona z dostępem z drogi asfaltowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (urząd Gminy w Pomiechówku mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

73 040 zł1 328 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niemianowice, gmina Gózd Jeśli kochasz przyrodę i męczy Cię miejski zgiełk to miejsce jest dla Ciebie! Działka 1328 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w malowniczej miejscowości Bukowiec gm. Korzenna Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem: 33MM -.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 158 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka inwestycyjna, w kształcie trapezu o powierzchni 9158 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 229 m² 797,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecamy działkę o pow. 12,29a, położoną w Wieliczce. Kształt zbliżony do trójkąta o wymiarach ok 35m x 58m x 70m. Teren delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł893 m² 414,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jaworze widokowa działka budowalna Prezentuję do sprzedaży piękna i widokową działkę budowlaną o powierzchni 893 mkw., usytuowaną w Jaworzu w okolicach ulicy Panoramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 314 m² 51,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rekreacyjna przy ulicy Składowej w Starachowicach. Działka o powierzchni 2314m2 usytuowana jest przy terenie przemysłowym i przy rzece Kamiennej. Brak miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

196 500 zł2 093 m² 93,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, budowlana, żeliszów, bolesławiec,2093 m2. Wgn nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną oznaczoną symbolem 44.MN o powierzchni 2093 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 265 m² 101,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2265 m2 zlokalizowaną w miejscowości Stoczek, gmina Niemce. Oferowana nieruchomość, działka o nr 73/18 - znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

54 470 zł838 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaży 20 atrakcyjnych działek budowlanych o klasie gruntu rv (grunty orne) i łv (łąki trwałe), położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł2 800 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko rzeki Działka rolna z warunkami zabudowy , w kształcie prostokąta o numerze 1421/2 powierzchni 2800m2 w Nowodworcach. Wymiary działki: 15m.

Szczegóły ogłoszenia

540 120 zł4 501 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4501 m położona w miejscowości Gózd (woj. mazowieckie, powiat radomski). Lokalizacja: działka z dogodnym wjazdem z ulicy Radomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 300 m² 168,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1300 m | Mroczkowice | 5 min do Świeradów-Zdrój | media + wz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 114 m² 736,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gdańskiej dzielnicy Maćkowy przy ul. Muzyka! Maćkowy - dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdańska Południe, ceniona za połączenie wygody miasta z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z lasem i oczkiem wodnym! Działka jest w super miejscu, otoczona lasami 350 metrow od jeziora Potęgowskiego. Działka nr 541, obręb Niepoczołowice, gmina Liniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 088 m² 238,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze 976/2 w miejscowości Nowa Wieś (gmina Trzebownisko) ok 3km od granicy Rzeszowa. Ostatnia niezabudowana działka w tej okolicy. Położona jest wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł360 m² 322,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przed Państwem niepowtarzalna oferta sprzedaży uroczej i zadbanej działki rod "pod Kasztanami".

Szczegóły ogłoszenia

130 720 zł3 268 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w Zajączku, gmina Lipinki Łużyckie, przy drodze krajowej 12. Działki o powierzchni 3268 m2 i 3787 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł7 120 m² 32,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki usytuowanej W korabiewicach od strony Huty Partackiej. Działka zadrzewiona o charakterze leśnym. Wymiary działki 74 x 88 Woda i prąd w pobliżu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 746 m² 128,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy - Zgierz Proboszczewice Witosa Do sprzedania działka o pow. 1746 m 2 o szerokim froncie ok. 36 m i.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł706 m² 2 124,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną blisko centrum , świetnie skomunikowaną. Działka w kształcie prostokąta , zabudowana budynkiem , który można wyburzyć z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje spokój, a jednocześnie masz szybki dostęp do miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień? Te działki w Piątnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 045 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki o podobnych powierzchniach, położone 7 km od morza (dziwnówek), 2 km od centrum miasta, w sąsiedztwie podobnych, niezabudowanych oraz zabudowanych domami jednorodzinnymi, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1000 m2, z wydanymi warunkami zabudowy (pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dom wolnostojący) , położona w Chwaszczynie (w.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 384 m² 201,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w powiecie lublinieckim? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Koszęcinie. To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł3 755 m² 532,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka na obrzeżach miasta - na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł6 319 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana położona w miejscowości Prusiek k. Sanoka. woj. podkarpackie. Działka o powierzchni 63,19 arów, w kształcie zbliżonym do prostokąta, stok.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 111 m² 118,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedania działkę budowlana o powierzchni 2111 m2 położoną w centrum Pieszyc, oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako U 1.05 - usługi komercyjne nieuciążliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 033 m² 62,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu zgrabną działkę o powierzchni 10,33 ara położoną w Żurawicy przy ul. Kolejowej (boczna odnoga). Działka atrakcyjna pod kątem lokalizacji, płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł7 886 m² 8,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W miejscowości Rączyna, gmina Kańczuga, powiat przeworski znajduje się płaska działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1230 i klasie gruntu riva, lzr-riva, lzr-psiv oraz nachylona działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 044 m² 32,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa - Ługi Ujskie, gmina Ujście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3 044 m , zlokalizowana w miejscowości Ługi Ujskie (gmina Ujście,.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł130 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Węgorzyce ziemia rolna 13ha Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna 13 ha - obręb geodezyjny Węgorzyce, usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

321 100 zł6 175 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa