dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

350 000 zł40 399 m² 8,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość obejmuje 11 działek i ma nieregularny kształt. Jest niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta częściowo zielenią nieurządzoną (liczne zadrzewienia i zakrzewienia).

Szczegóły ogłoszenia

207 767 zł3 101 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pragnę Państwu przedstawić działki z warunkami zabudowy! lokalizacja: działki znajdują się w miejscowości Zaborowie w gminie Szydłowiec. Wokół mamy zadrzewiony teren oraz pola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana, o powierzchni ok. 42,5 ar, położona w miejscowości Myczkowce, w gminie Solina, w powiecie leskim. Grunt położony bezpośrednio nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 419 m² 64,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Stara Kiszewa przy ulicy Polnej o powierzchni 1419 m2. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 310 m² 242,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> top grunt inwestycyjny przy S7 | 1,03 ha | elbląg Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1,031 ha, zlokalizowana w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł750 m² 1 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o powierzchni 750 m2 położona w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Warszawy w Radości. To miejsce, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 124 m² 121,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjna działka gruntu objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zlokalizowana w Trzebieży. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł800 m² 192,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 800 m2 z prądem, wodociągiem i kanalizacją bezpośrednio przy granicy działki, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 996 m² 127,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka W domasławicach na sprzedaż! Marzysz o zamieszkaniu blisko natury, zaledwie 5 km od pięknych plaż w Darłówku? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: domasławice -.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 928 m² 81,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Strzelewie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1928 m , położona w miejscowości Strzelewie , gm.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł9 133 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 9 133 m (0,9133 ha), położona w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Latowicz, powiat miński,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 100 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 21arów na Południowym Węglinie. Szerokość 23m, powierzchnia zabudowy to ok. 500m2. Przeznaczenie w planie zagospodarowania pod usługi publiczne czyli obiekty:.

Szczegóły ogłoszenia

111 060 zł1 234 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 400 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji bez dodatkowych kosztów Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Mniszków w powiecie Opoczyńskim. Działka budowlana w Mniszkowie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł3 150 m² 730,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zielonki okolice ul. W. Łokietka 31,5a Działka budowlana w pierwszej linii zabudowy Nieruchomość: oferujemy Państwu do kupna działki położone w Zielonkach, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 086 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Kamieniu przysiółku wsi Strzeczona Twoje miejsce na wymarzony dom! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 749 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 400 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się działką budowlaną 24 ar na oś Zawada w Nowy Sączu. Dojazd do działki drogą asfaltową, media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja i woda miejska. : oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w miejscowości Żórawina , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w odległości ok. 100m od działki: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 193 m² 167,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działk i budowlan e Prezentujemy na sprzedaż 2 działki budowlane położone w Turku, przy ul. Perłowej. Działka o numerze geodezyjnym 9 77 , o regularnym kształcie prostokąta ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 938 m² 391,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno- budowlany wraz z pozwoleniem na budowę dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowane działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kiełczów pod Wrocławiem o powierzchni od 1224m2 do 1344m2. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zakręt duża działka idealna propozycja dla ludzi szukających swojego miejsca by beztrosko żyć. Działka kształtna, z komfortowym dojazdem drogą szutrową. Teren objęty mpzp który pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

1 132 250 zł3 235 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży dotyczy działki inwestycyjnej zlokalizowanej w ścisłym centrum Gubina o pow.3235m2. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, 0% prowizji Na sprzedaż działka budowlano-rolna, z ogromnym potencjałem zabudowy. Nieruchomość daje szerokie możliwości realizacji nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

540 400 zł3 179 m² 169,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na sprzedaż - Kotuń (gmina Szydłowo), 3179 m Na sprzedaż atrakcyjna, duża działka budowlana o powierzchni 3179 m , położona w miejscowości Kotuń (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł11 903 m² 30,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę inwestycyjną (usługowo - produkcyjną) w gminie Parchowo (miejscowość Nakla), położoną przy drodze krajowej nr 20, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

3 działki budowlane W wojcieszowie po 105.000 ZŁ. ZA każdą. Przy zakupie całości cena wynosi 280.000 ZŁ. Różne wielkości działek. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, gdzie czas płynie wolniej. Gdzie poranki pachną świeżym powietrzem, a wieczory są naprawdę ciche. Ta działka to propozycja właśnie dla kogoś, kto marzy o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 463 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3463 m , o regularnych proporcjach (ok. 127 m długości i 29 m szerokości), co daje szerokie możliwości zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 420 m² 68,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki w miejscowości Jurki w gminie Kąkolewnica, powiecie radzyński, w województwie lubelskim. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 284 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 mkw. z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 125 mkw. w miejscowości Mięcierzyn gm.

Szczegóły ogłoszenia

161 328 zł3 361 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Podole Małe, gmina Dębnica Kaszubska. Działka nr 330/4 powierzchni 3361m2 idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 999 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna mieszkaniowa o powierzchni 2999m2 w miejscowości Bobrowniki gmina Chociwel. Działka posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - zagrodowa o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa. 30 arów stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 500 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane po 1500 m2 każda w pobliżu jeziora Długie. Obie działki mają warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, podłączony prąd i wodociąg. Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 199 m² 140,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Stradom, przu ulicy Zamiejskiej o powierzchni ok 3199 m . Działka : nr 468/7 ,468/14,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki, położone w miejscowości Pęchcin (gmina Ciechanów, powiat Ciechanowski, województwo Mazowieckie). Kluczowe atuty oferty: warunki Zabudowy (wz): działki posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł841 m² 249,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w dzielnicy Górniki w Bytomiu. Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 841 m charakteryzuje się kształtem zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł1 745 m² 233,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1745 m Zalesie, gm. Żabia Wola | mpzp | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 1745 m, położona w spokojnej i zielonej części Zalesia.