dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

210 175 zł1 201 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana przy samym lesie. 20 metrów do puszczy kampinoskiej! Wyjątkowa lokalizacja blisko lasu, spokojna cicha i piękna okolica Podłączone media : woda i prąd. Gaz w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł3 100 m² 1 516,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka rolna o powierzchni 31 ary położona w malowniczej okolicy, tuż przy lesie. Usytuowana na lekkim wzgórzu oferuje zachwycające panoramiczne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pruszyn przy ul. Łąkowej w gm. Siedlce powiat siedlecki. Nieruchomość o pow. 966 mkw i wymiarach ok. 27m x 36m objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 022 m² 156,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 m2, położona w malowniczej miejscowości Karbowo przy ulicy Parcelowej. Cena nieruchomości wynosi 160 000 pln, co czyni ją atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 144 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3144 m znajdująca się w miejscowości Grabie w gminie Nowe Miasto. Działka jest w kształcie prostokąta, a jej wymiar to ok. 83m.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł6 177 m² 275,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 4 działek o powierzchni 61,77 ar, zlokalizowana w Kielanówce ok. 6 km od Rzeszowa. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł17 644 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka siedliskowa koło Komorowa, 10 km od Lwówka w województwie Wielkopolskim, ok. 20km od Nowego Tomyśla. Wokół działki i na działce las. Obok działki plantacja.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł1 048 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną w Nowym Kisielinie. Dostęp do pełnej sieci infrastruktury sieci technicznych, cicha i spokojna okolica ,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 736 m² 51,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1736 m Ziąbki Warunki Zabudowy Duża działka o powierzchni 1736 m , położona w otoczeniu pól i lasów, z wydanymi Warunkami Zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł12 936 m² 19,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki gruntu położone w miejscowości Kraśnik Górny, powiat bolesławiecki. Działka gruntu zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 100 m² 8,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Własny las i tereny zielone - idealny także na leśną pasiekę! Dla miłośników przyrody i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł6 500 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży: działka leśna w miejscowości Starawieś gm. Liw, pow. węgrowski. Działka nr 661 Powierzchnia 6500m2 Las mieszany. Zapraszam do zakupu. Łukasz Zawodniak k3nieruchomości  

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka w sercu nadmorskiego Świnoujścia. Niepowtarzalny klimat, historyczna architektura, inwestycyjny potencjał. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na Apartamet z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlana o powierzchni 1500 m2 w Walendowie koło Nadarzyna, każda w cenie 600tys. Przy działce w drodze prąd i woda Gaz ok 60 m. Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka oferta na kruszwickim rynku! Działki doinwestowane- przeprowadzono odwodnienie, wymieniono wszystkie rury melioracyjne. Co obniża od początku zakupu koszty nabywcy. Cena: 80zł/m2 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej ze stawem położonej w Dębogórze gm. Widuchowa w otoczeniu lasów i zbiorników wodnych. Działka o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł1 180 m² 379,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1180 mkw (wymiary ok.40x30 m) położona w Turowicach (Gm. Konstancin-Jeziorna). Cicha i spokojna okolica z szybkim i łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł4 153 m² 38,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana działka w Chrapowie, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, idealna dla rodziny lub agroturystyki. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 4153 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 340 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonej w malowniczej okolicy Auty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bornice to malownicza miejscowość, która stanowi idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta. Bliskość natury, przepiękne krajobrazy oraz spokój i cisza to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

3 238 200 zł2 313 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk wyspa sobieszewska | świbno teren usługowo-mieszkaniowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2313 m, położona w Gdańsku Świbnie, na wyjątkowej i coraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł2 343 m² 153,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Być może dla całego świata to tylko działka ale dla Ciebie może być ona całym światem! Mamy do sprzedania działkę tuż przy lesie nad jeziorem Omulew w odległości od plaży ok. 300m.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł5 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedazy działkę 50 ar z możłiwością zakupu 60 ar zlokalizowaną w Dąbrowie Szlacheckiej 15km od centrum Krakowa do Salwatoru 15 min samochodem, usytuałowana w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

67 750 zł1 500 m² 45,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem Bobowa, 15 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Bobowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 033 m² 199,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.33 m , położona w miejscowości Mechnice, przy ul. Limbowej w rozwijającej się okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 300 m² 38,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Mąły Domek polecają trakcyjną dziłkę rolna w malowniczej wsi Wojanów w Gminei Mysłakowice Dziłak ładnie położóna ,teren nie jest zalewowy W okolicy niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

93 445 zł1 699 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek idealna propozycja dla osób poszukujących uzbrojonej działki, gotowej do rozpoczęcia inwestycji i planujących budowę domu w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 500 m² 10,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 19a plus 126a gruntów rolnych, w tym 0,5a lasu w całości 1.45 ha. Działka położona w atrakcyjnej okolicy, w miejscowości Kołkówka, gmina Rzepiennik.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Fordon osiedle eskulapa, działka O powierzchni 404 m2, w sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Mielenko, przy ulicy Polnej. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 011 m² 217,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/kl15a/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjne o łącznej powierzchni 1011 m2 (530 m i 481 m ).

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 2000 m2, w Wincentówku gmina Leoncinie. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, 46 m x 42 m (wymiary podane w przybliżeniu). Usytuowana około.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł7 904 m² 132,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1500 m , położona w urokliwej miejscowości Regiel, zaledwie 6 km od Ełku. To miejsce, w którym spokój natury harmonijnie współgra.

Szczegóły ogłoszenia

774 830 zł22 138 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 2,21 ha Z panoramą doliny wisły - realna cena rynkowa - 1,5 H od gdańska Duży teren pod prywatną posiadłość | Panorama Doliny Wisły | Spokojna okolica | Naturalny krajobraz *****.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów Zdrój - działka w super lokalizacji. Polecam przepięknie położonej działki przy ul. Tadeusza Kościuszki w miejscowości Świeradów Zdrój, powiat lubański. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł7 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centrum malowniczej miejscowości Człopa powiat wałecki. Działka ma powierzchnię ok 7200 m2, kształt prostokątny, ukształtowanie działki jest płaskie co niewątpliwie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł18 471 m² 4,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania ziemia rolna kl. V i VI. Rola przygotowana mulczerem oraz talerzówką pod uprawę. Działka położona 7km od Siemiatycz. Dojazd drogą polną. Wymiary: 43m x 500m. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł642 m² 123,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia. Ładna działka budowlana w zacisznym miejscu na sprzedaż.- Jeśli szukasz ładnej działki budowlanej i zależy ci na spokojnym miejscu, blisko terenów leśnych i rzeki Koszarawy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij