dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

630 000 zł1 050 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji pkp w Milanówku. Działka o kwadratowym kształcie, z wymiarami: 32m x 33m Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę i projektem domu w cenie. Działka położona w Krynicznie.

Szczegóły ogłoszenia

305 950 zł1 055 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Golkowice Widokowa, przy lesie. Pod zabudowę jednorodzinną. Blisko Krakowa i Wieliczki. Wszystkie media w pobliżu. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 418 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu ładnej działki 2418m2 wraz z zabudowaniami znajdującej się w Kaliszu przy ulicy Próżnej. Na działce znajdują się zabudowania z przeznaczeniem na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 759 m² 449,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1759 m . Dojazd: asfalt. Media: woda, kanalizacja. Cena : 790000 + vat Niezabudowana nieruchomość gruntowa. Działka położona bezpośrednio przy lokalnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy 856 m zielonych marzeń w Prandocinie Wysiołek - idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę i bliskość natury. Widokowa lokalizacja z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł3 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m2 w pobliżu Pałacu w Radziejowicach. Media bezpośrednio przed działką. Częściowo zadrzewiona. Działka z mpzp. Wymiary 70 m x 35m, dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż- działki letniskowe usytuowane w cudownej okolicy Mściszewic koło Sulęczyna do wydzielenia z ponad 6 hektarowej działki. Z niektórych działek widok na jezioro. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bezpieczeństwo Transakcji z Pośrednikiem. 29 lat doświadczeń w nieruchomościach. Sprzedam działkę. zlokalizowaną w otoczeniu nowych domów Koninko , ulica Granatowa. Atuty szybki.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1600 m usytuowaną w miejscowości Słocina 5 km od Nowej Soli. Na działkach sąsiadujących zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Młocinach. Cena 2.450.000,00 ZŁ + vat. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa, dużo terenów zieleni. Dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Żaby k. Błonia | Spokojna okolica, 30 min do Warszawy! Kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej i cichej miejscowości Żaby, w gminie Błonie (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 745 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 17,45 ar Spytkowice, powiat nowotarski Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17,45 ar, położonej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł57 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 5,7 ha w Maszkowie gm. Krzeszyce! Działka położona 800 m od głównej drogi na Berlin-Poznań w pobliżu parku krajobrazowego - otulina leśna. Brak planu przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł19 900 m² 40,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż areał składający się z trzech działek rolnych o całkowitej powierzchni 1.9850 ha, zlokalizowanych w miejscowości Niwka, położonej w odległości 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 923 m² 99,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy lesie Uzbrojona działka budowlana o pow. 3923 m2 położona na obrzeżach podolsztyńskiej miejscowości Woryty (12 km do granic Olsztyna). Otoczenie stanowi nowe osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 379 m² 238,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1379 metrów kwadratowych, usytuowanej w Wygodzie gm. Karczew. Działka w kształcie regularnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota wielka - gmina oleśnica przestrzenna działka budowlana Z dużym zapleczem na ogród W idealnej lokalizacji! Powierzchnia: 0,4507 ha Cena: 450 000,00 (99,85 zł/m ) Do negocjacji! ligota.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 990 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodz. / bliźniak - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/18 i pow. 1195m2. Pod zabudowę mieszkaniową 1 rodzinną. W kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł11 750 m² 142,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: rąb to wieś kaszubska położona w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo. Sprzedawana nieruchomość położona w części wsi nazywanej Trzy Rzeki. Okolice Trzech Rzek są.

Szczegóły ogłoszenia

79 170 zł609 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczej okolicy - Koty, gmina Tworóg Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 8 działek budowlanych, położonych w urokliwej miejscowości Koty,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 514 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 5514 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy o wymiarach to 25 m. szerokości na 250m. głębokości, w kształcie prostokąta. Działka bez.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 082 m² 168,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową lubmieszkaniowo - usługową. Dobre miejscena własny dom i prowadzenie własnego biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka , w cudownej scenerii. Chcesz odnaleźć spokój i swoje miejsce na ziemi? Oto czeka na Ciebie wyjątkowa propozycja. Wśród zieleni, śpiewu ptaków i błękitu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1600m2, położonej w spokojnej i widokowej miejscowości Zamarski. Nieruchomość ma nieregularny, wydłużony kształt.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 796 m² 198,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową z usługami, położone w spokojnej części Kutna Dybów, przy ul. Jesiennej. Możliwość zakupu dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł800 m² 331,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy w Kaletach (drutarnia) przy ul. Wesołej. Działka otoczona z każdej strony lasem. Dojazd do nieruchomości drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" o powierzchni 240 m 2 , położona na ogródkach działkowych Wolinka w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek murowany - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zelgniewo gm. Kaczory działka na sprzedaż - pow. 1650 m 2 Działka w kształcie prostokąta zlokalizowana blisko lasu, wzdłuż ulicy Leśnej, która prowadzi do jeziora, cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł900 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane (aktualny mpzp) położone w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja, m.in. bliska odległość od szkoły. Kształt kwadratu, wjazd od strony wschodniej, zatem ogród będzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 6800m Na działce znajduje się mały budynek mieszkalny, kilka małych budynków gospodarczych oraz składniki.

Szczegóły ogłoszenia

428 160 zł1 338 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1338 m , położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 518 m² 131,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w "sercu" Sudetów wieś Wilcza, gmina Kłodzko, woj. dolnośląskie! Położenie blisko terenów rekreacyjnych! Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a w.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł3 461 m² 155,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta w przygotowaniach Nowe zdjęcia w trakcie realizacji Do sprzedaży pakiet 3 działek budowlanych wraz o nr: 182/9 (1000m2) ,   m2) ,   m2) oraz drogi wewnętrzej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 486 m² 315,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Kąpinie k. Wejherowa w sercu Puszczy Darżlubskiej o powierzchni 1486 m2, zlokalizowana przy ul. Akacjowej. Mpzp: 10.36-MN - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam inwestorów do zapoznaniem się z ofertą! Działka o powierzchni 3866m2 w Nowym Sączu os. Helena z możliwością realizacji różnych form mieszkaniowych; szeregowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 249 600 zł16 248 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks 10 działek budowlanych o łącznej powierzchni 16 248 m2, zlokalizowany w malowniczej wsi Warzno, w gminie Szemud, w powiecie wejherowskim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1811 m2 Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m2 szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 548 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z działką inwestycyjną położoną w Zabłudowie przy drodze krajowej dk19 (kierunek Bielsk Podlaski). Teren o kształcie zbliżonym do trapezu.