dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

123 000 zł1 126 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest przy ścianie lasu we wsi Janczewo przy ulicy Leszczynowej w gminie Santok. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 8 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Dziekanowicach gm. Łubowo Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Dziekanowicach gm. Łubowo! położenie Sprzedawana działka.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 466 m² 283,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Podrzecze, gmina Podegrodzie powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 256 m² 299,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod dom, gdzie przestrzeń nie kończy się na płocie sąsiada? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż Działka budowlana położona w Pisarach przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

278 900 zł1 268 m² 219,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! WZ! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej działki w bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 669 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11,60 ara, która położona jest w malowniczym i spokojnym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

246 620 zł3 018 m² 81,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z mediami w spokojnej okolicy - Dalwin, gmina Tczew Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - tylko 3 km od węzła autostrady A1 w Stanisławiu, 10 km do Tczewa Media przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry,Bobrowniki. Działka o powierzchni 1037 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 34m x 30 m. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

704 250 zł1 565 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żórawina | 3 działki budowlane | mpzp | pełne media | szybki dojazd do Wrocławia Oferta na wyłączność w M2 Nieruchomości Na sprzedaż trzy ustawne działki budowlane w Żórawinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży, położona poza blisko centrum, bardzo ładna działka budowlana o powierzchni niespełna 27 arów w miejscowości Żarki Letnisko, gmina Poraj, powiat Myszkowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 2000 m | wysoka | 15 min od gorzowa wlkp. #twojaprzyszłośćmaswójadres future Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 291 m² 139,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Marzysz o spokojnym miejscu z z jednoczesnym bardzo dobrym dojazdem do Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 129 m² 159,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, gotowej działki pod budowę wymarzonego domu - w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Dobczynie! Idealna dla osób szukających balansu między spokojem a szybkim dojazdem do Warszawy. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Buszkowiczki, gm.Żurawica , działka budowlana (z WZ-tką), wszystkie media na działce, płaska, nasłoneczniona, ze zjazdem z drogi głównej poprzez drogę wewnętrzną, z idealnym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 434 m² 101,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki w Toporzysku gm. Zławieś Wielka powiat toruński. Nieruchomość znajduje się w malowniczym spokojnym miejscu otoczonym lasami przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 775 m² 275,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1 775 m - Jaworze, pod lasem Lokalizacja: jaworze, przy granicy lasu - idealne dla miłośników natury. Powierzchnia: 1 775 m Przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ławki K/ czachówka - do wyboru jedna z 5-ciu działek budowlanych w większej grupie w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, nowość! Pow. działek: 1000m kw, 1300m kw, 1495m kw - do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 674 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka w prężnie rozwijającej się okolicy objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Teren doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 633 m² 93,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położone dwie, sąsiadujące ze sobą działki budowlane - Roztoka, szwajcaria Kaszubska. Lokalizacja: działki znajdują się w spokojnej i urokliwej miejscowości Roztoka, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

94 905 zł999 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko morza - Tymień - 95 zł/m2 Lokalizacja: tymień, gmina Będzino Działki nr: .4/14 .4/15 .4/16 .4/17 .4/18 .4/12 .4/20 Cena: 95 zł/m2 Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł10 500 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna równa działka rolna w Chudolipiu gm. Mszczonów powiat żyrardowski, o numerze 58. Działka z dostępem do drogi publicznej o wym ok. 53 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 328 m² 211 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż płaska działka budowlana z dostępem do mediów oraz bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o powierzchni 13,28 ar w miejscowości Sławkowice gmina Biskupice. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł3 356 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Drewnicy - 3356 m Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3356 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Drewnica.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł817 m² 206,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stara Wieś położoną przy ul. Ogrodowej. Stara Wieś miejscowość w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł13 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Żuków o powierzchni 13600 m2 i wymiarach 48x276 m. Dojazd z dwóch stron woda i prąd w drodze. Teren płaski i suchy niezadrzewiony ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 2000mkw atrakcyjnie położona w odległości ok 100m od Wyciągu Narciarskiego Bolek Kamienica. W niedalekim sąsiedztwie wykonane badania na obecność.

Szczegóły ogłoszenia

3 125 000 zł5 439 m² 574,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod ośrodek wypoczynkowy - Gąski, gm. Mielno, 400 m do morza w linii prostej. Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 0,55 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną w miejscowości Darłowo, z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 833 m² 117,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Merkury Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 942/16 o powierzchni 1833 m 2 przy ul. Słowackiego. Oferowana przez nas działka jest pierwszą z wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

7 717 000 zł38 585 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 8 ha, z możliwością powiększenia do ponad 14,5 ha Wymiary działki 138x587 m , dojazd asfaltem z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 865 m² 103,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Świdnicy objęta planem przestrzennym. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 3865m2, która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana Trzebnica, ul. Okulickiego Na sprzedaż ładna i ustawna działka budowlana nr 1403 oraz 1402, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł20 843 m² 64,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Jeżewo Stare, gmina Tykocin. Lokalizacja: działka znajduje się tuż obok trasy S8 na odcinku Warszawa - Białystok, co zapewnia doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

11 483 500 zł45 934 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną zgodnie z uchwalonym mpzp usytuowane w Rekowie Górnym przy drodze prowadzącej na Półwysep Helski (droga krajowa nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Pracach Dużych o powierzchni 3100 m2. Piękny teren w sąsiedztwie lasu sosnowego. Usytuowana przy gminnej drodze asfaltowej, media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż! Działka z widokiem na Dolinę Noteci! Miasteczko Krajeńskie! Działka niezabudowana o pow. 2000 m 2 w kształcie zbliżonym do prostokąta, zlokalizowana w Dolinie.