dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ze stawem - na wsi - blisko jeziora - m. Rzepowo, pow. drawski Duża obniżka ceny! Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż unikalna działka z własnym stawem na wsi.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 325 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1325 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane łącznie ponad 3 000 m Biedrzychowice Dolne (gm. Żary) Atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 3 126 m , położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położoną w miejscowości Dziśnity, w pobliżu jeziora Ruda Woda, stanowiącego odcinek szlaku kanału Elbląskiego. Dziśnity wieś.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł4 189 m² 150,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łańcut | Działka budowlano-inwestycyjna 4189 m | wz na 4 domy | Widokowa lokalizacja | Gotowa inwestycja Gotowa inwestycja w Łańcucie - grunt z realnym potencjałem zysku! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł875 m² 298,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży piękną działkę budowlaną nr 139/7, o powierzchni 875 m , położoną w wypoczynkowej miejscowości Zwola (gm. Zaniemyśl). Działka położona jest ok. 600m od.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 004 m² 199,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1 004 mkw., położona w malowniczej miejscowości Sępochów, w gminie Kołbiel, województwo mazowieckie. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł4 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji: michał   lub biuro:   , od poniedziałku do piątku; e-mail:   . Wszystkie oferty na stronie: Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 630 m² 80,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzemiętowo - działka W pobliżu jeziora I lasu. Polecam do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 548 zł1 046 m² 1 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja tylko 1% brutto. Puszcza kampinoska / las bemowo / 1046 M2 Na sprzedaż piękna działka budowlana na pograniczu Kwirynowa i Janowa. Działka sucha, poza obszarami podmokniętymi. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł918 m² 163,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana 918 m - Ciosowa, gm. Miedziana Góra Prezentujemy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 918 m , położonej w malowniczej miejscowości Ciosowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna położona w miejscowości Żarnowo, znajdującej się nieopodal malowniczego Zalewu Szczecińskiego. Sama działka stworzona jest dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 650 m² 603,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną składającą się z trzech działek gruntu o łącznej powierzchni 2650 m2, położoną w Szczyrku przy ulicy Bukowej. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 199 m² 458,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dziekanów Polski koło Łomianek działka pod zabudowę wolnostojącą w pobliżu Puszczy Kampinoskiej i trasy wyjazdowej S-7 na Gdańsk, niedaleko Warszawy. Atrakcyjne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 5,01 ha, położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 209 m² 49,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 22 ary przy ul. Ceramicznej - Horodyszcze, gmina Chełm Na sprzedaż działka nr 820 o powierzchni 22 arów, położona przy ul. Ceramicznej w miejscowości Horodyszcze, gmina Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 100 m² 1 354,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona +wzdłuż torów kolejowych skm i głównej drogi przez Józefów po "willowej/rezydencjalnej" stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

158 998 zł2 080 m² 76,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga dojazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną oddaloną od Stepnicy o 4 km. Nieruchomość o powierzchni 833 m2, w kształcie prostokąta. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy, polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną oddaloną od Stepnicy o 4 km. Nieruchomość o powierzchni 1600 m2. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy, polegające na budowie domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł11 575 m² 34,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki sprzedawane razem, objęte mpzp: - budowlana (w/g mpzp mnu- 1005 m2 , druga oznaczona r/ws -565 m2 o łącznej powierzchni 1570 m2 - rolna (r-r/ws) o powierzchni 10.005 m2.

Szczegóły ogłoszenia

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna i wyjątkowa działka widokowa z przeznaczeniem na indywidualne potrzeby mieszkaniowe lub cele inwestycyjne , np. kilka domków i siedlisko. Działka o powierzchni 65 ar ,.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł1 834 m² 320,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno składa się z dwóch działek po 917m2 - całość o pow. 1834 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 800 zł136 m² 13 204,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze informacje: bez prowizji! najwazniejsze informację-na wyłączność! nowoczesne osiedle- malownicza okolica Do sprzedania 16 wydzielonych samodzielnych działek budowlanych na której.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 800 m² 210,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: chełmiec - Powierzchnia: 38 ar (3800 m ) - Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja - Przeznaczenie mieszane: tereny osiedleńcze przeznaczone dla realizacji różnych form.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 873 m² 138,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z gotowym projektem pod budowę domu w Nieciszowie! lokalizacja: działka mieści się w Nieciszowie, w powiecie oleśnickim. usytuowana pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł80 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka usługowo-produkcyjna , idealna pod logistykę lub centrum handlowe. Działka znajduje się blisko autostrady A4. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł10 083 m² 6,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Położenie nieruchomości: obręb Olchówka gmina Narewka, powiat hajnowski, województwo podlaskie. Wieś Olchówka położona jest na skraju Puszczy Białowieskiej. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

998 740 zł8 700 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Maćkowicach, gmina Żurawica o powierzchni 87 a zabudowane budynkiem warsztatowo-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 487,34 m2. Numery działek graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 900 m² 137,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 900 m2 zlokalizowana w Solcu-Zdroju w atrakcyjnej lokalizacji; w sąsiedztwie obiektów hotelowo - uzdrowiskowych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł13 400 m² 28,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z prawomocnymi warunkami zabudowy projekt osiedla domów szeregowych Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Wesoła, gmina Nozdrzec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Wierzyce przy ul. Osiedle pod Lipami, gmina Łubowo. Oferta doskonała dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w spokojnej miejscowości Rostki Skomackie, w niedalekiej odległości od trasy Ełk - Orzysz. Działka dzięki swojemu położeniu oraz możliwości budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty wydane warunki zabudowy w pobliżu Postołowo Golf Club 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 500 zł5 173 m² 250,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych o łącznej powierzchni 5 173 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ?.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 249 m² 351,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dopiewiec to spokojna, nieduża miejscowość oddalona zaledwie 18 km od centrum Poznania. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną spokojnie żyć bliżej natury, ale z łatwym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł840 m² 309,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przeznaczonej zgodnie z mpzp pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowanej w centrum urokliwego Osiedla Górki przy ul.Topolowej. Działka o powierzchni 840 m2 (8,4 ar).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży nieruchomości niezabudowanej w jednej z najładniejszych zakątków Szklarskiej Poręby. Takiej oferty na rynku nie było od kilku lat. Wyjątkowa lokalizacja pod wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 342 m² 41,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuję 2 działki budowlane położone w miejscowości opacionka gm. Brzostek. Działki o pow. każda 13.42 ar w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 558 m² 30,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chełm - os. Zachód działka budowlana 2558 mkw ________________________________ Nieruchomość znajduje się w Chełmie, os. Zachód, ul. Synów Pułku (pomiędzy szkołą a jednostka wojskową).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij