dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 001 ogłoszeń

205 030 zł1 343 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - tylko 500 m od jeziora oraz 4 km od morza i miejscowości Łazy! Lokalizacja: osieki, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działek: 1343 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł7 953 m² 349,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną przeznaczoną w mpzp pod tereny zabudowy usługowej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 7953 m2, posiada istniejący zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 593m2 z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczenie 2/1ut z przeznaczeniem usługi turystyczne Z ocieplonym domkiem letniskowym o powierzchni 40m2, domek.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł30 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić teren inwestycyjny łącznej powierzchni 5.8854 ha ha w jednym kawałku. Szerokość od frontu około 160 m. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

587 200 zł734 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 734 m Lublin Oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 734 m , o kształcie prostokąta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

215 670 zł1 106 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną działkę znajdującą się w Bielkowie (gmina Kobylanka) - bardzo fajna lokalizacja, wokół zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych, spacerowych. W pobliżu jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

130 520 zł1 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 715 m² 215,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1715 m , położona w miejscowości Marków Towarzystwo, w bezpośrednim sąsiedztwie Mszczonowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. Jastków Duża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł12 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowość Kal. W odległości ok. 2 km od Węgorzewa. Działka o doskonałym położeniu nad Jeziorem Święcajty, szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej cenionych części Józefowa Kolonia Błota. Na pograniczu z Warszawą. Najważniejsze atuty: obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł300 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż działka rod im. generała Bema na osiedlu Rudak położona w wyjątkowo spokojnym i kameralnym otoczeniu Na działce a o powierzchni 300 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł600 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymiarki, działka niezabudowana, 600 m2, cena 29 000 zł,sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2 w miejscowości Wymiarki. Jest to miejscowość w powiecie żagańskim.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 466 m² 354,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1465 m2 w Adamowiźnie koło Grodziska Maz. Działka przy prywatnej drodze gruntowej (służebność). Działka w kształcie (trapez) zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł3 000 m² 12,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, a nawet 3 - o wyboru dla zainteresowanych. Każda położona tuż w okolicy zalewu w malowniczych Krynkach. Do wyboru działki: * o powierzchni 1926 m2.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Osowiczach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 3600m2 zlokalizowaną około 800m od morza w miejscowości Rusinowo, gminie Postomino. Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł5 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Ożarowie Mazowieckim o powierzchni blisko 5000 m2. Można dokupić sąsiednie działki, co daje sumarycznie 1,8 ha gruntu świetne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł954 m² 309,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana mn położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Powierzchnia działki 9,54 ar, wszystkie media na działce lub w drodze przy działce Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mszana Dolna, działka budowlana z pięknym widokiem w pobliżu rzeczki, działka o pow. 25,42 a lekko nachylona. Dojazd do działki w większej części drogą asfaltową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 300 m² 83,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 13 arów.Działka z lekkim spadkiem, położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 271 m² 220,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

234 799 zł2 291 m² 102,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2291m2 położona w miejscowości Ludowinka (gm.Wodzierady). Nieruchomość znajduję się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 859 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1859 m2 w dzielnicy Podgórze. Ukształtowanie działki - płaskie. Kształt działki - prostokąt. Idealna działka pod budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Dąbrówce Szczepanowskiej (gm. Pleśna, pow. tarnowski), o powierzchni 33 ary. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 33 ar Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł4 573 m² 155,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 4 573 m , położona w malowniczej miejscowości Salinko (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 178 m² 84,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Mstowie w przy ul. Kopernika, o powierzchni 1178 m2. Działka: o pow. 1178 m2 wymiary: ok. szer. 17.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł96 689 m² 20,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz pomysłu na inwestycję ta oferta może być dla Ciebie. Mam do zaproponowania działkę inwestycyjną z gotowym projektem zagospodarowania pod kemping wraz z pensjonatem, domkami.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 509 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chocianów, powiat Polkowice, działka, 2509 m2, sprzedaż, 195000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany, działka 322/10 w miejscowości Chocianów. Odległość do: polkowic 16 km, lubina 25 km, głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Pawlikowicach przy granicy z Rożnową. Zgodnie z mpzp działki znajdują się w terenach mn. Działki w zacisznym miejscu w okolicy zabudowa nowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,80 ara położona w malowniczej miejscowości Dębska Kuźnia. Działka jest idealna pod zabudowę domem jednorodzinnym. Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 600 m² 8,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż 3 działki rolne. Działki zlokalizowane są w miejscowości Tereszewo, gmina Kurzętnik. 254/1, 259/2, 259/1. Działki 245/1, 259/2 rola V, VI klasy, 259/1 las. Dojazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 957 850 zł39 157 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z mpzp - gotowa pod twoją inwestycję mieszkaniową Przeznaczenie mn | Zabudowa jednorodzinna | Brak konieczności wz | Spokojna okolica ***** rozkład / zabudowa: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 900 m położona w miejscowości Nowy Kamień (gmina Dwikozy), w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły i zaledwie kilka minut od Sandomierza. To idealne miejsce dla.