dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

58 000 zł10 900 m² 5,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową , stanowiącą działkę leśną o pow. 1,09 ha ( 10900 mkw) położoną w Zakliczynie obręb Zdonia w powiecie tarnowskim w woj.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 000 m² 681,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Idealnie skomunikowana - blisko Węzła Rusocin. Przeznaczenie psb - zabudowa produkcyjna, składowa, baz budowalnych.

Szczegóły ogłoszenia

7 452 500 zł13 550 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny nad morzem - Dębina, gmina Ustka Oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 550 m , objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do szybkiej sprzedaży! ***zainwestuj w rodzinny ośrodek na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich*** ***oferuję do sprzedaży wyjątkową inwestycję z bardzo dużym potencjałem zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, blisko granicy z miastem Pruszcz Gdański. Prezentowany teren ma nieco ponad 4 hektary powierzchni o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

88 191 zł717 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł11 007 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka W puszczy augustowskiej przy czarnej hańczy Z prawem zabudowy W gminie płaska*** Lokalizacja: rudawka w gminie Płaska Powierzchnia działki: 10000 m2 Grunt lekko pochyły,.

Szczegóły ogłoszenia

173 740 zł2 044 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, obręb Zalesice. Nieruchomość o powierzchni 2044m2 ( wymiary około 44m x 35m). Dojazd do działki droga wewnętrzną. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 392 m² 710,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2392 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Krzeszowice, w sąsiedztwie nowego osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł9 838 m² 239,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 9838 m2 położona w dzielnicy Północ sąsiadującej z dzielnicą Bukowo. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

8 341 400 zł23 300 m² 358 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy drodze ekspresowej S8 - doskonała pod usługi i magazyny! Powierzchnia działki to ok. 23 300 m (2,33 ha), istnieje możliwość dokupienia większego terenu. Obecny mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 214 m² 107,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka 1214 m z mpzp - Gotowa pod budowę Twojego domu lub inwestycję (mazurowice/malczyce) Szukasz miejsca, które łączy spokój dolnośląskiej wsi z doskonałym skomunikowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 530 m² 323,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1530 m , składająca się z działek nr 407/6 oraz 407/9, położona w niezwykle kameralnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 109 m² 211,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości położonej w Nowodworcach 2 km od Białegostoku Duża kształtna działka o powierzchni 1109m2 idealna na każdy dom. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 478 m² 169,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną, położoną w Krobi k/ Lubicz Górny. Działka o powierzchni 1478 m2 jest usytuowana w wyjątkowo pięknym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Maniowy, ul. Adama Mickiewicza 825 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 825 m , zlokalizowana w miejscowości Maniowy, przy ulicy Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1262 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Gajewie. Przeznaczenie: teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł5 489 m² 70,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Spełnij swoje marzenie! Kup działkę na Mazurach! Do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 5489 m 2 , położona blisko plaży gminnej malowniczego jeziora Pozezdrze oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł41 108 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 41.108 m (4,1 ha) składająca się z 13 działek (w tym droga wewnętrzna). Dysponujemy gotową koncepcją osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 469 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Zabłotce k. Sanoka U wrót Bieszczad | Idealna pod Twój dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zabłotce, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 395 m² 56,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano- rekreacyjna 1395 m2 w Osuchach Osuchy, gmina Łukowa Położenie i okolica: czysta ekologicznie okolica w sąsiedztwie malowniczych lasów Puszczy Solskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 29 46 m, usytuowana na lekkim wzniesieniu, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona jest na początku Starych Bielic i zapewnia bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1700 m2 położona w spokojnym miejscu w Przęsocinie, w pobliżu nowych domów na nowopowstającym osiedlu. Wg planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 030 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bajeczny jarosławiec - rodzinny raj nad morzem Baseny | Plac zabaw | Gastronomia | Blisko plaży i natury W tym rozmiarze posiadamy 27 działek. ***** strefa rekreacji: w Bajecznym Jarosławcu.

Szczegóły ogłoszenia

139 840 zł1 216 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecamy działki budowlane położone w malowniczej lokalizacji w niedalekiej odległości od lasów oraz jezior - w miejscowości Gołąbki. Atutem naszej oferty jest fakt , że.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 1500m, o wymiarach 35m x 43m. Położona u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł16 642 m² 102,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną - Częstochowa / Szarlejka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,7 ha (17 000 m2), położona na pograniczu Częstochowy i Szarlejki. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł3 857 m² 61,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 237.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 4 o powierzchni 3857 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 521 m² 111,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka pod budowę domu niedaleko jeziora Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? A może myślisz o mądrej inwestycji? Poznaj działki w Nekli - to wyjątkowa okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

147 138 zł3 437 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest kompleks oięciu działek budowlanych położonych w miejscowości Adamowo w gminie Susz, powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim niedaleko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania części lasu w pięknej spokojnej okolicy. Działki w różnych powierzchniach od 300 mkw i cenach, od 2400zł. Działki nie posiadają zapewnionego formalnego dostępu do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 404 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W atanazynie (gm. Szamocin) Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1404 m 2 położona w Atanazynie (gmina Szamocin, powiat chodzieski).

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł35 754 m² 92,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży - działka inwestycyjna z zabudową, gostomie k. Kościerzyny prezentacja nieruchomosci możliwa jedynie po wcześniejszym umówniu spotkania! (kamery I alarm) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł2 130 m² 389,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Ruszczy (kraków, nowa Huta). Wymiary I parametry: - powierzchnia 21,3 ara, - kształt prostokąta o wymiarach 22 m x 97 m, - media:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-leśna przy Lesie Młochowskim Lokalizacja: działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

371 070 zł1 302 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki pod zabudowę w pięknym miejscu niedaleko Gdańska? Idealnie trafiłeś! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1302 m , nr ewidencyjny 402/1,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 687 m² 40,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2687 m2 znajdująca się w miejscowości Szczepanowice, gm. Gorzkowice. Bliskość natury, możliwość zabudowy oraz sąsiedztwo zalewu sprawią, że ta.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę zagrodową w miejscowości Zawada w gminie Mstów. * możliwość dokupienia działki obok ze zdjęcia nr 5 działka: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 501 m² 93,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki na sprzedaż w miejscowości Mącze - blisko jeziora i Ełku Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Mącze , w powiecie ełckim, obręb Mącze.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 633 m² 1 500,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ falenica/patriotów , Piękna działka budowlana o pow. 1633 m2 w świetnej lokalizacji w Warszawa Falenica, okolica, ul. Patriotów , W bliskiej odległości.