dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Budowlana działka W sąsiedztwie lasu przy spokojnej, nowoczesnej ulicy zielonej W gorlicach Prezentowana nieruchomość stanowi pierwszą z jedenastu działek budowlanych wchodzącą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy Lesie | Z Wydanymi Warunkami Zabudowy Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowaną pod inwestycję działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 44/13, położoną przy ulicy Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Pomieczyńskiej Hucie. Okolica Pomieczyńska Huta to wieś w gminie Kartuzy, na skraju Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Odległość od Kartuz to 8 km (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W bierwieckiej woli przestrzeń, natura I szybki dojazd do stolicy Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną w m. Rusinowo (obok miejscowości Jarosławiec) z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży pięknie położone działki w miejscowości Wawrochy, zaledwie 10 km od Szczytna. Działki usytuowane na obrzeżach wsi w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 620 160 zł8 188 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8188 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 091 000 zł13 635 m² 80,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Zielnioka o łącznej powierzchni 13635 m w skład których wchodzą działki nr 2995/2, 2997/2 zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł9 047 m² 92,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Gręzowie Nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 9047 m2. Grunt znajduje w pierwszej linii zabudowy od dk2. Szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 006 m² 83,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Leszcz ,to "przedmieście" Łubianki z tą jednak różnicą ,że budynki nie są osadzone w zabudowie gęstej jak w Łubiance a oddalone od siebie co daje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 003 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 100 zł583 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona zaledwie 100 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora. Nieruchomość znajduje się w terenie zabudowanym, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

111 699 zł1 182 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Osiedle Kolonia Robotnicza, miasto Morąg Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na osiedlu domów jednorodzinnych Kolonia Robotnicza w Morągu. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w świetnej lokalizacji w Drawsku Pomorskim. Działka jest w pełni uzbrojona w wodę, prąd (już na działce) oraz gaz w drodze. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 615 m2, położona w spokojnej i atrakcyjnej turystycznie miejscowości Karwieńskie Błota II, zaledwie 600 metrów od szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł7 500 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Strażowie. Nieruchomość o powierzchni 75 arów, posiada Warunki Zabudowy o różnych konfiguracjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 500 m² 91,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę usługową o powierzchni 35 ar. Działka położona jest w miejscowości Siedlec. Media : prąd , woda ,kanalizacja. Dojazd : droga gminna , utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 000 zł30 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa, zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej numer 70, w odległości około 3,5 km od węzła autostrady A-2, węzeł Bełchów-Nieborów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł882 m² 170,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do malowniczej Siennicy. Działka budowlana o powierzchni 882 m2 i wymiarach 25 x 36. Nieruchomość położona w miejscu intensywnie się rozwijającym, obok nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł797 m² 100,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży polecamy działkę inwestycyjną o powierzchni 797m2 zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Łosień przy ulicy Gołonoskiej. Działka jest w kształcie trapezu, ma.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł7 674 m² 71,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną "mariną", jezioro Jamno. Działka budowlana o pow. 7700 m2 pod domjednorodzinny z możliwością prowadzenia działalności. Przez kilka sezonów działka była wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

1 662 000 zł6 282 m² 264,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kompleks 4 działek budowlanych o powierzchni 6282m w miejscowości Skierdy, ul. Drozda Dla nieruchomości uzyskano pozwolenia na budowę 4 nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł250 m² 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem domu zabudowa szeregowa Na sprzedaż działka budowlana nr 455/7 z projektem domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, w Małomicach Parametry domu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka przeznaczona do wydzielenia w miejscowości Sułkowice (gm. Iwanowice). Do wydzielenia z większego areału teren o powierzchni około 30 a. Wydzielana część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni od 14,40ar zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego położona w terenach oznaczonych symbolem mn tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł580 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka nad jeziorem - Kozielsko, gm. Damasławek | Jezioro Stępuchowskie Szukasz swojego kawałka natury z dostępem do jeziora? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka rekreacyjna na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł7 474 m² 200,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym działka w dzielnicy Zdroje. Całość gruntu to powierzchnia ok. 7500 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren może być wykorzystany pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 556 m kw położona przy ul Zachodniej w Rewalu. NIeruchomość o kształcie zbliżonym do kwadratu znajduje się w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł9 213 m² 95,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie. Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 941 m² 75,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***nowa niższa cena - 100 tys. Taniej*** kupujacy nie płaci prowizji agencji Wyobraź sobie poranek na wsi - delikatne światło słońca przebija się przez korony sosen, a wokół panuje absolutna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł59 600 m² 9,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka rolna 5,96 ha Morgi, gm. Suchowola | Zbiornik wodny, rzeczka, cisza i przestrzeń! Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza działka rolna o powierzchni 5,96 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: studzianka, gm. Jeziorany (powiat olsztyński) Powierzchnia: 20 500 m (2,05 ha) Numer ewidencyjny: 157, obręb Studzianka Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa Status prawny: pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa 59 arów przy drodze wojewódzkiej Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 59 arów, położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 1427 m2 w Świętajnie przy ul. Grunwaldzkiej. Działka jest płaska i ma nieregularne kształty. Media: kanalizacja, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł901 m² 221,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 9,01 ara położona w miejscowości Rzeplin gm. Skała. Działka lekko nachylona z ekspozycją w kierunku południowym. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 005 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki o powierzchniach od 1005 m2 do 1480 m2 położone przy ulicy Leśnej na terenie gminy Ciechanów (śmiecin Stary / Gąski), w północnej części województwa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 920 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu dzia ł ki znajduj ą cej si ę w Zbicznie w odleg ł o ś ci ok. 270 metrów od Jeziora Łą ki. Nieruchomo ść sk ł ada si ę z dwóch dzia ł ek o łą cznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Świetna lokalizacja *droga asfaltowa * autobus *wz - do uzyskania Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2700 m2 - położona w miejscowości Kraśnicza Wola, gmina Grodzisk Mazowiecki nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolną o powierzchni 3002 m2. Grunt zlokalizowany jest pod miejscowością Dąbrowica w gminie Borne Sulinowo, w odległości 10.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 508 m² 79,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ogród / pasieka / teren pod uprawy Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Giętkie nr 96/4 i 96/6 o łącznej powierzchni 2508 m . Teren o wymiarach około 60 m x 70 m,.