dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

50 000 zł2 312 m² 21,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Olszanica, na sprzedaż działka rolna położona w pobliżu rzeki Olszanka Na sprzedaż urokliwa działka rolna o pow. 23.12.ar położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł16 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,61 ha, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Majdan Sieniawski (gmina Adamówka, powiat przeworski). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 400 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 14 arów w Rożdżałach, gmina Warta! Opis działki: powierzchnia: około 1400 m (14 arów) Wymiary: szerokość 27 m, długość 53 m Dojazd: bezpośrednio przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 400 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt położony w zachodniej części Wrocławia o pow. 1, 14 ha. Przeznaczenie w mpzp -teren zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej. Dostępne media: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 500 m² 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

85 arowa, uzbrojona przy ul. Bogucianka. Działka płaska w pobliżu budują się nowe osiedla, należy wystąpić o wz gdyż nie obowiązuje plan zagospodarowania W studium planu przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

166 540 zł8 321 m² 20,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej znajdujących się w miejscowości Łążyn, w Gminie Lubawa w powiecie Iławskim. Działka ma powierzchnię 8321 m2 i posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna widokowa działka o powierzchni 27.177 m kw. (2,72ha), położona w bliskiej odległości od trzech jezior oddalonych o 1 km Gamerskie, morąg i Szałstry o 4 km oraz.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł10 200 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż niezabudowana działka rolna o pow. 1,02 ha, położona w miejscowości Żydowo gm. Polanów. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa lub agroturystyka. W celu poznania szczegółów dotyczących oferty, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość (dz.379/25) o powierzchni 1188m2 usytuowana w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Golubia-Dobrzynia i 35 km od Torunia niedaleko rzeki Drwęca. Media : woda i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę malowniczej 20-tu arowej działki, położonej w miejscowości Zalas, zaledwie 10 min od Krzeszowic, skąd jedzie się 15 min pociagiem do centrum Krakowa. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Golubiu Dobrzyniu Lokalizacja - Golub Dobrzyń, ulica Księżycowa; - w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 777 zł49 680 m² 26,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt w miejscowości Secyminek w gminie Leoncin. Grunt ten jest doskonałą inwestycją dla firm zainteresowanych budową osiedla domków jednorodzinnych. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł158 725 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości niezabudowane położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Jagiełły o łącznej powierzchni 158725 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr: gl1s/00001461/4,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł927 000 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 92,7 ha, położony w gminie Resko (woj. zachodniopomorskie). Struktura użytków: * grunty orne: kl. Iiib 1,5939 ha Kl. IVa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 150 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną bądź zabudowę usługową. Zgodnie z uchwałą nr XXV/324/2020 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Wola Rzędzińska (gmina Tarnów). Media w odległości do 100 m. Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 500 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, machowinko, 178.000, - PLN Na sprzedaż działka budowlana położona w nadmorskiej miejscowości Machowinko, gmina Ustka. Działka o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 197 m² 166,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, płaska, na przedmieściu Jeleniej Góry w Komarnie! nowa niższa cena! Działka budowlana o pow. 0,1 197 ha, posadowiona na obrzeżach Jeleniej Góry, na początku Komarna.

Szczegóły ogłoszenia

90 035 zł1 637 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł6 329 m² 114,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna o łącznej powierzchni ok. 63,5 ary, położona w rudzicy, powiecie bielskim, w gminie Jasienica Działka posiada aktualne pozwolenie z rozpoczętą budową.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł916 m² 162,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Częstochowa - Zawodzie Do sprzedaży działka o powierzchni 916 m 2. Wydane wzt na zabudowę usługową: budowa budynku biurowo-handlowo-usługowego z częścią magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

3 068 000 zł3 068 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 842 m² 90,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mszana - ul. Górnicza Przedstawiamy Państwu ciekawą nieruchomość - działkę budowlano-leśną o łącznej powierzchni 3842m 2 , zagospodarowaną domkiem holenderskim wraz z zabudową domku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 292 m² 121,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Mysłowicach - Stara Wesoła. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części Mysłowic -.

Szczegóły ogłoszenia

538 720 zł3 367 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 3367 m2 , zlokalizowana w Kielcach przy ul. Siedmiu Źródeł, w dzielnicy Białogon. Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 982 m² 198,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta atrakcyjnej dzialki uzbrojonej W centrum miejscowości dębnica kaszubska. Atuty Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z rozpoczętą budową Wierzyce, os. Akacjowe Lokalizacja: wierzyce, osiedle Akacjowe Powierzchnia działki: 1041 m Numer geodezyjny: 207/13 Projekt domu:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki położonej w Wręczycy Wielkiej przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1121 m i wymiarach około 19,5 m x 27,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom nad morzem? Bliskość natury, cisza i spokój, a zarazem blisko morza ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 256 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działki Budowlane w Boćkach*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentacje działek budowlanych znajdujących się w malowniczej miejscowości Boćki koło Bielska Podlaskiego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 850 m² 69,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana w bardzo atrakcyjnej cenie w Męcinie (gm. Limanowa) - cisza, widok i świetna lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł905 m² 1 657,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla dewelopera lub osoby prywatnej o pow. 905m2 rewelacyjna lokalizacja (szkoły, sklepy, gabinety lekarskie, placówka pocztowa, blisko trasy S8) przeznaczenie z mpzp: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 780 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad jeziorem 1780 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1780 m (nr 8 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie), położona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł11 200 m² 26,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna o powierzchni 11200 mkw. położona w spokojnej miejscowości Czerwona Górka w gminie Łączna w powiecie Skarżyskim. Na przedmiotowej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1241 m , położona w miejscowości Rzęskowo, zaledwie kilka minut od Gryfic. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 931 m² 91,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 680 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną działkę budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni 1680m2 położoną w Mirosławicach gm. Sobótka. Ze względu na usytuowanie istnieje możliwość podzielenia jej na.

Szczegóły ogłoszenia

119 999 zł1 832 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Wicko, niespełna 10 minut drogi od Łeby jednego z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 144 m² 423,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a poranną kawę wypijesz przy śpiewie ptaków, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Poznania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

188 683 zł1 009 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1009 m2 (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący), położona w Grabowcu w gminie Szemud. Obecnie właściciel czeka na.