dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

499 000 zł1 689 m² 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 17 arów (w tym ok. 1,5 ara drogi dojazdowej z drogi gminnej). Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości Łuczyce w gminie Kocmyrzów -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł31 253 m² 79,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży - teren inwestycyjny Lokalizacja: białogard, gm. Tychowo, osówko Powierzchnia całkowita: 3,1253 ha Numery działek:   Przeznaczenie: teren z warunkami zabudowy, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł252 879 m² 17,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana stanowiąca stację kolei wąskotorowej Mława Wąsk. opcjonalnie wraz z odcinkiem linii do granicy gminy Szydłowo w miejscowości Kluszewo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 060 m² 48,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działek budowlanych w Częstochowie w dzielnicy Kiedrzyn. Dostępnych pięć działek o powierzchni od 1002 m2 do 1046 m2. Do działek.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 111 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy działkę budowlaną w Kunicach z mpzp zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Nr działki 694/116 Kunice - powiat Legnica, dogodny dojazd do Legnicy oraz Prochowic - kursuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł9 609 m² 185,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pakiet 10 działek w Markowszczyźnie, gm. Turośń Kościelna, powiat białostocki o łącznej powierzchni 9609 m2 (od 805 do 1367m2). Nieruchomość idealna pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł800 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ciepielowice, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna lokalizacja - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 979 m² 33,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlano-rolna W bełsznicy *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlano-rolną położoną wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł818 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Piękna działka nieopodal Trójmiasta. Na sprzedaż działka 101/3 o powierzchni 818 m2 położona w malowniczej wsi Borowo. Nieruchomość jest lekko nachylona, o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/21 o powierzchni 2525 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 300 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Krasienin-Kolonia. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie jednorodzinnych domów wolnostojących oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 538 m² 1 040,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zakupu. Działka budowlana 1538m2 w miejscowości Pruszków, bąki. Kształt trójkąta o wymiarach 45m x 82,7m x 70m, dojazd drogą asfaltową. Media - prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł22 237 m² 359,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 22237 m2 w Wolicy koło Nadarzyna. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o szerokości od drogi ok 150 m x 145 m. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 22 ary | Oleśniczka, gmina Długołęka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 ary (2200 m ), położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Oleśniczka.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 637 m² 268,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowo budowlana położona bezpośrednio przy drodze krajowej. Było pozwolenie na budowę na myjnię 4 stanowiska. Działka również do najmu (4000/miesiąc plus opłaty ). Akces.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Home-Living Nieruchomości przedstawia Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z potencjałem znajdując się w miejscowości Nikielkowo 23/10, obok ulicy Parkowej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo Atrakcyjnym miejscu. Na sprzedaż działka budowlana o nr 259/35.

Szczegóły ogłoszenia

1 805 000 zł30 000 m² 60,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękne działki przemysłowe o łącznej pow. 3 ha w Dąbrowie! Idealna propozycja pod inwestycję! Na sprzedaż działki przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł1 000 m² 414 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona działka z miejscowym planem! lokalizacja: działka znajduje się w Pępowie - prężnie rozwijającej się miejscowości. Jest to teren, który gwarantuje ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 3000m2 w miejscowości Wola Pasikońska , gmina Kampinos. Działka położona na terenie, dla którego brak jest miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

9 775 000 zł630 000 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam niezwykłą nieruchomość rolniczo-inwestycyjną, o powierzchni 63 ha w mieście Lubowidz - otoczoną lasem i rzeką Wkrą! opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł108 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W centrum miasta działka pod budownictwo wielorodzinne cena: 150 000 zł powierzchnia: 108 m2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje dla tej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł14 665 m² 9,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 14665 m2 zlokalizowana w miejscowości Górki, gm. Bliżyn, powiat skarżyski. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500mkw. i wymiarach około 27m x 94m w Rogowie. Księga wieczysta bez obciążeń. Działka jest położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje Powierzchnia - 3262 m Cena 489 000 zł lokalizacja Ul. Jana Pawła II (dk49) = duży ruch i ekspozycja. To ogromna zaleta pod: handel (np. sklep, komis, showroom), usługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

26 308 350 zł30 951 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę turystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł983 m² 122,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną w spokojnej miejscowości Zdrzychów. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i bliskość natury przy zachowaniu dogodnego dojazdu do Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 300 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji /działka nr 364/4 Dolina Baryczy, idealne miejsce na grzyby, ryby, jazdę konną, kajaki, relaks, spokój i czyste powietrze. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1300.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 683 m² 33,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Inwestycyjna! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o wielkości 2383m2 oraz działka rolna o wielkości 3300m2. Działka płaska o łącznej powierzchni 5683m2. Media - woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Sobienie Biskupie gmina Sobienie Jeziory powiat otwocki. Nieruchomość położona jest jedynie w odległości 2500m od ekskluzywnego pola golfowego - Sobienie.

Szczegóły ogłoszenia

14 100 000 zł60 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o pow. 6 ha w jednym kawałku o wymiarach około 100m x 600m. Znajduje się obok trasy krajowej S8 między Radzyminem ,a Emilianowem. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 345 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowa w Kętach / Nowa Wieś o pow. 83 ar. Teren płaski z dobrym dojazdem dla tir, przeznaczony pod produkcję, magazyny, przemysł oraz zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż kompleks urokliwych działek na Mazurach. Działka położone są zaledwie 9 km od Giżycka w obrębie Bogaczewo.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł10 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki rolne na sprzedaż Ramsowo, blisko Barczewa i Biskupca Na sprzedaż dwie piękne działki rolne, każda o powierzchni 1 hektara, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł102 321 m² 58,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolin Slow Life Village projekt gruntowy | Wyspa Wolin (kołczewo) Na sprzedaż projekt inwestycyjny typu land development obejmujący 102 321 m (59 działek) z obowiązującym mpzp, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

305 620 zł1 180 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pobliżu ul. Obwodowej w Redzie. Zgodnie z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 22.MN, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 947 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w bliskiej odległości Zakrętu Śmierci Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1947 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 725 m² 96,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 111 m² 85,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu? osa nieruchomości zaprasza na prezentacje 2 działek o atrakcyjnym metrażu 1111 m2 i 1175 m2, położonych w miejscowości Zasutowo, 7 km od.