dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

1 037 000 zł235 m² 4 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow.235m2+piwnica 40m2 na działce 23,11ara w Mielcu. Lokalizacja to dodatkowy atut dla osób,które oprócz domu mieszkalnego poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom 200 m , 7 pokoi, ogród, wysoki standard zamknięte osiedle, blisko Warszawy Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł191 m² 13 036,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i zielonej części Legionowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz lasu. Nieruchomość o powierzchni 191.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł233 m² 2 012,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość z duszą, o walorach historycznych z pięknym terenem, 15 min. od Wałcza. Klimatyczny dom z czerwonej cegły w miejscowości Górnica to urocze i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Niniejsza oferta dotyczy nieruchomości, w skład której wchodzi trzykondygnacyjny dom, wolnostojące pomieszczenie gospodarczy oraz garaż. Położone są na działce o powierzchni 1335 m2 (0,1335.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż - gotowa inwestycja nad morzem: 5 niezależnych apartamentów we wsi Tupadły sąsiadującej z Jastrzębią Górą. Wyjątkowa oferta dla inwestora! lokalizacja: tupadły to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł235 m² 4 165,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 233,55 m położony na działce o powierzchni 1078 m w miejscowości Pieścirogi Nowe. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż drewniany dom w centrum Głowienki gmina Miejsce Piastowe Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową - działkę zabudowaną dwoma budynkami: mieszkalnym (o powierzchni zabudowy 86m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75 m² 5 622,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż zewnętrzny lokal, połówka bliźniaka z dużym ogrodem w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, inwestycja zakończona z wszystkimi odbiorami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł471,22 m² 7 406,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 171 m²

Dom dla konesera! Oferuję Państwu przepiękną rezydencję w stylu dworkowym, zlokalizowaną na spokojnych przedmieściach Warszawy w gminie Wiązowna, powiat otwocki. Ten ponadczasowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł210,60 m² 1 942,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom na sprzedaż - Kwidzyn - dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Miłej w Kwidzynie (82-500). Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 374,20 m² 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Lubniewice perła lubuskiego. Wyjątkowa nieruchomość Z bezpośrednim dostępem do jeziora. Powierzchnia użytkowa: 1374,2 m | Działka: 37 arów | Cena: 2 950 000 zł W sercu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł96 m² 5 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Twój nowy dom Klepaczka Gmina Starcza. Szukasz nowego domu blisko Częstochowy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to połączenie ciszy, lasu i komfortu codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł181,70 m² 4 678,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej dzielnicy Podlesie w Katowicach, przy ulicy Sołtysia. Ta klimatyczna nieruchomość z 1952 roku o powierzchni 182 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł116,40 m² 7 302,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:669 m²

Dom Szeregowy Skrajny w Szklarach Górnych Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom szeregowy w Szklarach Górnych, dom składa się z: - salonu, - 3 Sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł185 m² 6 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej położone w Pęclinie, w gminie Wiązowna. Nieruchomości te oferują komfortową przestrzeń mieszkalną, funkcjonalne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł99 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

| "aternatywa" Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o pow. 640m 2 zabudowanej domem wolnostojącym o pow. 99m 2 oraz budynkiem gospodarczym. Dom dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 829 000 zł181,55 m² 10 074,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom w Siechnicach przy ulicy Bzowej. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Strefę dzienną tworzy salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 520 m²

Dom wolnostojący z dużą działką i stawem Wtelno, 15 minut od Bydgoszczy Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w miejscowości Wtelno, zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej 136 m , 5 pokoi, garaż, działka 300 m Powierzchnia: 136 m + strych nieużytkowy Szukasz nowego domu w spokojnej, rodzinnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł71 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Sprzedam dom całoroczny w uroczym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Ostrowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom do remontu o powierzchni 71 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł94 m² 8 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjny dom w Kłaju (obok Niepołomic), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej (600m)! Dom w trakcie budowy. Odbiór początek 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na 5 arowej działce w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Do sprzedaży : Dom wolnostojący w miejscowości Leśniki gm. Korytnica, godzinę jazdy autem z Warszawy. Dom budowany w latach 80. O powierzchni 50m2. Stan - rozpoczęty remont,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Bez podatku pcc, bez prowizji! Bezpieczny zakup poprzez rachunek powierniczy. Rezerwacja już 1 %. "Osiedle Polna Aleja" Na sprzedaż nowoczesne energooszczędne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł120 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasu Sprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położonej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł282,20 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Nietuzinkowy, wolnostojący, przestronny, dom, o pow. 229,2m2. z antresolą o pow.53m2., z garażem, dużym ogrodem, w spokojnej lokalizacji, w Baninie k/Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł111,10 m² 7 200,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż nowoczesny w atrakcyjnej cenie dom wolnostojące w doskonałej lokalizacji w gminie Sicienko Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 350 m²

Dom z dużą działką z potencjałem inwestycyjnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Ustroń dzielnica Nierodzim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł160 m² 9 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękny dom w Dojlidach Górnych idealne miejsce do życia! Z przyjemnością oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 160 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Ekonomiczny dom dla młodej rodziny - ostatni dostępny Marzysz o własnym, pierwszym domu z ogródkiem, w przystępnej cenie? To oferta dla Ciebie :) Dom o powierzchni 77,93 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł158 m² 7 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom, lublin, ul. Janowska, budynek: -4 pokoje + salon -158 powierzchni całkowitej (120 użytkowej) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -2009 rok -ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 192 m² 306,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Na sprzedaż drewniany dom letniskowy w miejscowości Regiel - gmina Ełk, razem z działką o powierzchni 1192m2. Budynek nowy, z dwiema sypialniami oraz pokojem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł218,99 m² 3 013,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Nowy dom jednorodzinny - ślizów! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny położony w pięknej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ślizów ,.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł70 m² 4 571,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż prawo dzierżawy działki "rod Gdańsk- bysewo" Gdańsk. Działka o powierzchni 490m2, wraz z murowanym domkiem 70 m2 z poczynionymi nakładami (domek i nasadzenia). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł240 m² 3 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:806 m²

NA sprzedaż - Dobroszyce 2-kondygnacyjny budynek, z wielkim potencjałem! pu budynku: 240 m2 grunt: 0,0806 ha Cena: 925 000,00 zł do negocjacji budynek O powierzchni 240 M posadowiony na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij