dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł101 m² 7 079,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom Z widokiem na góry - miejsce, gdzie zaczniesz nowy rozdział Jeśli marzysz o przestrzeni pełnej spokoju, światła i widoków - właśnie ją znalazłeś! Przedstawiam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł291 m² 4 364,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do sprzedania elegancki, 7 pokojowy dom o powierzchni 291m2 w Bolkowie Panele słoneczne na dachu - ogrzewanie wody Parter: otwarty salon połączony z jadalnią i kuchnią, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł157,18 m² 9 982 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy W otominie Funkcjonalny i przemyślany układ | Cicha i spokojna okolica Dom z zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem od strony południowej ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł311 m² 6 752,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 948 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego na ulicy Wietrznej w Poznaniu. Budynek o powierzchni 254 m2 podzielony jest na: parter Wiatrołap (przedpokój).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł228 m² 5 043,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 656 m²

NR oferty: sbdoc9222 dom : 228m2 działki łącznie: 2656m2 Unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem dom + 3 działki budowlane | Małomice | Cyprys 5 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł259 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 500 m²

***atrakcyjna lokalizacja, nieruchomość Z wieloma możliwościami*** ***idealne miejsce na stadninę koni, agroturystykę, bazę pod firmę transportową*** ***tylko 10km do węzła drogi ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom, który ma więcej przestrzeni niż Twoje plany na weekendstrzyżew | ok. 200 m | działka ok. 3900 m Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom, w którym każdy domownik znajdzie swój kąt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł144,65 m² 5 737,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak (lokal mieszkalny znajdujący się w budynku dwu-lokalowym), wykończony do stanu deweloperskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł245 m² 9 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 557 m²

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży unikalnej posesji o powierzchni 2,16 ha (21 557 m ) w miejscowości Karwie pod Mrągowem, ze 120 metrową linią brzegową kameralnego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł143 m² 6 783,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

> nowoczesne domy z pompą ciepła w cenie 970.000,00 < > Ostatnie lokale w IV etapie < Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł280 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Nieruchomość znajduje się w Sopocie - dzielnica willowa, niska zabudowa, dobre sąsiedztwo, wszechobecna zieleń, liczne tereny rekreacyjne: hipodrom, parkowy Pas Nadmorski. Dom zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł95,13 m² 9 460,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Lubliniec, ul. Karpego Jeśli marzysz o nowoczesnym, ekonomicznym i komfortowym domu w spokojnej okolicy ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 473 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka zlokalizowaną w spokojnym Zagórniku pod Andrychowem, z wygodnym dojazdem asfaltowym. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł84,78 m² 6 192,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domy szeregowe w Bolszewie - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Nowoczesne i komfortowe mieszkanie szeregowe dla całej rodziny To starannie zaprojektowana inwestycja w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł106,80 m² 11 704,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Czarna Góra (gmina Bukowina Tatrzańska), w jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Podhala. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam na prezentacje domu jednorodzinnego położonego w samym sercu Bielska Podlaskiego. Dom znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 600m2 na którą można wjechać z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Centrum miejscowości gminnej Kramsk, przy ulicy Rynek, w odległości około 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł142,13 m² 8 442,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom położony we wsi Bobolin około 15 minut samochodem od Szczecina. Powierzchnia całkowita z garażem 142,13m2, powierzchnia użytkowa 123,21m2. Termin ralizacji 2022r, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł238 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Dobrej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z Ytongu (beton komórkowy), oddany do użytkowania w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł189,40 m² 1 737,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 189,4 m2 znajdujący się w Mykanowie. Usytuowany na działce o powierzchni 1403.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 000 zł32 147 m² 2 924,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:94

 

Powierzchnia działki:167 400 m²

Na sprzedaż zespół pałacowo-hotelowo-parkowy z ogromnym potencjałem, oferujący doskonałą lokalizację i niepowtarzalny klimat, położony w malowniczej miejscowości Zatory, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł560 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:147 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży kamienica budynek komercyjny: mieszkalno-usługowy położony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł113,68 m² 7 028,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,68m2 z garażem w bryle znajdujący się przy ul. Pileckich w Rzeszowie (słocina). Lokal oddawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Siedlisko z potencjałem i gruntami rolnymi jeśli szukasz miejsca z przestrzenią do życia, pracy lub prowadzenia gospodarstwa, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł145 m² 4 475,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 485 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6485 m , zabudowana domem jednorodzinnym oraz dużym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł193 m² 4 145,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 123 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć i poczuć przestrzeń ta nieruchomość w Majewie jest dla Ciebie. To dom z klimatem siedliska, który daje nie tylko metry.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł320 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu Na sprzedaż Duży dom 320 m w Rakowiec k. Kwidzyna idealny pod motel lub agroturystykę! Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł182,43 m² 1 918,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kasina Wielka, w gminie Mszana Dolna, powiat limanowski, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł103 m² 6 106,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Brzozówce na granicy z Tarnowem. Prezentujemy nowoczesny dom w standardzie deweloperskim, który łączy funkcjonalność z wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł211 m² 10 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż: urokliwa posiadłość 1,04 ha z zabudowaniami i pozwoleniem na budowę Książęca Wieś, dolina Baryczy Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 569 zł82,55 m² 10 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem położone w spokojnej części Jagodna. Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim. Opiekun oferty: kamil Morka tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł115 m² 3 252,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Alwerni. Funkcjonalny, parterowy układ zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł350 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Paczółtowice, położonej koło Krzeszowic w powiecie krakowskim. Miejscowość ta jest znana z terenów rekreacyjnych w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:953 m²

Manufaktura Nieruchomości przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m (200m2 powierzchni całkowitej), położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł150 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł237,78 m² 10 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:649 m²

Wyjątkowa willa otoczona zielenią. Polecam do sprzedania piękną poniemiecką willę na wrocławskich Karłowicach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 260 m2 ( wraz z garażem ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł121 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

3 etap - nowość 2026r - segment środkowy rezerwacja dziś - zakup na wiosnę 2026r! Nieborowice - Segment zewnętrzny z garażem 121m2 , duża działka około 300m2! W cenie : rolety, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł94 m² 8 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia osiedla Barona Residence idealnego miejsca dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza i bliskość centrum Opola. Każdy dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł200 m² 8 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:330 m²

Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej na Wzgórzu Mickiewicza - 200 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł270 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom wolnostojący Z działką 3300 m Dom Chęciny przy ulicy Sitkówka! tylko W biurze best lokum Przedstawiam Państwu dom o powierzchni mieszkalnej na pierwszej kondygnacji 100.