dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Hucie Żabiowolskiej, w gminie Żabia Wola. Wszystkie media w drodze głównej ok.100m od działki: światłowód, kanalizację gminną, wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kościuszki. Nieruchomość o powierzchni 3600 m2 i kształcie prostokąta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, do Nowogardu zaledwie 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

526 490 zł2 771 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2 771 m , położoną w malowniczym Broku. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim dostępem do rzeki, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m z wymiarami 25x45 m. Dostępne media: prąd, wodę, gaz, światłowód i szambo. Dojazd do działki jest utwardzony, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 016 m² 198,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest działka rolna w miejscowości Bobolin w powiecie Polickim w gminie Kołbaskowo. Przedstawiamy Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki budowlane w zespole osiemnastu podobnych o powierzchniach 830 m2 i 950 m2, położonym przy istniejących zabudowaniach i parku, na skraju miejscowości gminnej oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 21/4 | 1251 m | ul. Oleśnicka | Jelcz-Laskowice | Prostokąt | Blisko Dino Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 21/4 położona przy ul. Oleśnickiej w Laskowicach (gmina Jelcz-Laskowice).

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł16 447 m² 5,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona na obrzeżach Nowogardu. Informacje podstawowe: powierzchnia: 16447m2 Kształt działki: nieregularny Działka: środkowa Wygląd działki: pusta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł11 300 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż wymarzone miejsce dla miłośników przyrody! Lokalizacja: nieruchomość stanowią dwie odrębne działki położone w miejscowości Słopsk, gmina Zabrodzie, powiat wyszkowski,.

Szczegóły ogłoszenia

2 335 500 zł12 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny kompleks działek w miejscowości Rurzyca o łącznej powierzchni 12.975m2 - oddalony od głównej drogi, blisko lasu, teren płaski. W kompleksie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł1 410 m² 179,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Trzebinia Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zgodnie z zapisami mpzp Oznaczanie w mpzp symbolem: 9 mn1 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) powierzchnia działki 1410m.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 549 m² 142,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Łubnianach. Działka: - powierzchnia działki to 105 arów. - w kształcie prostokąta o wymiarach ok: 141 m x 75 m. -.

Szczegóły ogłoszenia

399 200 zł1 996 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Powierzchnia działki ok.2000 m2 Wymiary działki ok. 155 x13 Powierzchnia domu z pozwolenia na budowę : 149,23 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 201 m² 131,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż działka o numerze 275/9 położona we wsi stara kiszewa w gminie olpuch w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Klotyldzin, gmina Margonin Pozostało tylko 5 działek na sprzedaż! Przedmiotem oferty są działki budowlane, położone w bliskiej odległości jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 129 m² 78,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ślesin, o powierzchni 2129m2, ulica Cegielniana. Działka jest objęta mpzp pod symbolem p(mn) czyli przemysł, składowanie oraz mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlana obejmującą powierzchnię około 19ar, z której rozpościera się widok na okoliczne wzniesienia. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 300 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działki z doskonałym dojazdem z Warszawy, grodziska Mazowieckiego. Działki o doskonałych wymiarach pod budownictwo wolnostojące. Działka porośnięta niedużą.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 400 m² 153,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie - trójkąta. Nieruchomość do wykarczowania,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł8 550 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8 550 m z wydanymi warunkami zabudowy na 7 domów jednorodzinny, 18 km od centrum Bydgoszczy. Specyfikacja oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 025 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnym i cichym miejscu? Zależy Ci na dobrej komunikacji? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Bzów.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł7,80 m² 73 076,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne o łącznej powierzchni 7,80 ha (3 ha, 2,70 ha, 2,10 ha) znajdujące się w miejscowości Drwęca, gmina Lidzbark Warmiński. Klasa ziemi - głównie III. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 450 zł10 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren z Planem Miejscowym pod Przemysł w Tczewie. Działka o pow. 1 ha pomiędzy linią kolejową a terenem zabudowanym parkiem handlowym i składem budowlanym. Przeznaczenie mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną Czechowo, gmina Elbląg. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 15 763 m (1,5763 ha) położona w malowniczej miejscowości Czechowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** twoja oaza spokoju *** 10 min do suwałk *** suwalszczyzna *** warunki zabudowy *** Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Sidorówka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 394 m² 139,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1394 m2 położona nieopodal wsi Gowidlino, nad jeziorem Gowidlińskim. Działka bardzo malowniczo położona, na wzniesieniu, z widokiem na jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł51 500 m² 485,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży - teren 5 ha z prawomocnym pnb na 15 000 m pum + 29 domów na 2 000 pum (widok na jezioro). Linia brzegowa 450 metrów. Rybitwy / Pisz - inwestycja premium na Szlaku Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł853 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 2 działek Z warunkami zabudowy W głowience! Spokój, natura, piękne widoki idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż dwie działki budowlane w Głowience (gm. Miejsce Piastowe),.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 484 m² 235,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1474 m2 zlokalizowana w miejscowości Kady Brzózki w powiecie grodziskim. Działka składa się z 2 działek, które dają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskie Na sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m ), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.