dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 957 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 957 ogłoszeń

490 000 zł8 900 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W złockiem Działka budowlana położona w ustronnym miejscu w Złockiem w gminie Muszyna to nieruchomość o szczególnych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł1 300 m² 2 053,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1 300 m2 w Ursusie Czechowice. Teren złożony z dwóch działek po 650 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 37 m (od drogi) na.

Szczegóły ogłoszenia

166 243 zł1 397 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Chcesz zarabiać na turystach? To miejsce zrobi to za Ciebie! Cena: 119 zł/m Wyobraź sobie: kilka minut spacerem nad zalew w Radkowie, w tle majestatyczne góry, a tuż obok Twój własny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o różnej powierzchni, od 983 m2 do 1354 m2, położone w pobliżu centrum Kobylanki (powiat stargardzki), pomiędzy ulicą Szczecińską a ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 198 m² 239,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Orlu, tuż pod lasem, 3km od Wejherowa w atrakcyjnej cenie! Działka jest w pełni uzbrojona i gotowa pod zabudowę Przeznaczenie działki IV.18-MN teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stanowią grunty orne, oznaczone symbolem rvi (2552 m2), pozostała część oznaczona jako lsiv.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 43 ary w spokojnej okolicy Koziegłów (rosochacz) Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni i spokoju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną w miejscowości Sady, gminie Tarnowo Podgórne bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, tuż przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana działka położona jest na pograniczu Izabelina B i Lipkowa, na skraju Puszczy Kampinoskiej. Nieruchomość o powierzchni 2000 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł1 400 m² 1 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zielona radość/ zachodnia strona torów/ okolica ul. Będzińskiej mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

196 860 zł1 158 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1158 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł896 m² 379,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Czaple (k. Pępowa) w odległości ok. 10min od Gdańska- matarni/kokoszek! Sprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki położone przy lesie, w zespole 23 szt z drogą wewnętrzną, na skraju malutkiej osady oddalonej o 18 km od Kamienia Pomorskiego, 12 km od Świerzna i 25 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 079 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Emka Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż 7 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Branica , w odległości 20 km. od Świecia. Lokalizacja Miejscowość Branica , to.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł48 472 m² 53,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny duży teren inwestycyjny z widokiem na jezioro Gołdopiwo. Działka o powierzchni 4,8472 ha oddalona zaledwie 500 m od ogólnodostępnej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 194 m² 448,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej. Dla terenu jest uchwalony plan zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową -usługową Procent zabudowy 30 %, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 340 000 zł5 866 m² 739,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną z domem zabytkowym Wyjątkowa nieruchomość w sercu Konina - idealna na inwestycję lub rozwój biznesu Na sprzedaż działka inwestycyjna o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę. Atuty Położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł695 m² 316,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Sierpowej w Bojszowie-Świerczyńcu. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł5 658 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę widokową o powierzchni 56,58ar położoną w malowniczym miejscu w Niedźwiadzie. Działka w kształcie prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr   o łącznej powierzchni 12 796 602m2.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł3 701 m² 215,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.701 m 2 i wymiarach ok. 17 x 217 znajdująca się w Białymstoku przy ul. Kluka 33. Numer geodezyjny - 128/2 Bagnówka (obręb 15).

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chcesz wybudować dom w cichym i spokojnym miejscu nad jeziorem Rożnowskim ? Ta oferta jest przygotowana dla ciebie. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę położoną w Tabaszowej -.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł887 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Gorzycach przy ul. Piaskowej. Powierzchnia to 887 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 37x25 metrów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek w Olszyńcu, gmina Walim Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek położonych w malowniczej miejscowości Olszyniec, w gminie Walim, idealnych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 200 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działki gruntu, położone w miejscowości Chościszowice w gminie Bolesławiec, 2 km od Bolesławca. Powierzchnie działek wynoszą od 12 arów do 15.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł11 461 m² 7,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni około 11461m2, położonych w miejscowości Jadwisin, w gminie Strachówka, w powiecie Wołomińskim. Charakterystyka Działki:.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 046 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż, bardzo atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1046m2, która znajduje się w miejscowości Stary Brześć. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł9 700 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: woda przy granicy działki, przepiękny krajobraz, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 920 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1.920 m położona w miejscowości Bukowiec , w gminie Czarnków , w województwie wielkopolskim. Nieruchomość posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

172 500 zł1 992 m² 86,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

*zdjęcia należą do właściciela oferty Działka budowlano - rolna u podnóża Zamku Tenczyn Działka budowlano-rolna o powierzchni 1992 m 2 w kształcie trapezu o wymiarach: 37.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł2 400 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

24 ar Werlas przy ścianie lasu z pozwoleniem na budowę domu Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 24 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta z wydanem.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

*** działki rekreacyjne W malowniczej okolicy*** Mamy Państwu do zaoferowania działki siedliskowo-rekreacyjne o powierzchniach 700m2 i 300m2. Działki położone są w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

658 800 zł2 196 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach nadmorskich. Nieruchomość w kompleksie 24 działek, o zróżnicowanej powierzchni od 974 m2 do 3193 m2. W tej ofercie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 200 m² 2,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr196 - 3200m2 - rv - 0,12ha, łvi - 0,20ha

Szczegóły ogłoszenia

3 084 800 zł30 848 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-mieszkaniowa bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 876. Teren płaski, suchy, grunty V i VI klasy. Dostepne media to prąd, woda miejska oraz telefon. Szerokość przy drodze 134 m.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 095 m² 66,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie niezabudowane działki o powierzchni ponad 2000m2 w gminie Wodzierady, powiat łaski. Według planu zagospodarowania przestrzennego ustalono przeznaczenie podstawowe na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 000 zł16 189 m² 326,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w Tuchomiu - 1,6 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł5 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Dostęp do wszystkich mediów. Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy. W zasięgu krótkiego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia