dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

122 000 zł1 497 m² 81,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1497 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Gliszcz - dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 200 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rolną 8200 m Nowosady, gm. Michałowo Na sprzedaż działka o powierzchni 8200 m , położona w miejscowości Nowosady, gmina Michałowo. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł707 m² 975,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działki przylegające do siebie o łącznej powierzchni 707 m2 z niewielkim budynkiem mieszkalnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 126 m² 164,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż 1126 m , Kominy, gmina Brodnica, woj. kujawsko pomorskie Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1126 m , położona w miejscowości Kominy,.

Szczegóły ogłoszenia

58 999 zł1 291 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością zabudowy o numerze ewidencyjnym 851, położoną w miejscowości Tarnowiec, w powiecie jasielskim.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 656 m² 117,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w Puńcowie cisza, zieleń i świetna lokalizacja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł887 m² 349,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska , kształtna działka budowlana o pow. 887 m2, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do prostokąta o szerokości ok.24m. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

447 446 zł109 400 m² 4,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do końca marca 2025r. - promocja - tylko 4,09 zł/m2 Na sprzedaż działki rolne o łącznej powierzchni 10,94 ha położone w miejscowości Kapice, powiat świdwiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 620 m² 554,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. ok. 16,2 ara (ok. 9 arów części budowlanej ) zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę. Jest to oferta, która szczególnie powinna zainteresować inwestorów, ale również osoby szukające gruntu pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 495 m² 113,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w Brodnicy Górnej koło Kartuz położoną w niewielkiej odległości 700 metrów od jeziora Ostrzyckiego. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 075 500 zł40 800 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż w Kamieniu Dużym Prezentujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 4,0755 ha, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 900 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujmy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 29ar położoną w miejscowości Kłobuczyn - , województwo dolnośląskie , w powiecie polkowickim, gmina Gaworzyce. Działka w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3021m2! Ofertą sprzedaży jest działka rolno-budowlana o pow. 3021 m2 z możliwością podziału. Działka w kształcie prostokąta przy drodze utwardzonej - kostka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 003 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, inwestycyjną działkę o powierzchni 0,3003 ha (30,03 a), położoną w Huzelach (gm. Lesko), z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę sali konferencyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 215 m² 180,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******doskonała oferta działki budowlanej****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną położoną w Łapach przy ulicy Mierosławskiego (nowa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 2,3903 ha. -działka nr 74 1,3894 ha -działka nr 80/2 1,0009 ha Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł4 471 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta. Dojazd asfaltem, ostatni odcinek drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł5 700 m² 108,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Krzyszkowicach gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną, widokową działkę o powierzchni 5700 m2 położoną w Krzyszkowicach gm. Myślenice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 683 m² 89,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki w zacisznej lokalizacji oddalone o 12km od Słupska, dogodny dojazd autobusem. 200m od trasy Słupsk -> Poznań W ul.Poziomkowej jest położony światłowód Orange gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 678 m² 237,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność ______________________________________________ Nieruchomość składająca się z działki o powierzchni całkowitej 5678mkw, zlokalizowana w Szczyrku przy ulicy Salmopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł990 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Słubicach przy ulicy Nocznickiego o powierzchni 990 m2. Przyłącza - w pobliżu woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy na sprzedaż działkę w Mszanie przy ul. Konopnickiej w bardzo malowniczej okolicy o powierzchni 1192 mkw. Nieruchomość posiada kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Pięknie położona działka na przedmieściach Nasielska Broninek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa oraz Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystyki. - polecamy Państwu teren o pow.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł789 m² 595,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z możliwością usług Osiedle Niwa I Głogów Małopolski Zrealizuj marzenie o własnym domu w najbardziej pożądanej części Głogowa Małopolskiego. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana poleca się na sprzedaż! Działka w miejscowości Ochla, gmina Zielona Góra, ul. Tenisowa. Powierzchnia: 950 m . cena - do lekkiej negocjacji! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 500 zł1 705 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Zatokę! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1705 m2 położona w Mechelinkach przy ul. Wielopole z przepięknym widokiem na Zatokę Pucką. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z ogromnym potencjałem, w malowniczej i spokojnej lokalizacji. Bezpośrednio na działkę prowadzi nas prywatna droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługową w Maciejowej/ Jelenia Góra przy głównej drodze. Działka o powierzchni 4850 m2, w kształcie trapezu, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 509 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1509 m2 położona w spokojnej miejscowości Sieroczyn, zaledwie 4 km od centrum Człuchowa. Lokalizacja zapewnia ciszę i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 185 m² 497,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość położona na Paluchu-Okęcie w Dzielnicy Warszawa Włochy. Nieruchomość nie posiada wz, nie ogrodzona, niezabudowana. Stan prawny uregulowany, własność,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 18 arów, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 361 446 zł33 885 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna: teren Przemysłowo-Usługowy 3,38 ha w Sercu Polski (gmina dalików)prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 33 838 m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł821 m² 998,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę - 6 mieszkań | Centrum Żor Cena: 820 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z gotowym projektem oraz prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł905 m² 77,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 905m2, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 200 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Krzeczowice, gm. Kańczuga, woj. podkarpackie Powierzchnia: 11,53 ar Numery działek: 536, 537 Cena: 98 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł4 636 m² 212,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowo-mieszkaniowa Borowa, gm. Długołęka Lokalizacja: bezpośrednio przy trasie Wrocław Warszawa Szukasz terenu pod inwestycję z doskonałą lokalizacją i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą o powierzchni 2900 m2 oferta na wyłączność Działka budowlana znajduje się w Kiełczynie. Dogodny dojazd do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 072 m² 167,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 249/71 w miejscowości Krzeczyn, gmina Oleśnica, powiat Oleśnicki , województwo Dolnośląskie. Powierzchnia działki to 1072 m2. Kształt działki jest zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.