dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

135 000 zł1 592 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Surochów, działka budowlana (wz-tka) o pow. 15,92 ara, bezpośrednio przy wewnętrznej drodze asfaltowej, w zacisznej części miejscowości (II linia zabudowy), w pobliżu lasu, otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz działki budowlanej w górach w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w Beskidzie Małym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 259 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra oferuję Państwu działkę w Marczowie w gminie Wleń w otoczeniu pól, lasów. Marczów to wieś łańcuchowa położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 172 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

.Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu, zlokalizowana w cichej okolicy, blisko Zalewu Kamieńskim - Zatoka Wrzosowska oraz zaledwie 3 km od plaży w Dziwnówku. Działka (2,172 m2).

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł2 217 m² 70,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2217 m2 , zlokalizowana w miejscowości Młodzawy Duże , gm. Pińczów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Teren, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wałdowo Szlacheckie koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 , położoną w miejscowości Wałdowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł24 700 m² 64,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 503 o powierzchni 2,47 ha, położonej w obrębie Ciechno. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6400 m , położona w spokojnej okolicy, a zarówno w centrum pięknej wsi jaką jest Zębowo. Działka ma bardzo korzystne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

111 660 zł9 305 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - łąka w Milczu k. Chodzieży. Działka możliwa do nabycia także dla nierolników. Dobra propozycja do wykorzystania jako inwestycja. Działka może być użyta - po spełnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek położonych w spokojnych Chościszowicach, w gminie Bolesławiec. To idealna propozycja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł52 510 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę wielofunkcyjną z linią brzegową nad jeziorem Martiany w Martianach. Działka o powierzchni 5,250 ha objęta mpzp. Przeznaczenie terenu na cele: - zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 159 m² 41,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nieopodal Hajnówki: lokalizacja: okolice Hajnówki w promieniu ok. 5 km od miasta Bardzo dobry i szybki dojazd do Hajnówki Dojazd drogą utwardzoną Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł57 000 m² 13,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 57 ar położona w malowniczej okolicy w miejscowości Dąbrowa (gmina Chełmiec). Nieruchomość oddalona ok 3,5 km od Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 276 m² 215,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlano-Usługowa w Mikówcu (k. Góry Kalwarii) Szukasz miejsca na wymarzony dom, a może przestrzeni pod własny biznes? Ta nieruchomość łączy w sobie obie te.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł20 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 2ha i wymiarach około 100 m x 200m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 591 m² 87,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Narożna działka budowlana w otoczeniu natury Nowe Paski, powiat sochaczewski Na sprzedaż wyjątkowa, narożna działka budowlana o powierzchni 1591 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 900 m2 położoną w miejscowości Jastrząb , gmina Poraj. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania- przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 000 m² 134,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży budowlana działka położona przy ulicy Franciszka Bielowicza w Świątnikach Górnych. Działka położona w dalszej linii zabudowy, z dala od głównej ulicy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł947 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w świetnej lokalizacji w bliskiej odległości od Goleniowa w Marszewie. Możliwość kupienia działki sąsiedniej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz widokowej działki w zacisznym, cichym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Przedstawiam na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Mechlin w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł753 m² 289,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować piękną, widokową działkę położoną w miejscowości Glinka o powierzchni 753m2m2 na szczycie góry Smereków Wielki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0864 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1178 mkw położona w Ustroniu Morskim przy ul. Polnej/radosnej w odległości zaledwie 1200 metrów od morza. Najbliższą zabudowę stanowią domki.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł936 m² 370,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa do budowy działka z pozwoleniem i projektem oszczędzasz miesiące formalności i możesz zacząć od razu. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 936 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie trzeba nikogo przekonywać, że Mała i Wielka Nieszawka to obecnie lokalizacje bardzo na czasie czego dowodem są wysokie ceny działek. Ceny działek w Wielkiej Nieszawce kształtują się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 670 m² 158,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki nr 548/4 o powierzchni 0,367 ha (3670 m ), położonej w niezwykle malowniczym i unikatowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1050 mkw w urokliwej miejscowości Brzezia Łąka, wokół lasy i liczne ścieżki na długie spacery. Działka położona jest na niezalewowym i niepodtapianym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp w centrum Głogowa Młp. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 10a zlokalizowana pod lasem w Głogowie Młp., która objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod sklep wielkopowierzchniowy lub pasaż handlowy - centrum Dąbrowy Chełmińskiej Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie ostatnie działki W ofercie! Lokalizacja: lulinek, gm. Szamotuły - zaledwie 15 km od Obornik i 12,5 km od Szamotuł. W odległości poniżej 1 km znajduje się miejscowość Pamiątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 000 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej w miejscowości Terebela. Działka o powierzchni 1000 m i kształcie trapezu to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 100 m² 73,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną/usługową o powierzchni 6100m2, położoną w miejscowości Kamienna koło Namysłowa media: gaz i woda przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 570 m² 27,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo rekreacyjne. Teren nieogrodzony zniwelowany oparty na ścianie lasu sosnowego o szerokości 26 m na długości ok. 140 m . Cicha spokojna okolica z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 321 700 zł13 217 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki rolne Z potencjałem 1,32 ha, gmina wasiklów, studzianki. Oferujemy na sprzedaż 4 atrakcyjne działki rolne leżące obok siebie o łącznej powierzchni 1,3217 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 300 m² 276,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1300 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Janowickiej w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano usługowa (usługi nie uciążliwe ) położona ok 2 km od Turośni kościelnej i 18 km od Białegostoku. Media : -prąd ,woda , kanalizacja , światłowód w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 100 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup, odsprzedaj, zyskaj - doskonała lokata kapitału # Bardzo dobra lokata wolnych środków - w sytuacji szalejącej inflacji i niepewnych czasów niech Twoje pieniądze nie tracą na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

126 600 zł1 266 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w świetnej lokalizacji - idealna inwestycja! Opis nieruchomości: działka położona jest w spokojnej i zielonej okolicy, oferującej doskonałe warunki do.