dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

150 000 zł14 665 m² 10,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży nieruchomość oznaczoną jako działka nr ew. 522/8, obręb 0061 Wierzchowo o powierzchni 1,4665 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana - Stare Monasterzysko /gmina Młynary/ Powierzchnia działki: 59 711 m2 Działka w miejscowości Stare Monasterzysko /wieś położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Jeleniej Górze - Cieplicach Zdrój. Działka położona na nowym osiedlu przy ul. Wróblewskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o kawałku ziemii w spokojnym miejscu i w zgodzie z naturą, z dala od zgiełku miasta? Oto doskonała okazja! Na sprzedaż oferujemy działki o powierzchniach od 3000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

165 902 zł1 124 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Michałów-Reginów (gm. Wieliszew, powiat legionowski), o powierzchni 1000 m2. Działka w księdze wieczystej oznaczona jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. ok. 2100 m 2 , w Białej Podlaskiej przy ul. Łomaskiej. Działka ma kształt prostokątny, od frontu ok. 26 m szerokości,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 001 m2 w miejscowości Wszemirów niedaleko Prusic. Dostępne są również inne działki budowlane od 1 000m2 do 1 154m2 uzbrojone. Oferowana działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Opis Działka na granicy Warmii i Mazur - nad jeziorem Tejstymy. Grunt zyska dostęp do pomostu i plaży jeziora. W ofercie dostępne są zarówno działki z linią brzegową, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 433 m² 250,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z domkiem letniskowym - Nasiłów, gm. Janowiec Powierzchnia: 1433 m | Cena: 379 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o własnym miejscu na weekendowy wypoczynek lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł21 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu ziemię przemysłowo-usługową o powierzchni 21 000 m2. Ziemia graniczy z drogą wojewódzką nr 218 prowadzącą z Osowy do Krokowej przez Szemud i Wejherowo. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł11 000 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Michałowice / Masłomiąca teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną 1,1014 ha oferta na wyłączność! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,1014 ha położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł50 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 4,9977 ha położony w miejscowości Bolesławiec, usytuowany przy ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa "nila". Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o pow. 3000 mkw zlokalizowanej w oddalonej o 20 km od Torunia miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 677 m² 95,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa mn/u o powierzchni 1677 m , położona w miejscowości Sątok, gmina Bierutów, powiat oleśnicki. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stronno - działka z wz - 993 m2 - pod zabudowę - cisza, spokój Oferta dostępna w Naszym Biurze Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 993 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł7 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oddalona około 5 km od Kalisza w Zagorzynie o pow. 7000 m2 z możliwością wybudowania hali o pow. ok 3000 m2. Istnieje mozliwośc powiększenia działki o kolejne 6300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł901 m² 1 387,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w centrum największej wsi w Polsce - Józefosławia. Wszystkie media obok działki. Działka jest położona przy drodze publicznej utwardzonej wśród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje własne miejsce na ziemi w Borach Tucholskich, dom, glamping lub resort! Szukasz miejsca, gdzie możesz postawić własny dom i cieszyć się spokojem natury? Działka 7 370 m w Okoniny.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w spokojnej miejscowości Wierzbna! Działka o powierzchni - ok. 11 arów! Teren płaski, nieogrodzony. Media do 100 metrów - woda, prąd oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka otoczona lasami. Działka, która jest w malowniczej przestrzeni z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żory atrakcyjne miejsce dla inwestycji I prowadzenia biznesu! oferta dla firm! działka przemysłowa pow. 10000m2 żory - obręb: osiny cena: 1.500.000 zł Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł7 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka leśna położona w miejscowości Wysoka. Nieruchomość o powierzchni 74 arów składa się z 3 nr działek. W planie zagospodarowania nieruchomość oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gunów - Wilków działka o pow. 0,77 ha! Działka o powierzchni 0,77 ha położona w miejscowości Gunów-Wilków gm. Kazimierza Wielka. Nieruchomość znajduje się w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznego domu z czerwonej cegły, położonego w malowniczej miejscowości Otręba, w pobliżu Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 627 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie W naszym biurze Działka w Marklowicach Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1627 m2 położoną w Marklowicach Dolnych w IV linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 940 m² 158,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta dla inwestora Oferuję do sprzedaży urokliwie położoną i zagospodarowaną działkę z dużym stawem oraz barem z zapleczem kuchennym w miejscowości Borówno-gmina.

Szczegóły ogłoszenia

11 777 777 zł53 859 m² 218,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny obejmujący 5,3833 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9125 Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w korzystnej lokalizacji, w miejscowości Rzeszotary. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł3 214 m² 104,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz o pow. 3214 m2, 5,5 km od Koszalina Działka z wz o pow. 3214 m2, witolubie, gmina Biesiekierz Działka położona na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 186 m² 125,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3186 m2 pod zabudowę wielorodzinną - mpzp Podana cena jest ceną brutto - vat 23% (około 325.000 zł netto) Działka nr 114/2 Szerokość działki: około 60.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Michałowicach przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze. Jest plan zagospodarowania. bardzo szybko rozwijająca się okolica; buduje się bardzo dużo nowych domów. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł3 001 m² 129,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Powierzchnia 3001m2, znajduje się w miejscowości Borowa. Działka usytuowana w otulinie lasu, szerokosć działki 36m. W działce.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 950 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, położona w Tczewie przy ul. Głowackiego. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

407 880 zł4 532 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Weremień, gmina Lesko na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem na okolicę przylegająca do stawu Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o pow. 45,32 ar objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 893 m² 77,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 30m x 130m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Dygasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 200 m² 224,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: aleksandra Grabowska Biuro Nieruchomości grabowscy tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu nieruchomość gruntową w miejscowości Księginice pod Trzebnicą przy ul. Sportowej I.

Szczegóły ogłoszenia

5 994 000 zł19 980 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu w planie zagospodarowania przestrzennego obiekty produkcyjne, składy, magazyny, zabudowa usługowa. Dopuszcza się lokalizację hotelu pracowniczego na.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 200 m² 130,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną! Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zapusta, w gminie Olszyna, powiat lubański, woj. dolnośląskie, o powierzchni ogólnej.