dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

520 000 zł1 040 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają idealne miejsce na dom dla rodziny działka 1040 m Są takie lokalizacje, w których działek już po prostu nie ma. Ta jest jedną z nich! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 985 m² 125,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość czestate przedstawia, działka 2000 m2 z domkiem letniskowym na jurze Krakowsko- częstochowskiej z prywatna droga dojazdową. Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny w Świeradowie Zdroju!tereny zabudowy usługowej oraz pensjonatowej! Oferuję Państwu grunt inwestycyjny zlokalizowany w Świeradowie Zdroju. Grunt o powierzchni 3677m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażony i starannie utrzymany ogródek działkowy, idealny dla osób szukających miejsca do wypoczynku bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja w Brześciu Kuj.! oferujemy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3000 m , położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Brześciu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 309 m² 51,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 990 o powierzchni 23,09 ar, położona w miejscowości Targowiska, przy ul. Dębowej - bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. > lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł532 m² 469,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje wyjątkowej, pięknej, kształtnej działki o powierzchni 532m2! Działka o wymiarach 33.90x15.80m położona jest w centrum Augustowa. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł900 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 900 m2, zlokalizowanej w Czechowicach-Dziedzicach. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

289 250 zł2 225 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w Ćwiklicach. Parcela o pow. 2225m2, niezabudowana, nieogrodzona, w kształcie prostokąta. Wymiary: 30m x 74m W mpzp nieruchomość oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

292 200 zł974 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach nadmorskich. Nieruchomość w kompleksie 24 działek, o zróżnicowanej powierzchni od 974 m2 do 3193 m2. W tej ofercie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widok na przełom Dunajca, beskidy i przy dobrej pogodzie Tatry trudno o lepsze tło dla wymarzonego domu. Na sprzedaż dwie wyjątkowo położone działki budowlane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 007 m² 1 390,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży zabudowanej działki Ursus, warszawa Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1007 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 418 m² 132,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w cichej i spokojnej okolicy tuż przy ścianie Lasu w miejscowości Santocko, gmina Kłodawa przy ul.Leśnej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! To wyjątkowa oferta skierowana do inwestorów! Super zlokalizowana nieruchomość gruntowa składa się z dwóch działek po 11 700 m2 każda, znajduje się między ulicami Grottgera.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dom przy lesie, na zgrabnej, równej działce gotowej do zabudowy, mili sąsiedzi i święty spokój? Ta działka spełnia wszystkie te warunki. Na sprzedaż przedstawiam działkę o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks 9 działek rekreacyjnych położonych w malowniczej miejscowości Michałkowa (boreczna) - miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem, a panoramiczne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 091 m² 130,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w drugiej linii zabudowy od ulicy Sezamkowej. Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł22 500 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy propozycję sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mirocin Górny.- gmina Kożuchów Na proponowaną nieruchomość o powierzchni 2,25 hektara zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł26 381 m² 59,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny - Słowenkowo, 2,6381 ha | duży potencjał komercyjny Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Słowenkowo (gmina Sławoborze) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł5 266 m² 702,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 5266m , położonej w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy granicy Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 832 680 zł31 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, bardzo dobrze położona działka inwestycyjna o przeznaczeniu usługowym (symbol 2u) zgodnie z uchwałą nr XXXIII/372/21 Rady Gminy Zgierz z dnia 27 kwietnia 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł26 230 m² 4,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolno-budowlaną. Teraz W niższej cenie! Areał w jednej całości, w ewidencji pastwiska i łąki. Graniczy z lasem, posiada dostęp do drogi asfaltowej. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w o powierzchni 9900m2 z linią brzegową w miejscowości Zarańsko gm. Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | 1611 m | 1636 m | mpzp | Zławieś Wielka lokalizacja: działki położone są w miejscowości Zławieś Wielka, przy ulicy Rzepakowej w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł500 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mintproperty ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 5 ar w Krakowie Bronowicach. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego całość działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w kompleksie 6 działek w Redlinach, gmina Świerzno. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2, położona na terenie płaskim, ze zjazdem z drogi asfaltowej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł3 736 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego i 20 km od centrum Gdańska, 7 km do Tczewa. Bardzo dobre połączenie z trójmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 099 m² 363,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu - Mierzyn. Lokalizacja Działka położona w Mierzynie, na osiedlu powstających domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą utwardzoną, wewnętrzną. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow.2004 m2 o nr 156/1 położoną w miejscowości Krasnołąka, w gminie Działdowo (woj. warmińsko-mazurskie, powiat działdowski).Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł80 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładny areał składający się z dwóch działek o pow. łącznej 8.05 ha. Działki położone są na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Przeciszowie - 5 km od Energylandii Szukasz idealnej działki inwestycyjnej w malowniczej okolicy? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 35,74 ara.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 059 m² 212,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę położonej przy ulicy Tęczowej w Radzewie, gmina Kórnik. Nieruchomość będąca.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 700 m² 77,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 17 arów, położoną w malowniczej miejscowości Lubenia, w gminie Lubenia, woj. podkarpackie - zaledwie 2,5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1459 m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji aglomeracji łódzkiej. Sokolniki-Las to synonim spokoju i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł2 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w spokojnej wiosce w pobliżu Świeradowa. Dostępne media: energia elektryczna, kanalizacja i wodociąg w odległości ok. 60 m. Przez część działki przechodzi linia.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 700 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1700 m2 do wydzielenia z większej powierzchni położona terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb Stare Rybie. Numer oferty w biurze:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta, na osiedlu domków jednorodzinnych. Wymiary to 21 x 43 m. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł20 573 m² 9,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałabym zaprezentować przepiękną dużą działkę o powierzchni 20573m2 położoną w spokojnej miejscowości Turzno, nr działki 33/2 gmina Raciążek, powiat Aleksandrowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Dobrzykowice są prężnie rozwijającą się miejscowością, graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł871 m² 499,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! Katowice, ul. Świdra (podlesie) działka 804 m | 84mn | media w ulicy | blisko pkp Atuty lokalizacji i działki : Blisko stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 010 m² 197,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Siercza. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 10 a, pochylona w kierunku zachodnim, częściowo znajdująca się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij