dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

361 860 zł1 956 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną niedaleko ulicy Słowackiego w Ostróżkach. Działka numer 229/9. Media: energia - będzie na granicy działki. Woda - w realizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 141 m² 258,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1141 mkw, położoną w malowniczej, spokojnej części Smolnicy, boczna ul. Łegowskiej. Miejsce idealne dla tych, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

604 320 zł5 036 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka budowlana w malowniczej okolicy Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Pastewnik w gminie Marciszów, w pobliży Bolkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Mielno 700 m od jeziora Jamno, a od morza tylko 1300 m. Działka o powierzchni 543 m2 położona na osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

24 999 zł999 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek położonych w malowniczej wsi Sibin, gmina Kamień Pomorski, powiat Kamieński. Działki usytuowane w odległości około 27 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 000 zł120 414 m² 622,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce, jeśli cenisz spokój i kontakt z naturą. Dobre miejsce dla wypraw rowerowych, spacerów i uprawiania aktywności w otoczeniu przyrody. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 1260 m2 w spokojnym miejscu, na osiedlu domków i sąsiedztwie lasku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 20 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa Zwięczyca, przy ul. Leśnej. Opis nieruchomości: działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł15 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w gminie Kąty Wrocławskie, obręb Smolec. Nieruchomość o łącznej powierzchni 15 000 m2. Nieruchomość o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 z decyzją o warunkach zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona w niedalekiej odległości od naszego morza.

Szczegóły ogłoszenia

117 390 zł3 010 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

325 920 zł2 328 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną/budowlaną położoną w miejscowości Przyborki przy ulicy Wiejskiej. Idealne miejsce na siedzibę firmy, plac lub warsztat (z tyłu działki).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod inwestycję - węgrzce wielkie, ul. Parkowa fv vat , cena W ogloszeniu to cena brutto Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

170 500 zł3 100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona Polnica - Sokole k/ Człuchów .Malownicze miejsce, blisko jezior i lasów. pod budowę domu jednorodzinnego Działka ma powierzchnię 3100m2. Warunki wz dla.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł17 656 m² 50,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu nieruchomość położoną pod Rajgrodem przy drodze wojewódzkiej nr 665, oznaczoną nr ewid. gruntów 1470 i 1471 o łącznej powierzchni 1,765 ha. Wjazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 738 m² 181,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka budowlana położona w Stargardzie przy ulicy Grottgera. Nieruchomość o powierzchni 1738 m kw, o regularnym kształcie, położona na wzniesieniu. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

146 860 zł1 049 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Legionów Polskich w Słupsku! Dzielnica Mieszkaniowa Zachód należy do najszybciej rozwijających się w mieście oraz stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 096 m² 229,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/2 o powierzchni 1096 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 775 m² 168,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka 17,75 ar - Rzeszów, matysówka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17,75 ar, w trakcie podziału oraz uzyskiwania warunków zabudowy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł999 m² 240,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 999 m2, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Serocka - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,65 ha położona bezpośrednio nad jeziorem Blanki w miejscowości Żegoty, z własną linią brzegową. Nieruchomość posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 546 m² 29,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Kłobuck przy ul. Staszica o powierzchni 8546 m2 działka : o pow. ok 8546 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 500 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w odległości ok 5 km od Grodziska Mazowieckiego w otoczeniu nowego osiedla mieszkaniowego i podzielonych działek z przeznaczeniem pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaż jest działka położona w okolicy sklepu Dino na osiedlu domów jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim. Na działkę można uzyskać warunki zabudowy pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Napiwoda, gm. Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie. Powierzchnia - 7430 m2, wymiary (42x190), nr. ewidencyjny 60 , obręb Napiwoda. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

164 600 zł3 292 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości turystycznej. Obecnie ma charakter rolny ,znajduje się w pobliżu dużego pięknego jeziora Dąbie .Działka pięknie położona w pobliżu wodnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 405 m² 398,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów leśnych Do nieruchomości prowadzi prywatna droga dojazdowa. Media: prąd, woda miejska oraz gaz dostępne w ulicy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł8 367 m² 346,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 1560/3 i 1560/4 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj lub zainwestuj w Wiśniowej! Działka 43,11 ara z budynkiem gospodarczym - funkcjonalna, pięknie położona i gotowa do zagospodarowania! Cena: 179 000 zł Uwaga! Taka okazja nie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 050 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną zalesioną w uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej Gmina Kroczyce o powierzchni 1050 m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Proponujemy Państwu uroczą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wierzchucinie gotowa pod zabudowę, 3km do jeziora i 5 km do plaży. Na sprzedaż 6 działek na tej samej ulicy : 1239m2 cena 247 000 zł działka nr 47/2 1313m2 cena 259 000.

Szczegóły ogłoszenia

88 230 zł1 038 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy, świetnym dojazdem i mediami na wyciągnięcie ręki. Dostępne są 4 działki o pow. 1015 m2, 1038 m2, 1101 m2 i 1131 m2. Dla nieruchomości została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł31 100 m² 38,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną klasy IV i klasy V o powierzchni 3,11 ha w cenie 1 200 000 zł, usytuowanej w bardzo ładnej i spokojnej miejscowości Zaleszczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł620 m² 317,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuję do sprzedaży działkę o pow.620m2 położoną w Oświęcimiu w rejonie ul.Zaborskiej. Nieruchomość położona przy utwardzonej drodze wewnętrznej, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 661 m² 119,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, elbląg, łęcze gmina Tolkmicko, media, gotowe do rozpoczęcia budowy. Wgn Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w miejscowości Łęcze w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 423 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 14 423 m , położoną w miejscowości Przyłęk 138, w powiecie zwoleńskim, oznaczoną jako działka nr 198/3.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 000 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 3000m.kw.położona blisko lasu , z mozliwością podziału na 2 działki po 1500m. Woda , prąd i kanalizacja przy działce. szerokość 21 , długość 138 Treść.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 001 m² 93,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6870 Polecamy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 3001m2 w miejscowości Bieganów gmina Jaktorów. Działka położona w wyjątkowo urokliwym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka nr 81/2 3 km od wyciągów na Czarnej Górze! Działka o powierzchni 2100 m2. Uwaga jest możliwość zakupu działki powyżej! Działka w mpzp ma oznaczenie 6mn/ut:.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł6 900 m² 160,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dużej działki mieszkaniowo-usługowej około 1,5 km od centrum Pszczyny i 90 metrów od drogi dk1. Powierzchnia: 6900m2 Możliwy podział na koszt klienta. Działka objęta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij