dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka, o pow. 1503 m2, położona w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chopina, przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny usług (78_mpzp 4u_78_mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 7200 m2, położona w rozwijającej się dzielnicy Lublina przy ul. Torowej. Działka posiada możliwość przekształcenia, co otwiera wiele perspektyw na.

Szczegóły ogłoszenia

298 700 zł2 158 m² 138,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Klient Pięknie położona działka u podnóża Gór Sowich, w miejscowości Pieszyce przy ul. Cichej. Przy tej samej ulicy Narodowy Park Gór Sowich - ok. 300 m. Z działki widok na dwie góry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w miejscowości Żdżary, oddalonej około 4 km od Goleniowa. Prezentowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł810 m² 128,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane w malowniczej okolicy Sąsiadujące ze sobą działki położone są w Parku Krajobrazowym w Dolinie Baryczy. W okolicy znajduje się Rezerwat Stawy Milickie,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 026 m² 59,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z warunkami zabudowy, zabudowa jednorodzinna , działka o powierzchni 3026 m2, jest nieuzbrojona , jednakże na przeciw działki jest zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

261 120 zł1 632 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1600mkw położona w malowniczej miejscowości Kobiernice, gmina Porąbka, w otoczeniu Beskidu Małego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 201 m² 208,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m , położona w malowniczej miejscowości Marcinowice, zaledwie kilka kroków od wzgórza Ślęży. Spokojna okolica, bliskość natury i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 206 m² 130,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w gminie Trzebinia, bolęcin - 1206 m cena do negocjacji! W ofercie inne działki! Twój azyl z dala od świata Z dala od zgiełku miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł991 m² 338,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 991 m Bielawa (55-093), gm. Długołęka, pozwolenia na budowę bliźniaków Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 991 m , położona w miejscowości Bielawa.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

233 500 zł707 m² 330,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Łodzi o powierzchniach od 563 m2 do 1065 m2, w cichej i spokojnej okolicy położone na widzewskim osiedlu Andrzejów. Blisko stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładne działki położone w spokojnej i urokliwej wsi Brzeźno Stare, gmina Wągrowiec z doskonałym dojazdem do Wągrowca (ok. 10 km). Teren idealny zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży, położona poza obrębem centrum, bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 9 arów w Porębie Żegoty, gmina Alwernia, powiat Chrzanowski. Działka atrakcyjnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł7 800 m² 961,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek z prawomocnym pnb - projekt budynku biurowo-usługowego Katowice - ul. Bocheńskiego (druga linia zabudowy za Salonem Samochodowym bmw gazda group obok nowobudowane centrum.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy Państwu działkę rolną położoną w miejscowości Osowo Leśne. Miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

273 960 zł1 522 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1522 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1522 m (nr 6 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka W gdańsku - dzielnica matarnia! duża powierzchnia - doskonała lokalizacja - idealna pod budowę domu! działka: na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł4 405 m² 160,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren budowlany położony w malowniczej miejscowości Ślemień, w powiecie żywieckim. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł14 845 m² 101,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy nieruchomość położoną przy zbiegu ulic Kieleckiej i Wieniawskiego. Jest to duża działka leśna o wymiarach Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 000 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Włostów, gm. Lipnik - 20 ar Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 20 ar, położona w miejscowości Włostów, w gminie Lipnik. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł6 874 m² 34,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice duży teren rekreacyjny Proponuję do sprzedaży duży grunt rekreacyjny położony w Łodygowicach w okolicy ulicy Strażackiej. Działka o powierzchni 6874m2.Teren płaski, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 007 m² 168,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom jednorodzinny w Darłowie. Powierzchnia 1007 mkw., kształt prostokąta o wymiarach ok. 32 x 31 m, położona przy ul. Leśnej i ul. Klonowej w Darłowie, 6.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł20 300 m² 29,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,03 ha (20 300 m ), położona w Kobylnikach, w województwie wielkopolskim, w bliskiej odległości od Poznania. Opis nieruchomości Teren.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 066 m² 186,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana na kameralnym Osiedlu Ruczajowym w miejscowości Łaz tuż pod Zieloną Górą o powierzchni 1066 m2 w otoczeniu wyłącznie nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie piękne działki w Toporzysku .Dojazd drogą krajową S80 i do samych działek dojazd drogą gminną asfaltową. Działki mają status budowlanych i nieuciążliwej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 919 m² 207,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlana powierzchni 1919m zlokalizowana w miejscowości Dobroń, woj. łódzkie, pow. pabianicki. Działka z bezpośrednim zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 121 m² 214,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 5121m2, która pozwala na realizację działalności deweloperskiej, licznie realizowanej obecnie w sąsiedztwie. Posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł850 m² 141,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowo wydzieloną działkę budowlaną(lub działki) o powierzchni ok. 850 m2 znajdującą się w miejscowości Jamki, w Gminie Konopiska, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł33 497 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 3,3497 ha położony w malowniczej miejscowości Kamianna (gmina Łabowa, powiat nowosądecki). Nieruchomość posiada gotowy podział.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł676 m² 229,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości w gminie Bakałarzewo. Działka nad jeziorem Sumowo, wśród zabudowy domków całorocznych i letniskowych. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki w Sochaczewie Nieruchomoać położona jest w spokojnej, zielonej części Sochaczewa za Bzurą , przy ul. Kątowej. To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 221 m² 2 129,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w Poznaniu na Naramowicach, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się i dobrze skomunikowanych części miasta, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł7 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 0,7500ha zlokalizowana w Chwaszczynie przy ul. Tuchomskiej. Działka z wydzielonym wjazdem od ulicy, pod inwestycję, regularny kształł zbliżony do prostokąta,.