dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

2 380 000 zł49 600 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Horbów Kolonia, gmina Zalesie. Świetna lokalizacja bezpośrednio przy międzynarodowej trasie e30/a2 prowadzącej do przejść.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł750 m² 157,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 003 m² 339,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Osowicze, zaledwie 5 minut jazdy od Białegostoku. To ostatnia działka w linii na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 595 m² 35,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż pieknie położona działka budowlana - lokalizacja Klewinowo Nowe - 20 km od Białegostoku - pow. 3595 m2 - wymiary około 35/103 m - kształt zbliżony do prostokąta - wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 360 zł3 840 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu marzeń? Prezentujemy działki budowlane w miejscowości Szymanówek - zaledwie 40 km od granic Warszawy. Ta wyjątkowa nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł3 500 m² 685,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 400 000 zł I sprzedaż I 3500M2 I działka I zgorzała I piaseczno I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Zgorzale przeznaczona pod zabudowę usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 257 m² 234,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki budowlane - Kuriany, gm. Zabłudów Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane położone w popularnej i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 290 m² 177,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1290 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona nad jeziorem Dąbrowa Wielka. Dane szczegółowe: lokalizacja: dąbrówno, ulica Michała.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 290 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prawa zabudowy, z pięknym widokiem. Na sprzedaż działka leśna w Puńcowie, położona w spokojnej i widokowej okolicy, około 1 km od granicy polskoczeskiej. Teren znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

148 530 zł4 951 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 4951 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

186 090 zł505 m² 368,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad jeziorem Lubowisko z możliwością budowy całorocznego domu drewnianego w standardzie deweloperskim. Powierzchnia działek: 400 600 m , mpzp (rekreacja indywidualna).

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 769 m² 1 130,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna z gotową koncepcją na budowę budynku usługowego, biurowo-produkcyjnego. Warszawa, ul. Szklarniowa, dz. o nr ew. 7/1 i 7/2 =1769 M2 z obrębu 4-07-18,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł9 684 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna W pięknej miejscowości izbica. Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę rolną klasy od.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 576 m² 139,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane w Wojcieszycach z panoramicznym widokiem na Karkonosze Oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieuzbrojona działka budowlana położona przy drodze asfaltowej, pomiędzy dwiema dużymi miejscowościami: lutomiersk (ok.: 3,5 km) oraz Wodzierady (ok.: 3 km).

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 813 m² 36,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Miłkowicach Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3813 m2 położoną w miejscowości Miłkowice, gmina Dobra, powiat turecki, woj. wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Niechorz, około 6 km od Sępólna Krajeńskiego. Działka ogrodzona. Droga utwardzona. Kanalizacja. Siła i światłowód na działce. Regularna, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł28 400 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna 2,84 ha z lasem Krzywiec, gmina Frombork "to twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy" Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2,84 ha, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działki o nr 1912/3 o powierzchni 0,9123ha, położona w m. Pstrągowa, gm. Czudec,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , zlokalizowana w miejscowości Będzino.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana Jadowniki (gmina Brzesko) Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Jadowniki, w gminie Brzesko. Powierzchnia: 58 arów Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 930 m² 46,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie można złapać oddech, wybudować dom z werandą, posadzić drzewa owocowe i mieć swoje "miejsce na ziemi"? Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1930 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 327 m² 124,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Lędzinach, w pobliżu ul. Zakole. Dostęp bezpośredni do działki drogą polną pomiędzy zabudową jednorodzinną. Kształt działki: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna (w7pu) o powierzchni 23 890 mkw położona na terenie przemysłowym w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy). Około 4 km od Autostrady A1. Podzielona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 170 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2 170 m , położoną w Złożeńcu, gmina Pilica, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Działka otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 063 m² 159,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 773 m² 394,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w Chochołowie - zabytkowej wsi, której centrum zabudowane jest oryginalnymi drewnianymi domami góralskimi z bali. Względy historyczne i bogactwo kulturowe sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedażny dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Budy Barcząckie. Działki o powierzchniach 1066m2 oraz 1078m2. Szerokość działek 22m. Dojazd do działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 539 m² 452,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3539 m zlokalizowana w Częstochowie (dzielnica Raków). Ten piękny teren o wymiarach ok. 23 m x 141 m jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

354 400 zł44 300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny - Modrzewie, gmina Wleń, powiat lwówecki Na sprzedaż oferujemy grunt rolny o łącznej powierzchni 44 300 m (4,43 ha), obejmujący dwie działki ewidencyjne o pow. 1.52 ha-.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 400 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu grunt rolny w miejscowości Włodarka. Nieruchomości o powierzchni 2400 m2 jest w kształcie prostokąta w niedalekiej odległości od istniejącej już zabudowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 520 zł6 336 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 6336 m2 położona przy drodze krajowej nr 12, w gminie Przyłęk, powiecie zwoleńskim. Działka stanowi teren usługowy. Zgodnie z decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjny grunt rekreacyjny o powierzchni 1000 m , położony nad urokliwym jeziorem, w malowniczym otoczeniu przyrody w miejscowości Szczepanów (woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ponad 5 tys m2 położona przy gminnej drodze asfaltowej w miejscowości Stary Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. Na działce dwa zarybione stawy. Staw pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł965 m² 1 036,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 978 m2 (objęta mpzp- mnu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami) z widokiem na Wisłę. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1347 m Słone, ul. Dębowe Wzgórze (nr 410/2) Marzysz o miejscu, które połączy ciszę, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto działka w Słonem.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 400 m² 42,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego tempa życia, a jednocześnie zapewni wygodny dostęp do niezbędnej infrastruktury? Myślisz o inwestycji w nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł3 367 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł851 m² 2 937,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Atrakcyjne działki pod zabudowę wielorodzinną - osiedle Bema Osiedle bardzo rozwojowe, wyjątkowa oferta inwestycyjna. Nieruchomość ta objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 550 m² 205,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - Cianowice, gmina Skała | 1550 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1550 m , położona w miejscowości Cianowice, gmina Skała ,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 204 m² 469,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Z przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę, położoną w Bielsku-Białej w atrakcyjnej dzielnicy Kamienica, w województwie.