dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Mielenko, przy ulicy Polnej. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 011 m² 217,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/kl15a/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjne o łącznej powierzchni 1011 m2 (530 m i 481 m ).

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 2000 m2, w Wincentówku gmina Leoncinie. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, 46 m x 42 m (wymiary podane w przybliżeniu). Usytuowana około.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł7 904 m² 132,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1500 m , położona w urokliwej miejscowości Regiel, zaledwie 6 km od Ełku. To miejsce, w którym spokój natury harmonijnie współgra.

Szczegóły ogłoszenia

774 830 zł22 138 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 2,21 ha Z panoramą doliny wisły - realna cena rynkowa - 1,5 H od gdańska Duży teren pod prywatną posiadłość | Panorama Doliny Wisły | Spokojna okolica | Naturalny krajobraz *****.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów Zdrój - działka w super lokalizacji. Polecam przepięknie położonej działki przy ul. Tadeusza Kościuszki w miejscowości Świeradów Zdrój, powiat lubański. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł7 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centrum malowniczej miejscowości Człopa powiat wałecki. Działka ma powierzchnię ok 7200 m2, kształt prostokątny, ukształtowanie działki jest płaskie co niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł18 471 m² 4,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania ziemia rolna kl. V i VI. Rola przygotowana mulczerem oraz talerzówką pod uprawę. Działka położona 7km od Siemiatycz. Dojazd drogą polną. Wymiary: 43m x 500m. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł642 m² 123,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia. Ładna działka budowlana w zacisznym miejscu na sprzedaż.- Jeśli szukasz ładnej działki budowlanej i zależy ci na spokojnym miejscu, blisko terenów leśnych i rzeki Koszarawy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 115 m² 186,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Stryszawa, sucha Beskidzka Na sprzedaż działka budowlana 31 arów, mieszkaniowo-usługowa, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, miejscowość Stryszawa, powiat suski Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1090 m - widok na Górę Szybowcową Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1090 m , położoną w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 2 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł1 630 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 30 m od jeziora ciemino Działka budowlana nr 49/27 o pow. 1630 m2 położona: - około 30 m od Jeziora Ciemino - jezioro lobeliowe o pow. 241,7 ha, średnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł9 057 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9057 m2, położona w Bychowie, gmina Gniewino, powiat Wejherowski. Nieruchomość w przeważającej części płaska, bliżej drogi lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 018 m² 231,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

166 650 zł1 515 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 166.650 zł DODATKOWE INFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 1515 m2, -Dostępne media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł772 m² 218,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 772 m , położona przy ulicy Malenickiej za numerem 72e w Radomiu. Działka jest objęta warunkami zabudowy, co umożliwia rozpoczęcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę blisko jeziora! Na sprzedaż kompleks działek, które spełnią marzenie o własnym domu! Oferujemy 5 malowniczych działek rolno-budowlanych w urokliwych Sajzach , zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 129 m² 179,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna w skali Śląska działka z prawem zabudowy zarówno prywatnej, jak i usługowej, z niczym nie ograniczonym widokiem na pełną panoramę Jeziora Goczałkowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł12 000 m² 119,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest dla Ciebie. Atuty nieruchomości: - 1,2 ha powierzchni działki, - zadbany ogród z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 414 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu działkę z widokiem na Karkonosze. Położną we wsi Dziwiszów - gmina Jeżów Sudecki ,powiat karkonoski. Wieś powstała prawdopodobnie w drugiej połowie XIII , według.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł61 700 m² 5,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w pobliżu wsi Nętno- drawsko Pomorskie Powierzchnia: 6,17 Ha Klasa gruntu: v Kształt działki: kwadrat Działka rolna Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 177 m² 62,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 3177 m2, zlokalizowana w miejscowości Gorzębądź (woj. zachodniopomorskie, powiat koszaliński), stanowi wyjątkową ofertę dla osób poszukujących przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł616 m² 1 444,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Warszawie, dzielnica Ursynów na granicy z Józefosławiem. Działka o powierzchni 616m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 625 m² 614,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o powierzchni 1625 m2, położona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, okolice ulicy Dębowej. Gaz, prąd w odległości ok. 100m. Brak kanalizacji. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł8 200 m² 951,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działkę inwestycyjna w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, często uczęszczanej ul. Juliusza Słowackiego oraz Lotniska im. Lecha Wałęsy sprawia, że teren.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 200 m² 540,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z widokiem! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Dojazdowie (pow.krakowski, gm. Kocmyrzów-Luborzyca) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W/w nieruchomości znajdują się w pobliżu miejscowości Pomianowo około 3 km od Białogardu. Każda z działek posiada powierzchnię 0,1552 ha. Wydane decyzje o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż. Atrakcyjna działka budowlana 1020 m2 rogoźno Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o pow. 1020 m2, położona na obrzeżu miasta Rogoźna gm. Oborniki. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł6 412 m² 43,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! link do filmu: Przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana okolice ulicy Kazimierza Wielkiego 18 w Ciechocinku, województwo kujawsko-pomorskie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dający duże możliwości stworzenia własnej posesji jest doskonale zlokalizowany. Działka z dobrym dojazdem zlokalizowana na obrzeżach wsi leży w równej odległości od dwóch jezior :.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 056 m² 94,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 1020 mkw lub 1056 mkw. Położone we wsi Mauryców, gmina Zelów, powiat bełchatowski. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

353 600 zł2 080 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jaworzynka gm. Istebna Na sprzedaż bardzo ładna działka o powierzchni 2080 mkw położona w Jaworzynce gm. Istebna. Działka stanowi teren o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.