dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

2 450 000 zł1 633 m² 1 500,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ falenica/patriotów , Piękna działka budowlana o pow. 1633 m2 w świetnej lokalizacji w Warszawa Falenica, okolica, ul. Patriotów , W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 313 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Krynka atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną we wsi Krynka, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

284 891 zł1 472 m² 193,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż: działki budowlane o łącznej powierzchni 1.2917 ha. Na całość składa się sześć działek, plus dwie stanowiące drogi dojazdowe. Teren zlokalizowany jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Sitnie (gmina Wyszków). Świetnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. Zapisy planu miejscowego pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł1 126 m² 1 392,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana 700m od płyty głównej Starego Rynku w Bydgoszczy. Adres: ul. Podgórna 28, 30, 32. Na ofertę składają się trzy działki ewidencyjne, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 000 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka leśna, położona na obrzeżach Boguszowa- gorc. Działka położona u podnóża góry Chełmiec- symbolu gór Wałbrzyskich. Wielkość działki wynosi ok 8 ha. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

212 535 zł4 723 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Stara Wieś Druga w gminie Kołbiel. Działka o wymiarach: 24,5x197x24x197. Teren na którym położona jest oferowana nieruchomość objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 620 m² 225,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w otulinie Parku Ojcowskiego w miejscowości Czajowice - ul. Łokietka. Parametry działki: - numer działki 199 - powierzchnia całkowita 2.620 m2 - media w działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 8000 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jarosławiec, ul. Sosnowa, plan zagospodarowania -działki rekreacyjne. Działka nr 1388/2 o pow. 866 m.kw. - prostokąt o wymiarach ok. 21 m x 41 m . Możliwość zakupu sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

486 780 zł1 159 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ładnie położona nieruchomość gruntowa w Osielsku. Bardzo dobre miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 446 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! smart Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 14,46 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Łomna, gminie Nowy Wiśnicz.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 100 m² 44,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duża działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Lokalizacja: objezierze - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Gorzędowie przy ul. A. Mickiewicza Działki w kształcie prostokąta, o powierzchni ok 1205 m2 Wymiary ok 46mx25m Teren objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

368 900 zł1 054 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jasienica, gm. Tłuszcz Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w miejscowości Jasienica w gminie Tłuszcz, ok. 40 km od Warszawy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w w Wałbrzychu dzielnica Lubiechów. Na działce doprowadzony prąd. W drodze dostęp do wody i kanalizacji. Teren płaski przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 150 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w malowniczej miejscowości Podkampinos, w sercu gminy Kampinos. Oferowane nieruchomości (różne powierzchnie) są częścią nowo.

Szczegóły ogłoszenia

68 999 zł4 500 m² 15,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Jędruszkowce. Gotowe warunki zabudowy podział nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 250 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1250 m, położona w miejscowości Duchnów, w gminie Wiązowna. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 40 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16 200 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W miejscowości studzieniec gm. Kożuchów Dwie sąsiadujące ze sobą działki gruntu, działka o powierzchni 1.098 ha - klasa RVI i działka o powierzchni 0,5428 ha, klasa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Super lokalizacja blisko od jeziora! okazja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1020 m , położoną przy drodze utwardzonej, blisko drogi asfaltowej (niedaleko od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w spokojnej części miasta, blisko centrum Strzyżów, ul. Kościuszki Działka objęta mpzp: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Dojazd drogą asfaltową, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł11 201 m² 23,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doktorce - działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew! Zapraszamy do zakupu malowniczej działki z linią brzegową rzeki Narew w Doktorcach. Działka o powierzchni 11201m jest.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 381 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 5381 mkw w Brzozowie, gm. Suchożebry, pow. siedlecki. Polecam, na sprzedaż działka rolna o pow. 5381 mkw, położona w miejscowości Brzozów, gm.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 570 m² 116,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Wielogórze. Nieruchomość posiada warunki zabudowy na budynek jednorodzinny wolnostojący. Kształt oraz super wymiary (70x36).

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka budowlana łagodzin Działka o powierzchni 1100 m2 zlokalizowana w Łagodzinie 7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostokąta, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 200 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. 12 arów (w tym około 6 arów części budowlanej ). Działka płaska, położona w II linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznej lokalizacji Lubaczowa idealna pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 21,71 a, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu działki w miejscowości Nosalin w gminie Postomino. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6000m2 w Zalesiu gm. Żabia Wola. Działka o wymiarach 22 x 270 Wszystkie media w drodze, bezpośrednio przed działką Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Świekatowo. Powierzchnia działek to około 1000m2 każda. W kształcie zbliżonym do kwadratu, niektóre prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł10 040 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rębiszowie - wydane warunki zabudowy! Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1,04 ha, zlokalizowanej w miejscowości Rębiszów gmina Mirsk. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł5 400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Będzienica 54ar gmina Iwierzyce, ropczycko Sędziszowski Tylko u nas Oferta na wyłączność Warunki Zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny Województwo Podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 892 m² 94,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Porąbka , o łącznej powierzchni 3892 m . W skład działki wchodzi: 1690 m działki budowlanej , 2002.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego W ofercie sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł3 100 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę siedliskową 3100 m Cedry Małe, blisko Gdańska i Sobieszewa Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni 3100 m , położona w Cedrach Małych.

Szczegóły ogłoszenia

4 980 000 zł11 565 m² 430,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sulejówek ( południowa strona torów). Plan mn na osiedle bliźniaków. Dojazd asfaltem, wszystkie media przy działce. Powierzchnia ponad 11000 m2 w wymiarze 38,5 m / ok. 270 m. Możliwa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! działka idealna pod inwestycję! Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana położona w miejscowości Górna Wieś, gm. Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu rozległą działkę budowlaną o powierzchni 25 arów, położoną w cichej i malowniczej okolicy - na przedmieściach Zamościa, w Horyszowie Starym-Kolonii. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 248 m² 284,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Nowym Aleksandrowie ze świetnym dojazdem do Białegostoku. Kilka konkretów na temat działki: * 1248 m2 * Nowe Aleksandrowo, okolice.