dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 996 ogłoszeń

330 000 zł12 612 m² 26,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| leśna działka z polaną i widokiem na góry - 1,26 ha, przyborów Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,2612 ha, położona w malowniczej miejscowości Przyborów,.

Szczegóły ogłoszenia

121 200 zł1 010 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna lokalizacja w pobliżu jeziora Dogodne połączenie z miastem, łatwy dojazd Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 059 m² 103,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w malowniczej miejscowości Wąsosz - w otoczeniu lasów i licznych jezior. Nieruchomość o regularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł24 135 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem w studium: u - strefa rozwoju dominującej funkcji usługowej, o charakterze ogólnodostępnym, publicznym Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł669 m² 85,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, idealną pod budowę Twojego wymarzonego domu. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z symbolem mn (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 396 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 23/2 w miejscowości Dąbrowa (gmina Płoskinia) o powierzchni 1396 m2 z wydanymi warunkami zabudowy polegającym na budowie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 123 m² 266,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w bezpośredniej okolicy centrum Suwałk! Ta nieruchomość to prawdziwa perełka na suwalskim rynku. Działka o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 1800 m położone w Mierzęcicach przy ul. Wolności. Obie działki mają kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 088 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Expander posiada w swojej ofercie działkę w Koziegłowach, w spokojnej dzielnicy Rosochacz. Powierzchnia: 1087 m2 Nr ewid.: 2569/6 Szer. od frontu : ok. 27.5 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

138 320 zł1 456 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1456 m2. Działka znajduje się wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. W otoczeniu lasu. Dostępne media: gaz, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

198 330 zł1 202 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/15 Obręb 4 Gronity o pow. 1285 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

268 310 zł3 833 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzia ł ka w ś ród jezior i lasów. Gaj Grzmi ę ca - niezwykle malownicza miejscowo ść znajduj ą ca si ę w sercu Pojezierza Brodnickiego. W niewielkiej odleg ł o ś ci znajduj.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 029 m² 144,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Miedźno, przy ul. Sportowej. Każda z działek ma powierzchnię 1029 m .

Szczegóły ogłoszenia

800 120 zł40 006 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu do sprzedaży zespół działek własnościowych o łącznej powierzchni 4 hektary. Poszczególne działki mają następujące powierzchnie i klasy użytku:.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł203 400 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piekary gm.Liszki 2,4ha ,POD OSIEDLE DOMÓW LUB MIESZKAŃ ponad 6000 PUM. W pobliżu Biedronki , restauracji , Rossmanna , siłowni z łatwym i szybkim dojazdem do A4 , Lotniska i Liszek.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 300 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki nad samym zalewem Siemianówka. Działka objęta mpzp zabudowa pensjonatowo - hotelowa , bezpośredni dostęp do linii brzegowej. Dojazd: droga asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Górze Włodowskiej przy ul. Myszkowskiej, o powierzchni 7115 m2. Działka : o pow. 17105 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł924 m² 206,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-mieszkaniowa położona 1km od Centrum Pszczyny Blisko Centrum, przystanek bus, 1, 5km stacja pkp, sklepy, szkoła Wymiary działki: front 38mx 24m Media: prad, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

20 881 440 zł116 008 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Przemysłowa na sprzedaż w doskonałej lokalizacji.Lokalizacja: Wojnicz /k.Tarnowa Działka o powierzchni: 116 008 m - doskonale wyeksponowana. Przy dawnej E4 -obecnie dk94.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perełka w Niemczu! 1000 m | Pełne media | Prestiż i komfort Niemcz to lokalizacja, która łączy prestiż z pełną infrastrukturą. Idealne miejsce dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

245 245 zł1 001 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikalne działki budowlane przy Parku Krajobrazowym i Stawie na Zaciszu - Twoje Miejsce Spokoju i Rekreacji! Ostatnie dostępne działki:   m2),   m2),   m2), 5658/5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość budowlana o powierzchni 904 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 800 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super cena : 200.000 zł! Siedlisko o powierzchni działki 1,0775 ha, położone w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie, powiat hrubieszowski. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa o powierzchni 2397 mkw nad jeziorem Studa w miejscowości Jamielnik, obręb Studa .Działka jest już uzbrojona w prąd i wodę. Do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł17 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zabudowy usługowo-produkcyjnej o powierzchni 1,77ha na obrzeżach miasta. Możliwość kupna mniejszej powierzchni doskonała oferta dla inwestorów oraz firm. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/37 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 224 m² 143,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2224 m2 pod zabudowę jednorodzinną, pomiędzy jeziorem Czarnym i Białym, w Szarłacie gmina Przodkowo, przy ulicy Wspólnej. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1018 m2 - media przy działce | 10 min od Kołobrzegu Lokalizacja: mącznik (gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie) Cena: 70 000 zł (tylko 69 zł/m2) Powierzchnia: 1018.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż kompleks trzech atrakcyjnych działek budowlanych o łącznej powierzchni 0,6538 ha, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Huta Gogołowska,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 040 m² 442,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu ładnej działki w Mikołowie przy ulicy Lisów. Działka rogowa z wjazdem od wschodu lub południa o regularnym kształcie ( 39 m na 29 m). W granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 191 800 zł888 m² 1 342,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ekskluzywna oferta działki budowlanej W zielonej części bronowic małych Zielona lokalizacja Krakowa | Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Tetmajera | Kameralne otoczenie | Wysoki standard okolicy *****.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 400 m² 213,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie w spokojnej i nowoczesnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł10 526 m² 318,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla deweloperów działka inwestycyjna Z mpzp pod zabudowę jednorodzinną I usługową identyfikacja nieruchomości działka nr 269 5 337,12 m działka nr 271 5 175,25 m łączna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Góra Kalwaria Media Prąd i kanalizacja - na działce Woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 14m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Wymarzone Siedlisko pod Lasem Działka 6900 m z Mediami | Kochanówka Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych udogodnień? Odkryj potencjał wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 100 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1100 m kw położona w Gabryelinie w odległości 1,5 km od stacji pkp. Dostępne media: prąd i woda miejska. Dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 305 m² 21,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 4 km od morza, 2 km od jeziora. Działka o powierzchni 9 305 mkw., w kształcie prostokąta o długości 150 m i szerokości 60 m, położona w odległości 4 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

511 920 zł2 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka kożyczkowo-rzym między dwoma jeziorami Przepięknie położona działka pomiędzy dwoma jeziorami : jeziorem Osuszyno i jeziorem Sianowskim. Widok na dwa jeziora. Działka sucha.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży w miejscowości Medyka (chałupki Medyckie), którą stanowi działka o powierzchni 12 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1000 m2 w Anielinie.

Szczegóły ogłoszenia

330 310 zł1 139 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1139 m2, zlokalizowana przy ul. Rajskiej w Bilczy, gm. Morawica. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona jako mn2 -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij