dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 996 ogłoszeń

135 000 zł1 020 m² 132,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działek w Częstkowie o powierzchni 1000m2: sprzedam przestronne działki o powierzchni 1000m2 każda położone w urokliwej miejscowości Częstkowo. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę o powierzchni 1197 m2, położoną w w malowniczej miejscowości Miłoszyce (gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski). Największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 290 000 zł31 000 m² 202,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z wz - podział na ok. 64 działki | Mysłowice - Las Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Mysłowicach, obręb 0008 Mysłowice Las, idealny pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł8 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w województwie pomorskim w powiecie lęborskim we wsi Żarnowska.Piękna miejscowoś na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Powierzchnia 8200 m kw. Dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 762 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 15762 m2 położona wśród terenów rolnych oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość nie jest objęta mpzp. Media: prąd, woda miejska. Cicha spokojna okolica. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 030 m² 128,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takie działki nie zdarzają się często. Tylko dla miłośników obcowania z naturą. Zapraszam do zakupu perełki wśród działek. Działka budowlana z linią brzegową jeziora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bartosz baturo Agent prowadzący   Na sprzedaż działka położona w wyjątkowej, spokojnej części Ustroń na zboczach Równicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż działka o powierzchni 903m2 położona w Chybiu - Frelichów przy ulicy Kasztanowej. Bardzo spokojne miejsce z przyjaznym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 735 m² 50,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Brzozówce idealna pod inwestycję i zamieszkanie! Doskonała pod dom, ranczo, stadninę koni czy agroturystykę. Na sprzedaż działka o powierzchni 11 735 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 022 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 700 m2, zlokalizowana przy ścianie lasu w miejscowości Rzepin. Działka została wyodrębniona z gruntu o pow. 7.800 m2, na który.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 431 m² 81,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta! Działka budowlana w centrum Kobysewa z doskonałym dojazdem! Lokalizacja: działka nr 118/26 o powierzchni 3431 m2 położona jest w malowniczym Kobysewie,.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 400 m² 116,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana położona w Babicy. Grunt o pow. 14,8 ara w kształcie prostokąta o wymiarach 32 x 45m. Działka z ładnym widokiem, w sąsiedztwie luźna.

Szczegóły ogłoszenia

90 900 zł909 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokrzywnica/strzyze Na sprzedaż 3-działki budowlane (1-3055 m2,2-1567 m2,3-909 m2,) w Strzyżach,gm.Pokrzywnica. Działki w kształcie prostokąta, płaskie. Uzbrojenie: - woda w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 085 m² 211 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 10,85a Głogów Małopolski idealne miejsce na Twój dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2800 m 2 zlokalizowanej w niezwykle cichym i spokojnym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 520 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wierzeja - gmina Duszniki - centrum wsi na sprzedaż - działka określona w księdze wieczystej jako zurbanizowane tereny niezabudowane - powierzchnia działki 1520 m2 - wymiary - szer. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

79 800 zł4 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej. Działka o powierzchni gruntów 4 200 mkw., o kształcie nieregularnym. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł21 233 m² 94,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Będzinie w rejonie ul. Pokoju, oznaczoną geodezyjne jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 800 zł336 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gmina Strzyżów, obręb Dobrzechów, ok. 34 ha gruntów rolnych Tylko u nas! Działka posiada dostęp do drogi gminnej (częściowo utwardzonej, następnie polnej Działka posiada bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 752 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna na Kaszubach w sąsiedztwie j. Trzebielsk. Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Lipnica. Powierzchnia działki 1752m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 200 zł3 913 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny - Wągrowiec, berdychowo Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Wągrowcu przy ul. Grunwaldzkiej (osiedle Berdychowo) o łącznej powierzchni 3.

Szczegóły ogłoszenia

40 372 150 zł62 111 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.211553, 20.718406 Płochocin, ul. Stołeczna/poznańska numery ewidencyjne   .

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł1 250 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna położona przy lesie, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Słoneczna, ustawna, w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 1250 m2 i wymiarach ok. szer. 35.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł6 796 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6796m2. Działka położona w doskonałej lokalizacji. Działkę można podzielić ponieważ ma 2 wjazdy. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pięknym widokiem w Łomnicy. Lokalizacja: miejscowość Łomnica, gmina Głuszyca. Ok. 18 km od Wałbrzycha. Z działki rozpościera się piękny widok gór.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł26 900 m² 4,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze ewidencyjnym 371 położona w miejscowości Żurobice, gmina Milejczyce, powiat siemiatycki, woj.podlaskie. W najbliższej okolicy tereny rolne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 274/1, położoną w malowniczej Grabownicy Starzeńskiej (powiat brzozowski). Nieruchomość o powierzchni 6190 m stanowi idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Lubowo (działki w trakcie podziału): - 219/3 o powierzchni 3204 m2 (sprzedana), - 219/6 o powierzchni 3059 m2, - 219/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł13 400 m² 339,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy ofertę działki budowlanej z przeznaczeniem pod zabudowę przemysłową zlokalizowaną w Węgrzcach Wielkich. Podstawowe informacje O działce: - objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł609 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie kwadratu. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną na pięknej, otwartej przestrzeni w miejscowości Niedźwiedź. Ofertą sprzedaży jest prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

238 680 zł918 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę w Żukowie. Działka jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: szerokość elewacji do 15 mb,.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł10 192 m² 882,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka usługowo-handlowa w Bochni idealna inwestycja! Bochnia, ul. Krzeczowska Poszukujesz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł859 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Mistowie cisza, zieleń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż kilka działek budowlanych o powierzchni od 1000 - 1200 m każda, położonych w miejscowości Mistów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł3 100 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kalinówka - działka pod zabudowę jednorodzinną Pięknie położna nieruchomość złożona z dwóch działek o bardzo ustawnych wymiarach 31 m szerokości x 100 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł858 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł8 971 m² 60,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna z Panoramą Beskidów 90 arów Potencjału! Lokalizacja: kocoń, gm. Ślemień (powiat żywiecki) Powierzchnia: 8 971 m Cena: 540 000 zł (tylko 60,19 zł/m ) Dlaczego ta.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł905 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w niewielkiej miejscowości Łekno, niedaleko Wągrowca. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potencjał inwestycyjny Zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy działka daje możliwość realizacji budynku: - z dużym lokalem użytkowym na parterze (handel, usługi, gastronomia, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 882 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka składa się z dwóch mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W różnowie! bardzo dobra cena. Oferujemy do sprzedaży bardzo urokliwą działkę w Różnowie. Usytuowana na obrzeżach miejscowości. Tuż obok nowe powstające domki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij