dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

200 000 zł901 m² 221,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,01 ara położona w miejscowości Rzeplin gm. Skała. Działka lekko nachylona z ekspozycją w kierunku południowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 005 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchniach od 1005 m2 do 1480 m2 położone przy ulicy Leśnej na terenie gminy Ciechanów (śmiecin Stary / Gąski), w północnej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 920 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu dzia ł ki znajduj ą cej si ę w Zbicznie w odleg ł o ś ci ok. 270 metrów od Jeziora Łą ki. Nieruchomo ść sk ł ada si ę z dwóch dzia ł ek o łą cznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Świetna lokalizacja *droga asfaltowa * autobus *wz - do uzyskania Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2700 m2 - położona w miejscowości Kraśnicza Wola, gmina Grodzisk Mazowiecki nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolną o powierzchni 3002 m2. Grunt zlokalizowany jest pod miejscowością Dąbrowica w gminie Borne Sulinowo, w odległości 10.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 508 m² 79,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ogród / pasieka / teren pod uprawy Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Giętkie nr 96/4 i 96/6 o łącznej powierzchni 2508 m . Teren o wymiarach około 60 m x 70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 280 zł5 292 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są działki budowlane przeznaczona pod inwestycję w Lipniku: - 701/7 o powierzchni 3299 m2, - 701/8 o powierzchni 1993 m2, działki sprzedawane są razem, łączna.

Szczegóły ogłoszenia

3 675 000 zł28 267 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora, nad morzem. Działka budowlana położona na najwyższym wzniesieniu w okolicy, z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka w pełni budowlana, z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka mieszkaniowo-usługowa Jędrzychowice | blisko granicy pl-de i A4 Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym (mnu) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł14 255 m² 119,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę rolną riiia/riva o powierzchni 14255m2 w Świerznej k. Oleśnicy przy. Działka znajduje się nieopodal wjazdu na wschodnią obwodnicę Oleśnicy, dojazd do S8.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 200 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowy kompleks działek W paczółtowicach | blisko natury I pola golfowego 3 działki (42 ary) | Gotowa infrastruktura | Potencjał rezydencjonalny | Sąsiedztwo Kraków Valley | Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlana Polekarcice, gmina Koniusza w powiecie proszowickim. Piękna widokowa działka, idealna dla rodzin ceniących sobie spokój i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł722 m² 249,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 722 m2 położonej w Słomowie, gmina Września, powiat wrzesiński. Słomowo znajduje się 4 km od centrum Wrześni, 47.

Szczegóły ogłoszenia

501 000 zł3 000 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy Szukasz dużej, wymiarowej działki ? Ta oferta jest dla Ciebie. Szukasz działki z wydanymi warunkami na zabudowę ? Ta oferta jest dla Ciebie. Nabywając tą.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 461 m² 31,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną Będzinie! Będzino to miejscowość gminna położona między Koszalinem ( 14 km ) a Kołobrzegiem ( 30 km), a także w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł7 143 m² 293,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Nowej Soli. Nieruchomość składa się z 2 działek o łącznej powierzchni 7143m2 jest położona w Rudnie na.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł1 132 m² 314,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy szaflary, bór | 1132 m | podhale idealne miejsce na dom W górach lub inwestycję spokój, widoki I doskonała lokalizacja Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł1 879 m² 235,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

L o K A L I Z A C J A: żarnowiec to wieś kaszubska, w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa, w pobliżu Jeziora Żarnowieckiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 568 000 zł35 136 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny - działka pod usługi lub handel. Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł850 m² 435,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy, blisko Warszawy. Nieruchomość gruntowa w spokojnej, podwarszawskiej miejscowości Nowe Lipiny, gmina Wołomin. Działka budowlana o powierzchni 850 m i.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 800 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Aleja pod Dębem Kameralna działka pod zabudowę letniskową Ciosmy, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: aleja pod Dębem - nowe, kameralne osiedle działek mieszkaniowo-rekreacyjnych, położone.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł7 800 m² 97,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa o imponującej powierzchni, położona w malowniczej miejscowości Obiszów w powiecie polkowickim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 337 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przywózkach gmina Sokołów Podlaski o powierzchni 1337 m2. Położona przy drodze asfaltowej. Media: woda z wodociągu oraz prąd. W sąsiedztwie powstają nowe domy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 799 m2 (mpzp przewiduje mn,U) położona we Władysławowie niedaleko morza. Nieruchomość w kształcie prostokąta (20m x 40 m) posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł929 m² 172,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Rdziostów, w gminie Chełmiec, w województwie małopolskim. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

176 400 zł1 960 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1960 m w miejscowości Zagruszany, gmina Zabłudów - 16km od Białegostoku. Działka o wymiarach około 20 m x 98 m, posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

156 599 zł1 051 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

> ostatnia działka dostępna do zakupu < na sprzedaż działka budowlana nr 327/70 o powierzchni 1 051 m , zlokalizowana we wsi Łebno w gminie Szemud. Działka ma wymiary 35 m na.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł10 170 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: magdalena tel.   e-mail:   Wszystkie oferty: Jesteś inwestorem, który szuka gruntów pod inwestycję lub klientem.

Szczegóły ogłoszenia

561 400 zł1 604 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w gminie Czosnów w miejscowości Dębina Sprzedaż dotyczy dwóch działek jednocześnie przylegających do siebie, każda działka ma 802m2, jeden właściciel. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 202 m² 1 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z mpzp na Grunwaldzie o powierzchni 1202 m2 - ul. Sieradzka, blisko Grunwaldzkiej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i bliźniaki. Na sprzedaż bardzo rzadka oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 990 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedania piękną 30-sto arową działkę położoną w Chmielniku - tuż przy granicy z Rzeszowem od strony Osiedla Matysówka. Idealną pod budowę wymarzonego domu!.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł2 500 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana , ul. Opolska Pow. 25 arów numer działek 665/146 i 666/146 Kształt: regularny prostokąt Cena: 475.000,- Opis: działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł17 300 m² 182,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17300 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Wrzoski. Nieruchomość posiada wydzieloną drogę oraz częściowo pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 050 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w urokliwej miejscowości Buczkowice, w sercu Beskidu Śląskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Beskid.

Szczegóły ogłoszenia

36 580 zł5 900 m² 6,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wilczków pow. Średzki. 25 min od granic Wrocławia, 10 min do Środy Śląskiej, 15 min autostrady A4. Przeznaczenie podstawowe terenów: tereny upraw rolnych, łąki, stawy hodowlane, ogrody, sady,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł29 500 m² 10,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna o powierzchni 2,95 ha składająca się z dwóch działek nr 161 i nr 166. Położona w miejscowości Pękoszew w gminie Kowiesy o kształcie bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 748 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w obszarze Pasma Jałowieckiego na terenie gminy Stryszawa. Z dala od miejskiego zgiełku, w terenie o małej intensywności zabudowy, z panoramą na góry.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 492 m² 134,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki budowalnej z gotowym projektem domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest 10 km od Świdnicy, w sąsiedztwie nowych.