dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8911 Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, kartuzy Powierzchnia działki 340m2 media: w drodze opis Na sprzedaż działka budwolana własnościowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł8 924 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość rolną położoną w Piotrkowie Trybunalskim o powierzchni 8924 m 2. Teren położony tuż przy drodze ekspresowej S8 w kierunku Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

412 050 zł2 866 m² 143,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż grunt inwestycyjny 2.866,0 M2, MOGILNO WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2.866,0 m2, położony w miejscowości Mogilno (woj. kujawsko- pomorskie).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana bardzo blisko plaż i cypla w Rewie, położona w miejscowości Mosty (gm.Kosakowo) przy ul. Kameliowej 4 z bardzo dogodnym dojazdem. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 003 m² 178,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł2 890 m² 986,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.890 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

192 400 zł1 300 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/jaczkowice.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł950 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 955 mkw., położoną w miejscowości Łysiec, zaledwie 10 km. od Częstochowy. Działka w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4228 m posiadająca funkcję terenów zabudowy mieszkaniowo-usługowej o symbolu 5g.08.MU. Dodatkowo oferta zawiera również osiem działek.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł5 938 m² 69,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rudzie Śląskiej w rejonie ulicy Rudzkiej oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 551 m² 117,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2551 m , położona w miejscowości Cholewy, w gminie Błonie. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja, na sprzedaż i nieruchomość niezabudowana o powierzchni 3000m2 w Płocinie koło Wolina, z pięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Działka w kształcie zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 136 m² 95,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Odpocznij na Kaszubach! Kaszuby są niezwykle piękną okolicą. Można się tu więc doskonale zrelaksować. Jedna z dwóch takich działek! Atuty: - możliwość postawienia domków/przyczep.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł9 800 m² 20,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wystawiam działki o łącznej powierzchni 9800 m2. Działki znajdują się w miejscowości Miszewo w powiecie kartuskim. Jest to spokojna, zielona okolica, skąd do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł7 958 m² 207,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna położona na terenie Strefy Ekonomicznej w Koszalinie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 07958 ha, zlokalizowana na terenie Strefy Ekonomicznej - idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | Gajewniki | obok Zduńska Wola| spokój pod miastem Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, gdzie poranna kawa smakuje lepiej w otoczeniu zieleni, a do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 959,58 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę usługowo - mieszkaniową o powierzchni 2959,58 m2 położoną w Skawinie, przy ul. Torowej w towarzystwie licznych usług (przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 000 zł52 368 m² 44,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwie Działki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł950 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Duchnowska, każdy ją zna w Wiązownie. Na przedłużeniu właśnie tej ulicy rozciągają się rozległe pola ale pewnie niebawem pola zamienią się w osiedla domów jednorodzinnych bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki pod budowę domu ? Szukasz Działki pod budowę bliźniaków? Lokalizacja: gmina Nieporęt, obręb 0014 Stanisławów Drugi W rejonie ul. Zegrzyńskiej (droga krajowa nr 61) Powiat.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł7 431 m² 51,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży słoneczną i płaską w terenie działkę w miejscowości Cieszów, w gminie Stare Bogaczowice. Na działce ruiny pierwotnej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 177 m² 140,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Kęty, przy granicy z Kozami. Działka w otoczeniu zieleni i bardzo luźniej zabudowy jednorodzinnej. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

148 485 zł1 006 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 280 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana/ widokowa o powierzchni 12,80 ar. położona w miejscowości Klimkówka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: marta Wolf Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolną ze stawem która znajduje się w miejscowości Piastoszyn , między Chojnicami i Tucholą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

118 960 zł1 487 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy. Zapraszam do zakupu działki 1487 m2 położonej w rozwijającej się okolicy wśród łąk, lasów oraz nowo powstałych domów. Działka w I linii -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 959 m² 18,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana w Sieradzu przy ul. Sienkiewicza. Składa się z działki rolnej o powierzchni 5959 m2 z możliwością powiększenia o działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 788 m² 309,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6788 m - Kraków, nowa Huta, łuczanowice, ul. Braci Polskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6788 m , położona w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o łącznej powierzchni 9,5871 ha o zwartym kształcie znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej. Świetny teren pod fotowoltaikę, biogazownię,.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł26 870 m² 159,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kąty Węgierskie, gmina Nieporęt Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kąty Węgierskie, w gminie Nieporęt, powiat legionowski.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 255 m² 78,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Madajach Starych, gmina Dalików, powiat poddębicki Cena: 99 000 zł Powierzchnia: 1255 m Opis działki: wymiary: szerokość od drogi 36 m , długość 35.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł6 255 m² 511,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka Z rozpoczętą budową inwestycji - 12 domów jednorodzinnych Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. 62,55 ara zlokalizowana w miejscowości Mników, gm. Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł21 200 m² 7,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż, o której mowa w tej ofercie znajduje się w naprawdę pięknej okolicy, dokładnie w zakolu Wisły graniczy bezpośrednio z Lasem Ostromeckim. Metraż 21 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł22 100 m² 49,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy w naszej ofercie działki inwestycyjne zlokalizowane w Legnicy w obrębie Pawice w sąsiedztwie zabudowy usługowo/przemysłowej Cena 1100000 zł netto Użytkowanie wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z warunkami zabudowy na domy jednorodzinne - osiedle 24 domy. Działki znajdują się w miejscowości Charzyno oddalonej od Kołobrzegu około 12 km. Do sprzedania pozostało już.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlana z warunkami zabudowy pod zabudowę siedliskową o powierzchni 5000 m2 położoną na skraju Olsztynka w miejscowości Królikowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana w Ludomach - idealna dla rodziny! Szukasz spokojnego miejsca, by zbudować swój wymarzony dom? Ta działka w Ludomach to idealna propozycja! Położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł2 360 m² 1 334,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Doskonała działka inwestycyjna, wyjątkowe położenie z dala od ruchliwej ulicy, ale jednak blisko do komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury miejskiej. Oferta dotyczy sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 13,71 arów z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Property Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 33,48 ar, położoną w miejscowości Bobrowa Wola, gmina Żyraków, powiat dębicki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

(english version below) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,62 ar w miejscowości Przeginia narodowa/czernichów! lokalizacja: przeginia Narodowa miejscowość położona.