dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp w centrum Głogowa Młp. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 10a zlokalizowana pod lasem w Głogowie Młp., która objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod sklep wielkopowierzchniowy lub pasaż handlowy - centrum Dąbrowy Chełmińskiej Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie ostatnie działki W ofercie! Lokalizacja: lulinek, gm. Szamotuły - zaledwie 15 km od Obornik i 12,5 km od Szamotuł. W odległości poniżej 1 km znajduje się miejscowość Pamiątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 000 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej w miejscowości Terebela. Działka o powierzchni 1000 m i kształcie trapezu to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 100 m² 73,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną/usługową o powierzchni 6100m2, położoną w miejscowości Kamienna koło Namysłowa media: gaz i woda przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 570 m² 27,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo rekreacyjne. Teren nieogrodzony zniwelowany oparty na ścianie lasu sosnowego o szerokości 26 m na długości ok. 140 m . Cicha spokojna okolica z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 321 700 zł13 217 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki rolne Z potencjałem 1,32 ha, gmina wasiklów, studzianki. Oferujemy na sprzedaż 4 atrakcyjne działki rolne leżące obok siebie o łącznej powierzchni 1,3217 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 300 m² 276,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1300 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Janowickiej w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano usługowa (usługi nie uciążliwe ) położona ok 2 km od Turośni kościelnej i 18 km od Białegostoku. Media : -prąd ,woda , kanalizacja , światłowód w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 100 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup, odsprzedaj, zyskaj - doskonała lokata kapitału # Bardzo dobra lokata wolnych środków - w sytuacji szalejącej inflacji i niepewnych czasów niech Twoje pieniądze nie tracą na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

126 600 zł1 266 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w świetnej lokalizacji - idealna inwestycja! Opis nieruchomości: działka położona jest w spokojnej i zielonej okolicy, oferującej doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 350 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność. Do sprzedaży działka o pow. 13,5a pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w miejscowości Dębnik k. Krzeszowic. Spokojne miejsce w bliskości lasu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1500 m , położona w gminie Nowa Karczma, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 058 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Posiadamy w sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Załęże, gmina Przodkowo, przy ul. Aleja Lipowa/skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

123 315 zł12 315 m² 10,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 1,2315 ha , położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej Ełk-Augustów, w miejscowości Długie, gmina Kalinowo. Istnieje możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 250 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane ok. 2250 m | po podziale | Ksawerów (wola Zaradzyńska) Opis oferty Oferujemy na sprzedaż działki powstałe z podziału nieruchomości o łącznej powierzchni 8 395.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Dobrej Szczecińskiej, gotowa do zabudowy domem jednorodzinnym. Możliwość bardzo szybkiej zabudowy działki. Pełne uzbrojenie: woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działki rolne w wypisie z rejestru gruntów klasyfikacja: -grunt rolny -pastwiska trwałe Można kupić wybrane działki Na jednej z działek znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł9 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub o perspektywicznej inwestycji z gwarantowanym zwrotem? Mam dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1012 m , położona w spokojnej części Nekli przy ul. Jeżynowej. To miejsce dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł20 514 m² 68,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Kasztelańskiej. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na sąsiednich działkach.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł996 m² 296,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Rzeszów, ul. Świętego Huberta Powierzchnia: 9,96 a | Warunki zabudowy | Cena: 320 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9,96 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

1 812 360 zł15 103 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny przy trasie S1 W gminie wilamowice. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 1,5103 ha , położony w Starej Wsi, w gminie Wilamowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczną działkę rekreacyjną zlokalizowaną w rod " Wiosenka" na Rybnicy we Włocławku. Ogrodzona działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 200 zł5 848 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja! idealne miejsce pod inwestycje! możliwość dojazdu powyżej 3,5 tony! Polecam działki położone w Długołęce w doskonałej lokalizacji pod inwestycje! Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 486 m² 1 144,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobromil, gm Radwanice, pow Polkowice, działka 1486 m2 zabudowana, 1 700 000 zł sprzedam. Kupujący 0 % Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 1486 m2 w miejscowości Dobromil, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 172 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Jarużynie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 720 m , położona w południowej części Katowice, w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł350 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 350m2 zlokalizowana w dzielnicy Barwinek w Kielcach. Działka o wymiarach ok. 12m x 28m , niezagospodarowana, ogrodzona, porośnięta trawą. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona przy ul. Bocianiej w malowniczej miejscowości Celinów, w gminie Dębe Wielkie, to doskonała propozycja dla osób poszukujących idealnego miejsca na swój.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 622 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6622 m2, która znajduje się w miejscowości Grodziec gm. Zagrodno. Nieruchomość znajduje się zaledwie 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nie pobiera prowizji Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m2 położona w malowniczej i pożądanej przez klientów części Radzionkowa. W bliskiej odległości Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania nieruchomość rolna w miejscowości Miejsce (gmina Spytkowice). Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych działek ewidencyjnych rozdzielonych drogą gminną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

458 280 zł2 546 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka może być Twoją przestrzenią do życia lub doskonałym miejscem na inwestycję. Łącznie 2546 m2, co można wykorzystać jako całość, a równie dobrze jako trzy osobne działki, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 239 m² 242,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 12.39a W TYCZYNIE - IDEALNA NA WŁASNY DOM. Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 12.39a w miejscowości Tyczyn, wraz z budynkiem mieszkalno-rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

96 580 zł878 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w urokliwej miejscowości Czarże. Pierwsza działka o powierzchni 878 m i druga.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 981 m² 68,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Wiatrowo na sprzedaż 360 000zł Szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz ciszę i spokój? To miejsce idealne dla Ciebie Do sprzedania atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 900 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Miejsce, gdzie możesz stworzyć swój świat 19 arów + budynek 113 m | brzeźnica Są nieruchomości, które kupuje się rozumem. I są takie, które kupuje się sercem. Ta działka daje jedno.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 004 m² 368,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona na pograniczu Aleksandrowa Łódzkiego z Rąbieniem ab (okolice ulicy Torfowej). Działka budowlana, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 111 m² 73,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3111 m2 położonej w Milwinie przy ulicy Rolniczej. Wieś Milwino to malownicze tereny rekreacyjne, bliskość lasów.