dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

540 000 zł1 982 m² 272,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej. Zadrzewiona. Dojazd do działki drogą prywatną Działka częściowo ze stawem Media: prąd, woda miejska i gaz. Idealny dojazd do Warszawy trasą S8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę, blisko ul. Góry Warszawskie w Duchnowie czyli bardzo dobra lokalizacja. Blisko bowiem są przystanki autobusowe przy ul. Wspólnej, szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł918 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną Frydek (gmina Miedźna) ul. Potokowa. Oferta dotyczy działki nr 13 o powierzchni 918 mkw - jednej z czternastu wytyczonych działek na tym terenie, dla.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 200 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Duża działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 5200 m2 blisko lasu, położona w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł400 m² 522,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 400 m , położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Matysowskiej. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 595 m² 98,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka o powierzchni około 65 arów położona jest w Kętach przy ulicy Słonecznej. Działka składa się z następujących numerów: 3272, 3273, 3503, 3505. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

5 175 000 zł22 800 m² 226,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,28 ha położone w Szymanowie w gminie Wisznia Mała. Działki położone obok siebie. Działka 107/3: - powierzchnia 1,03 ha. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego zakątka nad morzem? Oferujemy działki wypoczynkowe położone w wyjątkowej lokalizacji - zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży w Grzybowie, na granicy rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę i las w Krainie Otwartych Okiennic w miejscowości Doratynka. Nieruchomość znajduje się w gm. Narew - ok. 45 km, od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 180 m² 25,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 13 działek z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny miejscowość Józefowo, gmina Gródek. Powierzchnia działek: od 2165 m do 2640 m Cena: od 25 zł/m Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 668 m² 2 937,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny | toruń - jakubskie przedmieście Potencjał zabudowy do 8 kondygnacji - unikat w sercu miasta Biuro nieruchomości Blue-Home z dumą prezentuje ofertę na wyłączność:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna dzialka budowlana Działka położona w miejscowości Prace Małe (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł12 643 m² 27,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o powierzchni ponad 1,2 ha i szerokości 27 m, położona na pograniczu Wrzosowiaka w pobliżu torów kolejowych. Z uwagi na lokalizację działka idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 000 zł62 500 m² 145,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 6,2 ha dk94 | mpzp | Media | Idealny pod Retail Park, stację paliw, hale, sbu Bezpośrednio przy nowo powstającym szpitalu. Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładna działka położona w miejscowości Secymin Polski, po stronie jeziorka, około 50m od linii brzegowej. Na terenie nieruchomości są drzewa, w przeważającej ilości iglaste.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 282 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstków, 8 km od Mielca! Nieruchomość ma powierzchnię 22,82 ara i posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Inwestycyjny Diament pod Iławą - 48 arów z potencjałem na nowoczesne osiedle! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub gotowego projektu deweloperskiego, który zminimalizuje ryzyko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 4 działki. Działki w miejscowości Stanisławów Drugi koło Legionowa. Blisko zalew Zegrzyński ok 6km. Media w drodze. Dojazd do działek od Ulicy prywatna droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! trzy działki budowlane przy samej granicy polsko - niemieckiej! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje Państwu działki budowlane w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 200 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka o powierzchni 2200m2 na Podkarpaciu w miejscowości Łazy koło Radymna. Na działce znajduje się murowany domek letniskowy 3,5 x7 m2 oraz nowy garaż 4x6 m2 W domku jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki o powierzchni 1200 m , położona w gminie Mełgiew w miejscowości żurawniki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 091 m² 429,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Działka budowlana 1091 m | mpzp | Kryniczno | 15 min do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1091.

Szczegóły ogłoszenia

7 530 000 zł25 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 25 100 m2 - Kazimierz, gm. Kosakowo | 5 km od Rumi W naszej ofercie znajduje się wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 25 100 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 536 m² 129,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1536m2 o wymiarach 28x55m, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ekstensywne. Według Studium uwarunkowań zabudowa do dwóch kondygnacji, powierzchnia biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 505 m² 152,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 1505m2 z pozwoleniem na budowę w miejscowości Osówiec, gmina Sicienko, 5 km od Bydgoszczy. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 3550m 2 położona przy ul. Dworcowej , blisko centrum Lęborka (3min. samochodem).

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 117 m² 78,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Blizienko w powiecie wąbrzeskim, w Gminie Książki. Każda z 5 działek ma dostęp do drogi i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Stawinoga gmina Zatory powiat pułtuski. W odległości 57 km od Warszawy i 8 km do Pułtuska. Powierzchnia działki 1000 m2. W sumie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o numerze 17/41, położona na osiedlu Czechowo Uroczysko, w malowniczej okolicy Wysoczyzny Elbląskiej. Powierzchnia działki to 1063 m , co daje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 100 m² 74,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana Z warunkami zabudowy Działka położona w miejscowości Antoninów gmina Gostynin województwo mazowieckie. ok. 138 km od Warszawy, ok. 15 km od Gostynina. Jezioro Białe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł10 200 m² 264,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna z potencjałem rozwoju, powierzchnia: 10 200 m2 w miejscowości Całowanie, gmina Karczew. Budynek na działce o powierzchni użytkowej (obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1554 m2 , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Krokocie , w gminie Ełk. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla wszystkich, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 26/1 o powierzchni 3000 m , położona w samym centrum Małkocina (woj. zachodniopomorskie). Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 745 m² 51,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod usługi, przemysł, magazyny. Teren objęty mzpz Działka 2075 ( powierzchnia : 8745m2) Działka z dojazdem z 2 stron od Ul. Warszawskiej ( droga krajowa asfaltowa) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 353 m² 110,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1353 m , położona w malowniczej miejscowości Wojbórz, w sercu Kotliny Kłodzkiej. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 096 m² 409,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w Starych Lipinach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wołomina. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł15 010 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,5010 ha, położona w Józefowie gm. Górzno, przy drodze ekspresowej S17. Działka objęta jest planem miejscowym, z przeznaczeniem w części na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 595 m² 60,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, strzelino, gm. Słupsk, 219.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 43/5 o powierzchni 3595 m2. Działka położona przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 005 m² 217,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną położoną w pobliżu parku w Mysłakowicach, z widokiem na góry. Działka o powierzchni 1005 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

15 901 500 zł52 964 m² 300,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Płocku, przy ulicy Ośnickiej, przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną i usługową (mwu) z maksymalną wysokością do 10 metrów.