dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 480 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu Budziwój, przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom - mały pensjonat, szklarska Poręba! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu położonego w malowniczej Szklarskiej Porębie, idealnego zarówno jako przestronny dom do zamieszkania na stałe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł250 m² 1 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:752 m²

Do sprzedaży dom do remontu z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Zawadzkie. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł159,20 m² 2 317,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 159,2 m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w Lubaczowie województwo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł316 m² 2 528,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 745 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w malowniczej miejscowości Przytoczna. Klimatyczne wnętrza, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:340 m²

Komfortowy dom na działce rod o pow. 340 metrów zlokalizowany w Żurczynie, klimatyzacja z funkcją ogrzewania, kominek jakuzzi ogrodowe Powierzchnia zabudowy to 35 metrów, pow. użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:117 m²

Na sprzedaż: pensjonat w Karpaczu - bardzo blisko deptaka! Oferuję na sprzedaż wyjątkowy pensjonat o powierzchni 320 m , położony w malowniczej miejscowości Karpacz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowa oferta - Dom, który spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 120 m2 ( 115 m2 powierzchni użytkowej ) , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł125,09 m² 4 396,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

To propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do miast aglomeracji. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ, nowoczesny projekt i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł156,05 m² 17 295,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - dom z funkcją handlową - Otoczenie lasów i jeziora - Szybki dojazd do Gdańska lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), zlokalizowany w spokojnej części miasta, na osiedlu Podkarczówka. Dom o powierzchni użytkowej 110 m2 , całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, południowej części Biała Podlaska, przy ul. Czerwińskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, zieleni oraz niedaleko lasu. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł159,70 m² 8 760,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Świąteczna promocja 1 399 000,00zł niespotykana architektura W standardzie premium Dlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja? - 0% prowizji i bez podatku pcc! - Pełna pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł222 m² 3 581,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom o łącznej powierzchni wynoszącej około 222 m2, położony na działce o powierzchni 1.172 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł200 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom z warsztatem i dużym garażem - Konin, ul. Kazimiery Iłłakowiczówny Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny z piwnicą, położony w spokojnej części Konina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł155,73 m² 8 026,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Wołowice , gm. Czernichów zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł132 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację jednego z czterech dostępnych domów w malowniczej miejscowości zlokalizowanej ok. 10 km od Sejn, niedaleko granicy polsko-litewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł132,67 m² 9 007,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:783 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Dom jednorodzinny Mirsk. Cena: 1 195 000 zł- do negocjacji Powierzchnia użytkowa: 132,67 m Działka: 787 m (0,0783 ha) Stan: wykończony Ogrzewanie-.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł276 m² 10 471,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży willi, pełniącej obecnie funkcję pensjonatu z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Willa zlokalizowana jest w Międzyzdrojach- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł90 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom letniskowy i działki w malowniczym miejscu! Oferta Sprzedaży Nieruchomości w Czerwonej Woli Na sprzedaż działka o powierzchni 15 arów z domkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł140 m² 3 835,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m , położony w miejscowości Żórawina, w spokojnej okolicy niedaleko Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł136 m² 2 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   Jeśli szukasz ciszy i spokoju z pięknym widokiem na łono przyrody to świetnie trafiłeś!/ Rezerwacja! Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania z ofertą nowoczesnego luksusowego domu w Olsztynie na prestiżowym osiedlu Gutkowo, w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie jeziora Ukiel. Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł450 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 941 m²

Piękny, luksusowy dom o pow. 450 m2 położony w Podkowie Lesnej na dużej, estetycznie zagospodarowanej działce ze starodrzewem. Dom niezwykle przestronny, podpiwniczony, trzykondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł600 m² 5 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: pensjonat znajduje się w Rewie. Okolica to kurort nadmorski, okolica czysta i usytuowana w otuleniu natury i rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł207 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom Wolnostojący 220m2 z działką 1300m2 Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł103,45 m² 7 829,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Bez pcc i Prowizji wszystkie media! Dom wolnostojący według projektu Dom w Riveach 11, położony w Wojnowicach, gm. Czernica, powiat wrocławski bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Cichy, wolnostojący dom w miejscowości Juszczyn. To idealna propozycja dla osób pracujących (szybki dojazd do Wrocławia), które marzą o własnym ogrodzie i ciszy, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²