dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

240 000 zł4 547 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 4500m2 kużnica, zalew porajski. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 4547 m2 położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 788 m² 25,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2788 m - Łapinóżek, gmina Wąpielsk Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 2788 m , położona w miejscowości Łapinóżek w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Emix Biuro Nieruchomości, posiada w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną przy ulicy Krętej w Legnicy, w obrębie Kartuzy. Powierzchnia całkowita działki wynosi 340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł20 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 2 ha z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisami planu działka przeznaczona pod zabudowę przemysłową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 508 m² 79,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny i usługi nieuciążliwe. Działka budowlana o powierzchni 2508 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o długości ok. 50 m i szerokości 50.

Szczegóły ogłoszenia

7 519 400 zł26 855 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zakupu duża działka objęta mpzp na cele produkcyjne i usługowe. Działka o ładnym i dającym duże możliwości kształcie, front to 146 m., w głąb do 202 m. Woda miejska na.

Szczegóły ogłoszenia

45 288 450 zł167 735 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny przemysłowo-usługowy położony w miejscowości Wierzbica, blisko Serocka, w strefie objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1000m2 położona na poj. Drawskim nad jeziorem Komorze, koło wsi Sikory. Do plaży nad jeziorem Komorze ok. 200m, do Czaplinka ok. 6 km, nad morze ok. 100 km. Jezioro Komorze leży na.

Szczegóły ogłoszenia

613 920 zł15 348 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Powierzchnia działki 15348mkw.

Szczegóły ogłoszenia

629 300 zł2 170 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z pocztówkowym widokiem na góry, jednocześnie posiadająca wygodny dojazd. Teren lekko nachylony, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 390 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

/Oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Raj, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł9 390 m² 103,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do kupna teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9390 m2 w urzekającej części Zawoi z widokiem na masyw Mosorne. Cicha i spokojna okolica sprawia, że jest to miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 13 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

3 529 000 zł11 670 m² 302,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Muchobór wielki - 100m od ulicy ibn siny awicenny - do sprzedania udział W działce inwestycyjnej - tel.   Do sprzedania udział w działce inwestycyjnej o pow. 30 005m2. Udział.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 000 zł30 000 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3 ha położona w miejscowości Bieniewo Parcela, gm. Błonie, powiat Warszawski Zachodni ( ok. 31 km na zachód od granic Warszawy). Działka gruntu posiada dobre parametry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m ), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 492 m² 194,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł848 m² 293,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Sławoszewie nieopodal ulicy Złotej. W okolicy budynki jednorodzinne o dachach dwu i wielospadowych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łapino Kartuskie (gm. Żukowo) oferta dotyczy sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 1500m2 każda. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 242 m² 241,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1242m2 zlokalizowana w Osowcu gmina Żabia Wola. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Komplet projektów.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 400 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową nieruchomość działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (stan surowy), położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna dla osób ceniących naturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Łazach, po stronie Walendowa, w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich. Działka o wymiarach 43 m (front) x 57 m. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł36 419 m² 27,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 3,64 ha- nowogard obręb Olchowo informacje podstawowe: powierzchnia: 36 419 m2 Kształt działki: nieregularna Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł23 364 m² 342,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych 142102_1.0003.106/3, 142102_1.0003.109/2, 142102_1.0003.54/3, 142102_1.0003.54/4 oraz 142102_1.0003.106/4. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży w ofercie na wyłączność działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Antoniów, gmina Stara Kamienica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 200 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Teren o pow. 3 200 m2 Szerokość około 23 m Droga dojazdowa gminna polna Cena: 250 000 zł Pewel Wielka - pięknie położona nieruchomość z widokiem na okoliczne góry,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o powierzchni 11 500 m2 (1,15ha) na pierwszej części działki od drogi gminnej jest zabudowa zagrodowa na ok 4000m2 (30% pow zabudowy) dalsza cześć to działka rolna. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł5 856 m² 24,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! 5856m2 w jednym z najtańszych punktów wejścia w Kotlinie Kłodzkiej tylko 24 zł/m przy rosnącym rynku turystycznym to cena, która dziś wygląda inaczej niż za trzy lata.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł2 573 m² 115,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy - Ręboszewo, gm. Kartuzy | 300 m od jeziora Brodno Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2 573 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 335 m² 93,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wituni, koło Więcborka! Cicha i spokojna okolica! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1335 m , 1353 m oraz 1500 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Ostojów, gm. Suchedniów, pow. Skarżysko-Kamienna Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 980-1677 m , położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 500 m² 29,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone na obrzeżach miejscowości Cieminko w gminie Złocieniec. Dojazd z drogi gminnej asfaltowej. Woda i energia znajdują się w drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Lokalizacja: młyny Piekarskie, gmina Dobra, powiat turecki -powierzchnia działki: 6,2374 ha -numer ewidencyjny działki: 766/2 -przeznaczenie: grunty rolne łv, łvi, rv, rvi Cena 6 zł/ m2 (60 000,00 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlano-usługowe położone w miejscowości Lubiejew, w gminie Sochaczew. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki przeznaczone są pod.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47 700 m² 13,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

| działka o powierzchni 4.7700 ha, znajdująca się koło Skoków w miejscowości Bliżyce-Wysoka. Front działki ma 400 m. Na działce znajduje się częściowo Las lsvi, oraz ziemia rvi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w centrum Głogowa Małopolskiego Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną 66,71 ar w pełni uzbrojoną położoną w Głogowie Małopolskim. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka: usługi + mieszkanie, gdańsk! lokalizacja: nieruchomość mieści się we Wrzeszczu- jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Dosłownie kilka kroków od nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 5562 Polecamy do sprzedania działkę inwestycyjną o powierzchni 50.000 m2 o szerokości 162 m położoną w miejscowości Marków-Świnice gmina Mszczonów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł11 098 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta sprzedaży działki jest interesującą propozycją dla osób szukających czegoś w bardzo dobrej lokalizacji i o dużej powierzchni. Ponad hektar powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 183 m² 166,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni 1183 m2, w kształcie prostokąta, usytuowana na wzgórzu. Dojazd drogą gminną (na chwilę obecną droga polna). Media - woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w Kielcach, na osiedlu Zalesie (ul. Przegony). To miejsce łączy świetną lokalizację w mieście z ciszą i bliskością natury - do lasu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij