dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

285 000 zł1 582 m² 180,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Mrzezinie - blisko morza i Trójmiasta Lokalizacja: mrzezino ul. Strażacka Cena: 285 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w otoczeniu natury? Mamy coś dla Ciebie! Cisza, szum drzew, śpiew ptaków i błogi spokój z dala od zgiełku codzienności właśnie tak można opisać działki.

Szczegóły ogłoszenia

222 240 zł926 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. Dedykowana pod zabudowę bliźniaczą. - działka o nr ewid. 3/4 i pow. 926m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

533 580 zł8 893 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Łubno, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Piękna, słoneczna działka ze stawem o powierzchni 8893 m2 i wymiarach ok. szer.38 m x.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą działki budowlanej w pod toruńskiej brzozie - 1179 m Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia w spokojnej okolicy z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł4 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W pobliżu Polanicy-Zdrój działka budowlana pod zabudowę domu jednorodzinnego na sprzedaż - Roszyce. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4500 m2 (45 arów).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 814 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2814 m2, z własną linią brzegową Jeziora Dudeckiego, położona w miejscowości Dudki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 600 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż piękna działka z bardzo dużym potencjałem. Działka znajdująca się w cichej, spokojnej okolicy, otoczona jest lasem, odległość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną. Działka nadaje się pod zabudowę jednorodzinną jak i zabudowę letniskową. Lokalizacja: będzinko Zagaje, gmina Będzino, woj. zachodniopomorskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora w miejscowości Pluskowęsy. Znajduje się na terenie zamkniętego, ogrodzonego osiedla. Dojazd drogą asfaltową i szutrową (około 2500m.) Wjazd na teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł13 054 m² 183,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 13054 m w skład której wchodzi działka nr 2916/81 zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 004 m² 219,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działka budowlana 1004 m Rososzyca, ul. Wspólna, gm. Sieroszowice atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1004 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 700 zł1 209 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 1200m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę w zielonej części Podolan o pow. 1209m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Działka budowlana o powierzchni 14454 m 2 (1,4454ha) Z linią brzegową jeziora bielskie, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana w otulinie lasu. Nieruchomość malowniczo położona z majestatycznymi drzewami (starodrzew). Idealna pod rezydencję. Cisza i spokój gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana o powierzchni 3,64 ha, położona przy drodze asfaltowej, cztery kilometry od Suntago. Działka szerokością 36m przylega do drogi w której przebiega wodociąg, prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Dom w pięknym otoczeniu natury! Na sprzedaż piękna działka w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 600 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: działka budowlana o powierzchni 3600 mkw w miejscowości Nieporaz przy ul. Świerkowej. Nieruchomość usytuowana jest ok 200m od drogi łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 229 m² 67,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż: nr 132/5, powierzchnia 2.229 m2, ul. Sielska (świebodzice- ciernie), przy nowopowstającym osiedlu Białe Górki. Działka znajduje się poza granicami miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzostowiec- działka inwestycyjna przy trasie wojewódzkiej za jedyne 97 000 zł! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub dom z szybkim dojazdem? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 10 ar | Limanowa - powierzchnia: 10 ar - rodzaj: działka budowlana - cena: 125 000 zł - udział w drodze: 15 000 zł - media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w drodze - dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością położoną w malowniczej okolicy. Rejon ciekawy geograficznie, architektonicznie i historycznie. Mamy tu pola, łąki, lasy, rzeki, duży zalew.

Szczegóły ogłoszenia

2 569 980 zł8 862 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mamy Państwu do zaoferowania nieruchomość gruntową o powierzchni 8862 mkw. Teren charakteryzuje się zabudową produkcyjno magazynową, w bezpośrednim sąsiedztwie hale, magazyny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 020 000 zł114 025 m² 52,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni 11 ha, położone w malowniczej i strategicznie atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Bikówek przy trasie nr 50, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł11 624 m² 51,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową Centrum Zdrowia Seniora położona w pobliżu Giżycka nad jeziorem Upałckie Małe Działka położona na wzgórzu z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1745 m w Jeziorach Wielkich (gm. Zaniemyśl). To propozycja dla osób, które nie szukają kompromisów między miastem a naturą.

Szczegóły ogłoszenia

753 312 zł912 m² 826 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 912 m2 w miejscowości Kobyłka, powiat Wołomiński pod Warszawą. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 100 m² 195,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pilna sprzedaż cena podlega negocjacji! To wyjątkowa okazja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę własnego domu. Zachęcamy do kontaktu i składania ofert sprzedający jest gotowy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na przedmieściach Kołobrzegu w Zieleniewie, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2016 m2, położona, jedynie 3,5 km od morza Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł801 m² 112,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

122 640 zł1 022 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Nowe Smolno 1022m 2 - 3km od Brzozy Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1022m 2. Działka płaska, w prostokącie. Sąsiedztwo nowych domków jednorodzinnych. Las.

Szczegóły ogłoszenia

105 400 zł6 183 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uczciwa ziemia rolna, która była uprawiana i wróci do uprawy. Grunty klasy III i iva to nie jest piach, tylko ziemia, która pracuje, dobrze reaguje na zabiegi agrotechniczne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 066 m² 300,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka Z warunkami zabudowy Tuchom | 1066 m2 | Warunki Zabudowy | Garaż wolnostojący | Blisko Jeziora Tuchomskiego | Badanie gruntu | Potencjał rozwoju Nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż Działka nad Soliną | Łobozew Dolny | U stóp góry Jawor idealna do zamieszkania lub pod inwestycję. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia urokliwej działki zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa nad Narwią 1200 m we wsi Dzbądzek. Na sprzedaż wyjątkowa działka letniskowa o powierzchni 1200 m , położona w malowniczej miejscowości Dzbądzek (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 183 m² 232,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1183 m położoną w spokojnej i atrakcyjnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na Błędowie, w dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z powierzchnią gospodarczą. Parcela w kształcie trapezu, o wymiarach: 72x37 metrów i łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękna działka bojszowy - międzyrzecze! nowa oferta! dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w Międzyrzeczu! Powierzchnia oferowanej.