dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod Bydgoszcz, ul. Łochowska | Ogródki działkowe Sasanka Szukasz miejsca na odpoczynek blisko natury, a jednocześnie w granicach miasta? Ta działka może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 046 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w miejscowości Głuch, działka z wydanymi warunkami zabodowy. Wyjątkowa działka dla osób, które szukają ciszy, natury i pełnej prywatności. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 800 zł3 506 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki komercyjne położone pod Policami w Parku Usługowym Leśno Górne. Jest to lokalizacja dogodna pod względem dostępu komunikacyjnego zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 212 m² 249,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Teren Inwestycyjny na Sprzedaż - Jaraczewo, gmina Szydłowo! Poszukujesz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu? Prezentujemy atrakcyjny teren inwestycyjny w Jaraczewie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29 700 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Gminie Wola Krzysztoporska w miejscowości Mąkolice. Działka ma powierzchnię 2,793 ha. Jest szeroka na około 56 metrów. Część działki (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

New House Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Unieszewo gm. Gietrzwałd. Działka położona 18 km od Olsztyna, dojazd dk 16. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w zwartym kompleksie o powierzchniach od 1250m2 o łącznym areale jeszcze około 4ha objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 600 m² 32,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 26 arów, która stanowi dobrą propozycję dla osób szukających miejsca w cichej i spokojnej okolicy. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie większa działka (zabudowana), położona w Miejscowości Mokrzyca Wielka między Wolinem, międzyzdrojami a Wisełką. Powierzchnia oferowanej nieruchomości to: 4851 m2 / 52 zł.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł24 233 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki rolne Dubiny k. Hajnówki 2,4 ha Oferuję na sprzedaż dwie działki rolne położone we wsi Dubiny, w bezpośrednim sąsiedztwie Hajnówki (woj. podlaskie). Działki leżą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł15 584 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania działka położona W sławkowie w rejonie euroterminalu, bezpośrednio przy torach kolejowych powierzchnia działki wynosi 15 584 m2, kształt nieregularny Według Planu.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł900 m² 174,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł800 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego - Na nowego właściciela czekają dwie uzbrojone działki budowlane o powierzchni po ok. 800 m kw. każda, położone we wsi Wola Smolana - ok. 6 km od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 938 890 zł66 214 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 6,62 ha, położonego w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, idealnej pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł125 400 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz powiększyć swój areał ziemi? Prezentujemy działkę rolną o powierzchni 125 400 m . Działka numer 234 (oznaczenie łiv, w). Działka może zostać zakupiona razem z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

140 520 zł1 171 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Karczewko, ul. Brzozowa - to miejscowość położona w gminie Kiszkowo, jak sama nazwa osiedla wskazuje jest to teren którego duży obszar zajmują różne gatunki drzew, a przede wszystkim sosny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł7 600 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Kłobucku przy ul. Staszica. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł2 000 m² 73,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę o powierzchni 2000 m , położoną w miejscowości Głuchów gmina Tuszyn. To przestrzeń, która daje Ci wolność wyboru możesz tu stworzyć komfortowy dom, rozwinąć.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł3 589 m² 161,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł8 588 m² 1 513,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - 86 ar | Balice, ul. Krakowska | blisko lotniska i A4 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 86 arów, przeznaczona pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna 1500 m przy lesie - Gnojno, powiat pułtuski Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Gnojno, w powiecie pułtuskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o pow ok 1400m2 w miejscowości dobromierz otoczonej lasami w gminie Nowa Wieś Wielka Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 035 m² 687,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla dewelopera! lokalizacja: nieruchomości zlokalizowane w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 12 działek niezabudowanych o powierzchni od 706m2 do 836m2 znajdujące się w Toporzysku, gminie Nowa Wieś Wielka zaledwie 9 km od granicy Bydgoszczy (fordon) oraz w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Starej Wsi -miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Działka o pow. 1000m2- wymiary 34x29m. Bardzo zielona , przy lesie. Dojazd trasą S-8 z Warszawy, zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej nr 66 o pow. 800 m2 w miejscowości Sasek Wielki, położonej w odległości ok. 400 m od Jeziora Sasek Mały. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

81 900 zł1 300 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka w miejscowości Mokracz gmina Belchatow woj. łódzkie. Do Bełchatowa około 6km. Kilka kilometrów do obwodnicy na Kamieńsk, łódź, warszawa, wrocław. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 694 000 zł15 400 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o łącznej powierzchni 1,54ha, położoną w Osmolicach Drugich. Najważniejsze Informacje: powierzchnia: 1,54 ha Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 419 m² 845,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ryszard danielak Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona przy ul. Łowieckiej w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek rolno-budowlanych o powierzchni 30,35 ar i 30,29 ar położonych w malowniczej miejscowości Święcany,.

Szczegóły ogłoszenia

74 500 zł1 050 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działki o wymiarach: 996 m2 w cenie 73 000 Do działki dołączony projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego parterowego Tokyo-Studio Atrium. Oraz działkę.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 900 m² 4,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A Działki leśne i rolne we wsi Mościska, gmina Michałowo: - las 46.200 m 2 - działki rolne 40.400 m 2 Numery działek leśnych - 44.700 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 100 m² 261,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa oferta: atrakcyjna działka budowlana 11 ar w Chwalęcicach Działka położona jest na obrzeżach miasta, ale z szybkim dojazdem do miasta (około 10 minut). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem na dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, dwulokalowe, parterowe z poddaszami użytkowymi wraz z wbudowanymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł4 151 m² 40,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Trzebieszowicach obok Lądka Zdrój - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: grunt o powierzchni 4 151 m2. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 718 m² 160,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W drugim rzędzie za zabudowaniami dojazd drogą nie utwardzoną piękna działka budowlana. Działka 753/58 a.m. 2 obręb Zawada Gmina Turawa, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł440 m² 1 134,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej rod z dużym domem, na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Kiełminie Działka siedliskowa o powierzchni 4000m2 w Kiełminie, nie ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana widokowa położona w miejscowości Trzetrzewina (cypel) o powierzchni 15 arów. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 613 m² 430,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka i dom w stanie surowym otwartym w spokojnej i cichej lokalizacji w Skrzeszewie Żukowskim! To doskonała okazja, aby stworzyć sobie wymarzony dom od środka,.