dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

195 000 zł16 209 m² 12,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 14 arów, w miejscowość Skomielna Czarna, powiat myślenicki. Przeznaczona dla osób chcących zamieszkać w zielonej i ekologicznej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

619 050 zł4 127 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad samym jeziorem- 74m linii brzegowej. Przepiękna działka położona w malowniczej okolicy z linią brzegową.Widok na taflę, bezpośredni dostęp do jeziora, duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 001 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1001 m2 położona w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 379 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieogrodzona, szeroka (80 m szerokości frontu) działka gruntu o powierzchni 3 739 mkw., zlokalizowana w Rosanowie (gmina Zgierz) w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 360 m² 529,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2 360 m , zlokalizowaną w doskonałym punkcie Poznań / Komorniki, tuż przy drodze wojewódzkiej nr 5 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 345 m² 618 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedaży działka o pow. 2345 m2, położona w Starej Miłosnej, u zbiegu Traktu Brzeskiego z ulicą Wawerską. Przedmiotowa nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł4 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę z prawomocnym pnb w miejscowości Pabianice, wojewódzctwo Łódzkie. Nieruchomość o powierzchni 4400 m2 ma.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 193 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej, położonej w miejscowości Chwałkowo. gm. Krobia,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Mikołów Powierzchnia: 2500 m | Cena: 500 000 zł + vat (23%) Przeznaczenie w mpzp Działka oznaczona symbolem 14(a) mnu - tereny mieszkaniowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 3252 m2 (32 ary) zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jabłoniowej. Istnieje możliwość wydzielenia działki o mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 299 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1.299 m2 położona w trzeciej linii zabudowy przy jeziorze w Kłodawie. Wydano decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 079 m² 392,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną objętą mpzp pod zabudowę mieszkaniową i zabudowę usługową zlokalizowaną przy ul. Jagiellońskiej w Dobczycach. Teren idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł13 980 m² 38,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o pow. ok 200 m2. Bardzo ciekawa okolica , duże walory krajoznawcze, urozmaicona rzeźbą terenu, bogactwo lasów i szaty.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł785 m² 197,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży działek budowlanych z komfortowym i szybkim dojazdem do Białegostoku. Działki dostępne : 65/23 - rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł0,63 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa Szczawin, gmina Strzelin, powiat strzeliński Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 0,63 ha, położoną w obrębie wsi Szczawin,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł598 m² 418,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 598 mkw, ogrodzona murowanym płotem. Miejscowy Plan symbol 1 mn,U zezwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 500 zł13 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjny 1,32 ha - piotrkowice, gm. Żabia wola. Usługi + zabudowa mieszkaniowa, przy głównej drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 13 205.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 516 m² 69,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa i Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystycznych. - polecamy Państwu działkę nr.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł12 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Bełdowie. Działka ma powierzchnie 1,2 ha, jest zakwalifikowana jako rolno-budowlana. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/291/2019 Do sprzedaży grunt rolny składający się z dwóch sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 19576 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 741 m² 369,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka rolno - budowlana o pow. 47,41 ar - ok. 25 ary budowlane. Działka zlokalizowana jest w Kryspinowie (gmina Liszki). Wjazd na nieruchomość z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 350 m² 591,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 13,5 ar, położoną w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa przy ul. Kukuczki. Działka posiada prawomocne warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1000m2 szer. 24m, zostały wydane warunki zabudowy, nieogrodzona, pod dom wolnostojący, media prąd i woda w drodze przy działce, gaz- trzeba zgłosic zapotrzebowanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 600 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 4600 m oznaczonych numerami 1688/1 i 1703 położonych w miejscowości Głębokie, gmina Rymanów, powiat krośnieński na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2360 m2 Z historycznym obiektem fort ostrołęcki - element twierdzy modlin - unikatowa nieruchomość zabytkowa (gez nr 150) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2360 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 420 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m , w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 309/3 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25 000 m² 9,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 208 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży trzy działki, położone w Mianocicach w gminie Książ Wielki. Działki ma numery geodezyjne: 315/3 powierzchnia 20,60 ar, szerokość od strony drogi około 27.