dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 975 ogłoszeń

149 000 zł1 202 m² 123,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki zlokalizowaną w Rożno-Parcele gm. Aleksandrów Kujawski Powierzchnia działki: 1202m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. - 6.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 045 m² 477,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Wolica k. Nadarzyna przy ul. Pingwinów w powiecie Pruszkowskim. Przeznaczenie: budowlana (pod zabudowę jednorodzinną) Powierzchnia: 1045 m2 Szerokość: ok.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 004 m² 244,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Złap wiosenny sezon i zacznij budowę bez tracenia miesięcy na papierologię. Szukasz działki nad Jeziorem Białym, ale przeraża Cię wizja wycinki drzew, wyrównywania terenu i biegania po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy działkę o powierzchni 2011 m2 położoną w miejscowości Buniewice na Wyspie Chrząszczewskiej. 5 km - do centrum miasta Kamień Pomorski 12 km nad morze.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł10 200 m² 2 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjno-usługowa z pozwoleniem na stację benzynową Pełczyska, gm. Wartkowice, lokalizacja: pełczyska, gmina Wartkowice, powiat poddębicki, woj. łódzkie Powierzchnia: 1,0243 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, położonej w malowniczej wsi Płociczno, w powiecie ełckim, w gminie Ełk, woj. warmińsko-mazurskim. Wieś oddalona jest ok 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 055 m² 616,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1055 mkw, z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Mikołów, kamionka Wizualizacja przedstawia rzeczywisty projekt budynku objętego pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks leśnych działek Budowlanych , idealny dla osób szukających dużej, zielonej przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 427 m² 572,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Józefowie przy ul. Wiązowskiej. Wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegajacej na budowie czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 000 zł22 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z dwoma stawami pod działalność rekreacyjną. Woda w stawach jest z gruntu, stawy mają około 2,5m głębokości. 1 staw większy 12000m2 2 staw mniejszy 3000m2 Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone w urokliwej miejscowości Worliny, w sercu województwa warmińsko-mazurskiego. Szczegóły oferty: teren do zagospodarowania: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 813 m² 303,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

U nas Na sprzedaż działka o powierzchni 1813 m2 położona w nadmorskim Władysławowie - idealna propozycja zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i usługową. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :500 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną oraz dodatkowym wspólnym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 050 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Planujesz budowę domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Działki z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł15 800 m² 16,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1,58 ha z wz na 2 domy i 2 zabudowania gospodarcze - Lubcza, gm. Ryglice. Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1,58 ha z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

228 500 zł1 989 m² 114,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 19,89 ara, położona w Targanicach. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą działek (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł7 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Przechody, w gminie Gródek, w otoczeniu natury i terenów zielonych. Parametry działek: działka 1:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek. Zapraszamy! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki w Mysłowicach przy ulicy Plebiscytowej. Opis działek: działka numer 1428/30 o powierzchni 754 m cena 235.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 476 m² 101,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Kłodawie przy ulicy Skowronkowej (polnej), łączącej Kłodawę z Santockiem, w pobliżu jeziora Polnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł6 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielono I bezpiecznie - warunki zabudowy. # zielona okolica - na przeciwko Twojej nowej posesji niezabudowane pola - wstając rano możesz się cieszyć ciszą, spokojem i przestrzenią. #.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 400 m² 78,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj nowe miejsce na swoją inwestycję! Zapraszam Państwa do zakupu działki inwestycyjnej 22 ary położonej w miejscowości Dobra. Cena 189 000 zł za działkę! Cechy Nieruchomości: *kształt.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 070 m² 67,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: w ofercie działka w zielonej części Kowalewa. Wielkość 2068 mkw. Nieruchomość objęta mpzp - mn zabudowa jednorodzinna. Idealna oferta dla rodzin jak również pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł882 m² 260,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować piękną i ustawną działkę budowlaną w Brajnikach. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Brajniki pomiędzy Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 400 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Egro Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną o pow. 1400 m. kw. ze zjazdem na ul. Ludwika Idzikowskiego. Działka położona jest pośród zieleni parkowej. Obecnie posadowiony jest na niej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 500 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlano -rolna 75arowa w Gaju gm.Mogilany Ciche miejsce. Działka szeroka z bezpośrednim połączeniem z drogą gminną. Media znajdują się w drodze asfaltowej przed działką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ze stawem W otoczeniu lasu cisza, natura, prywatność Marzysz o miejscu, w którym po całym dniu pracy naprawdę odpoczniesz? Cenisz ciszę, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bukowiec Gmina Mysłakowice. Powierzchnia działki 1200 m2 graniczy z droga asfaltową dla terenu obowiązuje miejscowy plan przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 841 m² 25,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Paparzyn, gmina Stolno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł528 m² 662,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 528m2, front 18m. Lokalizacja: krosno, gmina Mosina, ul. Sosnowa, działka nr 300/2. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja. Dojazd: droga utwardzona. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***rezerwacja*** Na sprzedaż działka o powierzchni 15 ar znajdująca się w miejscowości Stare Miasto (5 min od Leżajska) zabudowana domem jednorodzinnym z lat 60. o powierzchni ok. 75.

Szczegóły ogłoszenia

510 400 zł23 200 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hit inwestycyjny! Działka położona w okolicy Gryfina - w miejscowości Lisie Pole. Położona na wzgórzu, z pięknym widokiem na okolicę i las. Działkę można podzielić na około.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 343 m² 409,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1343m2 na Panoramę krakowa/podgórze Duchackie. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 129 m² 69,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w Górze, gmina Stara Kiszewa! Na sprzedaż kompleks działek zlokalizowanych w malowniczej wiosce Góra gmina Stara Kiszewa powiat kościerski. Działki: 228/7 - powierzchnia 1129 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł785 m² 178,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicy miejscowości Strzyboga, w gminie Nowy Kawęczyn, w powiecie skierniewickim. Wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd do działki:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł14 121 m² 17,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kowarach - 1,4 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,4 ha , położona w cichej i spokojnej okolicy Kowar , w otoczeniu zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki z duszą w miejscowości Łączno - tu nawet sarny zazdroszczą widoku. Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie poranna kawa smakuje jak z reklamy, a sąsiadami są.