dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

120 000 zł1 095 m² 109,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położoną w miejscowości Klęczany gmina Chełmiec. Jeżeli chcesz zamieszkać w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł2 416 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o powierzchni około 2400 m 2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej. Bardzo ładne i ciche malownicze miejsce, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej z pozwoleniem na budowę o powierzchni 765m2 położonej, przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 305 m² 180,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana o powierzchni 13 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola Rzeczycka (turki) Przestrzeń, która czeka na Twój pomysł Szukasz miejsca, gdzie oddech staje się głębszy, a poranna kawa smakuje najlepiej przy szumie pobliskiego lasu? W Woli.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł1 302 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro, w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.130 metrów. Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3000 m2 położoną w Bieńcu - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 3000 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 830 m² 143,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 38,3 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zabierzowska, gm. Niepołomice. Działka częściowo zadrzewiona w kształcie wielokąta o wym. ok: 35m/.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 317 m² 47,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 6317 m2. Powiat : Lubartowski. Gmina : Kamionka. Miejscowość : Siedliska. Działka leży w pierwszej linii zabudowy przy drodze asfaltowej i ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną, zlokalizowaną na malowniczym wybudowaniu w Kościerzynie. To niezwykle atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 133 m² 515,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2133 m2 w Grodzisku Maz. na granicy z Milanówkiem i Kadami. Działka przy wewnętrznej drodze gruntowej z udziałami w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 274 m² 247,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o łącznej pow. 12,74 ara zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach: 27.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w bardzo dobrze skomunikowanej części Mierzyna, łączącej spokój z wygodnym dostępem do centrum miasta oraz pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Początek roku to całkiem magiczny czas. I wcale nie trzeba robić postanowień. Ale większość z nas czuje, że otwiera się coś nowego. I na ten magiczny początek roku mam dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 864 m² 219,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1864 m2 położoną przy ul. Rzecznej w Kobylnicy! Kobylnica to malownicze miasto położone w powiecie słupskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

498 800 zł4 988 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, pięknie umiejscowiona działka budowlana o powierzchni 4988 m2 w zielonej części osiedla Lis w Kaliszu. Działka z możliwością budowy domu w przedniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 300 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Przedstawiamy Państwu działkę, we wsi Przyrowa, gmina Gostycyn. Działka o powierzchni 4300 m2, płaska. Dojazd drogą gruntową. Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 100 m² 90,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł925 m² 227,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy to p rzestronne 925 m , które zapewni Ci prywatność i miejsce na wymarzony dom i ogród. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 132 m² 167,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Jeśli marzysz o nowoczesnym domu z płaskim dachem i tarasem na dachu, ma przyjemność zaprezentować dużą działkę budowlaną z gotowym projektem domu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 500 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta duża działka ma już wydane warunki zabudowy na 8 domów jednorodzinnych. Planujesz małe osiedle? Zapraszam. Lokalizacja Makowiec to wieś leżąca przy trasie nr 9, pomiędzy Radomiem.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 800 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana o powierzchni około 1800 m2 z możliwością podziału i zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i szeregowej. Atuty nieruchomości: powierzchnia 1800 m2 dająca.

Szczegóły ogłoszenia

46 215 zł1 027 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta Z super ceną! Oferujemy Państwu działkę budowlaną w miejscowości Dębice, gm. Maszewo. Działka o pow. 1027 m2 o kształcie trapezu, położona jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niespotykana działka w odległości 12 km od Torunia w Osadzie Sęk. Wiele możliwości wykorzystania gruntu, np. : budynek mieszkalny, dom seniora, gospodarstwo agroturystyczne. itp. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

215 050 zł1 265 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki pod budowę domu W miejscowości tuchów! informacje podstawowe Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż cztery fantastyczne działki objęte mpzp - przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks 7 działek budowlanych w miejscowości Kamień, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 200 m² 67,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Żółków (gmina Jasło, powiat jasielski), oznaczona numerem ewidencyjnym 970/5, o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 001 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jeziora. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 220,38 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 5220,38 m zlokalizowaną w spokojnej okolicy, przy ulicy Wyzwolenia w miejscowości Pradła. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł979 m² 129,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość położona w Starym Adamowie (gm. Aleksandrów Łódzki), w cichej okolicy, z dogodnym i szybkim dojazdem do Łodzi (15 minut samochodem) - Działka o powierzchni 979.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tynwałd to niewielka, ale urokliwa miejscowość położona blisko Iławy. Oferuje bliskość natury, czyste powietrze oraz liczne możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 400 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż widokową działkę budowlana o powierzchni ok. 14 arów w kształcie litery L. Położoną w drugiej lini zabudowy od asfaltowej drogi gminnej. Sławkowice to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 683 m² 106,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Atlantis Nieruchomości prezentuje wyjątkowa działkę tuż przy drodze ekspresowej S5, położoną w Trzeciewcu gm. Dobrcz. Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,4683 ha - 4683 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

119 990 zł923 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie! Lokalizacja: hopowo -.

Szczegóły ogłoszenia

183 825 zł855 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Wilcze, gmina Osielsko, cicha i spokojna okolica. #Charakterystyka Działka budowlana o powierzchni 873m2. Działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka 18,51 ara w Rzeszowie przy ul. Potokowej. Działka lekko nachylona, pięknie nasłoneczniona. Dla działki uchwalony plan miejscowy pod zabudowę usługową, część.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 972 m² 311,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka inwestycyjna W Ustroń Idealna pod dom seniora / zabudowę rezydencjonalną / inwestycję na wynajem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 972 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Doskonale zlokalizowana, w pobliżu lasów i dwóch jezior nieruchomość pozwoli na spokojny wypoczynek. Druga z działka z oferowanych, z dobrym dojazdem zlokalizowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

380 750 zł1 523 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6806 Bardzo ładnie położona działka budowlana o powierzchni 1523 m2, w miejscowości Bieganów w pobliżu szkoły w Międzyborowie. Działka położona.