dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

180 000 zł1 216 m² 148,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z trzech działek budowlanych ( 3619/2,3618/1 i 5269 ) położonych w Rycerce Dolnej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 467 m² 50,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - wodzisław śląski, ul. ks. kard. Bolesława Kominka Powierzchnia działki: 3467 m Rodzaj nieruchomości: działka pod zabudowę jednorodzinną o symbolu mn Forma.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż już tylko trzy działki! - każda o powierzchni 3001 m , położone na malowniczych obrzeżach Suwałk, tuż przy granicy Wigierskiego Parku Narodowego. Teren graniczy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 9 arów położona w centrum wsi, wśród domów jednorodzinnych. Szerokość działki to 21.5 metra, dojazd drogą asfaltową, gminną. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 769 m² 74,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,69 ar (1769 m ) położona w Krosno, przy ul. Wisze (obręb Krościenko Niżne). Parametry działki: - numer działki: 1537/2 - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 560 m² 50,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę o numerze 455 w Dziewkowicach. Działka częściowo budowlana , częściowa rolna. Cena do negocjacji. Zapraszam Współpracujemy z Opolskim Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

71 220 zł1 187 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka budowlana w Lubrańcu (nr działki 164/6) Powierzchnia: 1187 m (ok. 32 38 m) Cena: 60 zł/m łącznie 71 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę zlokalizowana w Rybnej. Parcela bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej. Wszystkie media w obrębie działki. Spokojne miejsce w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 722 m² 115,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z pośrednim dostępem jeziora Kukowino na Mazurach. Działka budowlana na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł8 108 m² 604,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna na sprzedaż Lublin, 81 arów mpzp intensywność zabudowy 2.0 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 100 m (81 arów), położona w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

23 080 000 zł23 080 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o powierzchni 2,3 ha w miejscowości Konotopa, położonego tuż przy autostradzie A2 oraz trasach szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

127 050 zł726 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane przeznaczone pod zabudowę szeregową, usytuowane w cichej i przyjaznej części Świdnicy, tuż obok Zielonej Góry. To świetne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 292 m² 231,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę , położoną w odległości 150 metrów od jeziora Koprowo. Na działce o powierzchni 1292 m2 można wybudować budynek rekreacyjny lub mieszkalny. Prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł958 m² 202,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w kształcie prostokąt 31 na 31m. Nieogrodzona. Nieznacznie pochyła. Brak planu zagospodarowania przestrzennego.W kwietniu 2026 wydane zostały warunków zabudowy.Działka graniczy z nowo.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 169 m² 269,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Prestige oferuje do sprzedania działkę w Podgórzynie, zlokalizowaną przy głównej ulicy dojazdowej do Karpacza. Działka o przeznaczeniu budowlanym bądź usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

152 700 zł3 054 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana działka rolna o powierzchni 3054 m2, położona w miejscowości Rozgity, w gminie Dywity. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę we wsi Jaszkowa Dolna, sąsiadującej bezpośrednio z Kłodzkiem. Działka budowlana o powierzchni 2200m2 posiada w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 400 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2400m 2 położona w Tokarni - zaledwie godzinę drogi od Krakowa. Położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł924 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Perełka! widokowa działka W malowniczej okolicy! idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! istnieje możliwość nabycia dwóch sąsiadujących ze sobą działek!.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 264 m² 209,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowalna położona przy jeziorze Trzesiecko Szczecinek, ul. Brzegowa Działka nr 372/11 | Powierzchnia: 1264 m2 | Dostęp do jeziora Trzesiecko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł6 800 m² 51,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

- lokalizacja: przysietnica (gmina Stary Sącz) - Powierzchnia: 68 ar (6800 m ) - Media: prąd, kanalizacja w drodze, studnia. - przeznaczenie: działka rolna. -Kształt działki: trapez uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł2 996 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2996 m , położona niedaleko lasu w miejscowości Kleszczewko, 5 km od centrum Pruszcza Gdańskiego, 16 od centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł748 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grzędzicach. Dojazd do działki utwardzoną drogą wewnętrzną lub bezpośrednio z drogi publicznej. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł242 m² 1 859,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska położoną najbardziej na wschód - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 074 400 zł8 784 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki położonej W skotnikach Działka o powierzchni ponad 87 arów. Objęta plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 298 m² 104,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju o powierzchni 2298m.kw. Działka w prostokącie z dojazdem drogą asfaltową. Front działki ok. 27.5m.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 925 m² 54,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka inwestycyjna w pobliżu szlaków tranzytowych. Na sprzedaż działka inwestycyjna w pobliżu ważnych szlaków tranzytowych. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł38 100 m² 40,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania, duża działka o pow. ok. 38 000m2, z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej. Mpzp oznaczenie: 7mn, 1ws,4mn,1mn media miejskie: - prąd, - szambo, otoczenie działki to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni po 10 arów każda (cena podana za sztukę), położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Krościenku Wyżnym (powiat krośnieński), składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 155 000 zł9 233 m² 450,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Avenue Estate przedstawia działkę inwestycyjną o powierzchni 9 233 m , przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (25um), położoną w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej/duchnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 340 m² 141,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 015 m² 52,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga- jutro dodamy zdjęcia I video Z drona Widokowa działka 3016 m nad jeziorem bukwałdzkim z możliwością zabudowy całorocznej! Lokalizacja: bukwałd, gm. Dywity, pow. olsztyński,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 293 m² 1 353,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia pum 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 121 m² 80,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o powierzchni 1121 m - idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł2 415 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości uwaga! ostatnia Z dostepnych działek! Piękna narożnikowa działka w sąsiedztwie lasu i nielicznej zabudowy jednorodzinnej! Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 850 m² 121,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren o pow. 98,50a p/u Dla terenów oznaczonych na rysunku planu miejscowego jako 1p,U , 2p,U , 3p,U i 4p,U ustala się następujące przeznaczenie oraz warunki zabudowy i zagospodarowania: 1.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł26 618 m² 134,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt