dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 954 ogłoszenia

399 000 zł10 500 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koluszkach przy ul. Brzezińskiej 146. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na wymarzony dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 475 m² 81,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 9 km od Choroszczy i ok 23 km od Białegostoku. Klasoużytki : R -V Dojazd drogą asfaltową. Media : -woda , telekomunikacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 556 m² 59,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Henryków, działka budowlana, 2556 m2, sprzedam, cena 153 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Szprotawa Sprzedam działkę budowlana w Henrykowie gmina Szprotawa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł5 770 m² 624 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w otulinie Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Klaudyn. Działka o statusie działki budowlanej, do granicy działki doprowadzone są wszystkie media - gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł18 308 m² 6,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** okazja! *** 6,5 zł/m *** Dobry Dom oferuje działki rolne o łącznej powierzchni 18308 m2, położone w malowniczej wsi sołeckiej w gminie Kalinowo (powiat ełcki, woj. warmińsko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem pod zabudowę jednorodzinną z dostępem do szerokiego na 4 m kanału melioracyjnego połączonego ze Strugą Lewińską, która przez Zalew Kamieński ma dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 370 m² 313,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż duża działka położona w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni 1370 m2. Działka w trakcie załatwiania warunki zabudowy, do wglądu dostępne są grzecznościowo.

Szczegóły ogłoszenia

634 920 zł1 716 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowy przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł2 050 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży duża działka budowlana 2050 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Działka w kompleksie innych działek o podobnych powierzchniach ( 3 działki) w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 046 m² 393,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Wielkiej Wsi pod Krakowem tylko 9 km i 11 minut do Ronda Ofiar Katynia makro/ikea/galeria Bronowice oraz 4,5 km i 5 minut do Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 416 000 zł4 832 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Świętojańskiej, obok głównej ul Sikorskiego. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

206 960 zł1 040 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki znajdujące się nieopodal jeziora W miejscowości radęcin, gmina dobiegniew. Na sprzedaż 2 graniczące ze sobą działki o powierzchni 1040 m2 i 1054m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Doskonałe miejsce do wybudowania domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

106 610 zł871 m² 122,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 871 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną, usytuowana 2 km od Trzebnicy, miejscowość Świątniki, nr ewid. 76/3. Wydane aktualne warunki zabudowy : dla budowy budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjna działka rolna o pow. 21 arów położona w miejscowości Czajowice gm. Wielka Wieś, tuż przy bramie do Ojcowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro nieruchomosci M2 Estate prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działka budowlaną o powierzchni 6744 m, położoną w miejscowości Świerkocin, w gminie Olsztynek warmińsko-mazurskie.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł3 200 m² 143,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 022 m² 415,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   rezerwacja oferta dostępna tylko W naszym W biurze! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1022 m2 w Miękini na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł5 447 m² 179,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,5447 ha w Stargardzie przy ulicy Tytanowej. Teren zabudowy produkcyjno-bazowo-składowej. Z uwzględnieniem: - zabudowa wolnostojąca - dopuszczalna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Karbowie. Odległość od centrum Brodnicy wynosi ok 4 km. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Polecamy. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł946 m² 411,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Sobolewie Twoje miejsce na dom lub biznes! Marzysz o idealnym miejscu pod budowę domu lub inwestycję? Prezentujemy w pełni uzbrojoną działkę w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł8 817 m² 112,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca z doskonałą ekspozycją, gotowego pod inwestycję, ta oferta może być początkiem Twojego biznesowego sukcesu. Prezentujemy działkę o imponującej powierzchni 8817 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 372 m² 127,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1372 m , położona w malowniczej miejscowości Futoma, w gminie Błażowa, w spokojnej i zielonej okolicy niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z kilku działek przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Istotne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Częstochowa, błeszno, ul. Brzezińska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Częstochowie w dzielnicy Błeszno, przy ul. Brzezińskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

276 396 zł2 972 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w spokojne okolicy. Możliwość podziału działki! 200 m w linii prostej od Jeziora Stelchno i ok 500 m do plaży Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Głogowa Dolina - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1026m2. Informacje o działce: - dojazd do działki: można dojechać drogami.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł9 004 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową jeziora Białego na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Działki rolne o łącznej powierzchni 9004 m2. Wykorzystanie tylko rekreacyjnie bez stałej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m kw położona w cichym miejscu w Czarnym Lesie przy utwardzonej drodze gminnej. Działka ma wymiary 25 m od wjazdu i 40 m w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 5 733 m - Jastrzębie-Zdrój Media w granicy | Dojazd asfaltowy | Spokojna okolica Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 5 733 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Smolęcinie. Nieruchomość o powierzchni 676 m2 leży w centrum wioski. Ma wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę w widokowym miejscu w dzielnicy Stare Tarnowice, na Osiedlu Kolejarzy przy ul. Konduktorskiej. W ofercie kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 626 m (585 m + 41 m ), zlokalizowana przy ul. Miłoszyckiej we Wrocławiu (swojczyce) Nieruchomość zabudowana jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł7 160 m² 347,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o nr ewidencyjnych: 3625/56, 3666/56, 3626/56 o łącznej powierzchni 7160 m2. Działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

190 725 zł2 543 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2543 m - idealna dla miłośników przyrody! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2543 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 507 250 zł10 029 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, położona w Hałcnowie - dzielnicy miasta Bielska-Białej. Działka o łącznej powierzchni około 1 ha składająca się z trzech działek o powierzchniach: a) 3017.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł501 m² 137,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową, położona w Strzelczynie w okolicach Chojny. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 650 m2 - położonej w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowo malowniczo położona działka nieopodal bornego sulinowa! Działka siedliskowa łącznie 4.5300 m2 LISZKOWO położone pod lasem, z pierwszą linią brzegową! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia