dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, powiat Tarnowski. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł718 m² 834,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobrze umiejscowiona działka o pow. 718mkw w miejscowości Rogowo. Oddalona 20 min od Kołobrzegu, 200m od morza, 550m od jeziora Resko Pomorskie. Położona w pierwszej linii od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "e" 4123/21 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka (przeznaczenie/status: rolna położona w Stramnicy - 4 km od Kołobrzegu, 5 km od morza. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3200 m Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł9 900 m² 504,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na ulicy Halnej z przepięknym widokiem na panoramę Krynicy. Działka o powierzchni 9900m/kw w kształcie prostokąta, wystawa wschodnia. Ze wstępnej analizy planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 11/19 o powierzchni 1919 m2 ,znajdująca się w kompleksie szesnastu działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

12 880 000 zł45 621 m² 282,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, śląskie Teren inwestycyjny na sprzedaż! Logistyka, magazyny, spedycja - grunty z wydanymi warunkami zabudowy Proponuję na sprzedaż grunt inwestycyjny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

290 070 zł879 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj W bajecznej scenerii: działki w Klepaczach k. Białegostoku z mpzp! Możesz stać się właścicielem jednej z działek na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana usytuowana w m. Żelechów gm. Żabia Wola o powierzchni 1000 m2 i wymiarach 33 x 30 m. Położona w malowniczym miejscu blisko rezerwatu Las Młochowski. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 300 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 67300m2. Nieruchomość zabudowana domem drewnianym w stanie do kapitalnego remontu bądź rozbiórki o powierzchni zabudowy ok 45m2 i murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 500 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Stężyca w miejscowości Niesiołowice. Urokliwa działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 879 m² 108,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo - usługowa w centrum Gołańczy - atrakcyjna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w samym centrum Gołańczy, w powiecie wągrowieckim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 2,31 hektara położona w Nowym Kurowie. Teren działki zróżnicowany, z pięknymi widokami, działka od północy graniczy z lasem. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 839 m² 16,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tereny leśne oznaczone symbolem w mpzp jako 25 zl: funkcja wiodąca zieleń leśna lasy państwowe i prywatne wchodzące w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Beskidu Śląskiego. 2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna Opole Lubelskie, ul. Dolna / Kaliszańska, powiat opolski, woj. lubelskie Powierzchnia: 2 330 m Pełne uzbrojenie Narożna mpzp tereny.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł1 300 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Prabutach przy ul. Kraszewskiego, idealna pod realizację zabudowy mieszkaniowej z funkcją usługową. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł6 400 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję działkę rolno-budowlaną o powierzchni 6400 m2. Dojazd do działki drogą gruntową. Media-woda, prąd w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 083 690 zł10 471 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania dobrze położoną działkę w Urzucie przy ul. Bielińskiej W drodze przy działce znajduje się prąd i woda, gaz. Wymiary działki: 186m x 73m x 95m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 3.42 ha, położona przy drodze asfaltowej z Kluczewa do Starego Gonnego w gminie Czaplinek. Walorem działki jest ładne położenie, dobry dojazd z drogi asfaltowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł20 400 m² 196,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż Nowy Konik gmina Halinów. Akces Nieruchomości poleca :do sprzedaży działka o pow. 20400 m kw. i wym. 50 x 390m położona w Nowym Koniku gm. Halinów pow.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mysłowicach - Stara Wesoła. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części Mysłowic -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną nr 194/41 o powierzchni 1349m2 położoną w obrębie Różnowo w gminie Dywity. Działka w terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 256 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3256 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 440 m² 243,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod usługi, produkcję i magazyny z pozwoleniem na budowę! Gotowy projekt! Grabiny Zameczek! lokalizacja: nieruchomość jest położona w miejscowości Grabiny-Zameczek.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł1 972 m² 300,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana o pow. 1972 m2 na pograniczu Chrzanowa Małego i Milanówka. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 500 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rosanów zalesiona działka 2500 m2 homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej działki budowlanej w miejscowości Rosanów (zgierskie, łódzkie) Rosanów to popularna i urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 520 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta na wyłączność. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Goleniowie przy ul. Żniwnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 500 m² 232,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1500 m nad morzem jezioro, cisza i pełna infrastruktura Na sprzedaż starannie zagospodarowana działka o powierzchni 1500 m , położona w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł2 750 m² 130,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27,5 ar, położona w spokojnej i atrakcyjnej części Korzennej (gmina Korzenna, powiat nowosądecki). Działka łączy w sobie zalety części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł786 m² 699,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W biurze magic house! zadzwoń   Na sprzedaż działka budowlana - Rumia, ul. Garbarska, nr działki 193/13 Lokalizacja: rumia, ul. Garbarska Powierzchnia:786 m Numer działki: 193/13.

Szczegóły ogłoszenia

55 080 zł18,36 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jasło (obręb Kaczorowy) - do sprzedania działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną o powierzchni 18,36 a. Klasa gruntów: rii, riiia, psiii. Media znajdują się na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki we wsi Białojany na Mazurach. To zaledwie 13 km do Ełku ( 10 km do węzła Ełk-Południe drogi ekspresowej Via Baltica ) i 24 km do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 826 m² 273,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kolonii Warszawskiej, gmina Lesznowola. Działka znajduje się przy drodze prywatnej (udział w działce drogowej wliczony w cenę), ok. 500 m od ul. Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 000 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej części Jordanowa (powiat suski, woj. małopolskie). To świetna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 306 m² 176,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w malowniczej okolicy. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada gmina Myślenice o powierzchni ok 13,06 ara. Działka położona jako 4.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł102 806 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o powierzchni około 102806 m2 w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta mpzp natomiast w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł9 870 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 9870 m , położona w malowniczej miejscowości Skrajnica w gminie Olsztyn, na terenie Jury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym domkiem angielskim o pow. 27 m2 Na sprzedaż wyjątkowe dwie działki wykorzystywane rekreacyjnie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położone działki kilkaset metrów od Jeziora Szóstak. Działka numerze 238/14, 238/15, 238/16, 238/17, 238/18, 238/19,.