dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 160 m2. działka 727 m2. Opole Bierkowice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany przy drodze asfaltowej. Bardzo dobry dojazd do Lublina zarówno od Turki jak też od Świdnika. Dom posiada pompę ciepła i instalację fotowoltaiczną dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł171,26 m² 7 584,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,70 m² 12 245,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Niepołomice - osiedle boryczów - ul. Oficerska - szeregówka - ogród - miejsce parkingowe lokalizacja: oddalona od Krakowa o niecałe 25 km miejscowość kojarzona z Puszczą i Zamkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł340 m² 9 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:949 m²

Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 260 m2 i powierzchni całkowitej 349 m2. Nieruchomość położona na granicy Michałowic i Opacz-Kolonii, przy ulicy Polnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment w cenie mieszkania! 120 m | kominek | bez prowizji | Cena 890 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł138,64 m² 6 167,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 101,51 mkw. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 12 ar - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc - oszczędzasz 2% wartości nieruchomości! Spokój, nowoczesność i komfort - Twój nowy dom w Czernicy czeka! Zamieszkaj w miejscu, gdzie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Parterowy dom w spokojnym miejscu ? Zapraszam do Dąbrówki w Gminie Rzezawa. Miejscowość pomiędzy Bochnią a Brzeskiem z dobrym dojazdem do A4. Tylko 40 min do Krakowa. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł395,70 m² 11 346,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność oraz najwyższy standard wykończenia. Ten imponujący dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł200 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 200m2, w wyjątkowym budynku mieszkalnym wzniesionym na początku XX wieku, murowanym, z cegły z kamiennym detalem architektonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł412,67 m² 5 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną, ekskluzywną nieruchomość zabudowaną dwoma domami. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo spokojnej okolicy nieopodal lasu. Budynek pierwszego domu zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł350 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2. Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł204 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż niepowtarzalny apartament zlokalizowany w zielonej części Wrocławia, w prestiżowej dzielnicy Zalesie/ Biskupin przy ul.Chopina. Unikatowy apartament I 204m2 I 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:824 m²

Całoroczny dom letniskowy 85 m w sercu natury, blisko jeziora Marwickiego i Lasów. Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy całoroczny o powierzchni 85 m , położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220,50 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:101 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Polkowic - 4 Jednostki Najmu, ogródek, potencjał Premium Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w strategicznej lokalizacji? Prezentujemy unikatową kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł144 m² 6 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyłącznie w housingmarket! Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 144 m , usytuowany na działce 600 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchnia Idealna cisza, dookoła nieruchomości las! Dom kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł150 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wyjątkowy dom w Lisiej Górze z prywatnym stawem i dużym ogrodem! Dom położony jest w spokojnym otoczeniu, z dala od głównej drogi, a jednocześnie z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł70 m² 6 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 829 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Żebry 5, gmina Śniadowo o powierzchni użytkowej około 70m2 (powierzchnia zabudowy 93m2) posadowiony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do sprzedaży dom piętrowy w Żyrardowie o powierzchni całkowitej około 280 m2, zbudowanym na działce o pow. 640 m2, zbudowany z pustaka w roku1998, ocieplony, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł122 m² 3 483,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Sylwia spryszak Agent prowadzący   Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66m , znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy. Dom Z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł155,50 m² 5 144,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Rodzinny dom wolnostojący! Inwestycja nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł237,80 m² 4 205,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Na sprzedaż przestronny dom parterowy z garażem dwustanowiskowym w Łaniewie, w gminie Goleniów (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1685.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,16 m² 6 584,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł136,55 m² 10 179,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nowoczesny dom w prestiżowym Zalesiu Dolnym Twój azyl blisko natury i miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Dom W świdrze | klasyczna forma | piękny ogród 1527m | cisza I spokój Tradycyjny dom jednorodzinny, zanurzony w zieleni, usytuowany w willowej, spokojnej części Otwocka - Świdrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje domu w otoczeniu zieleni. Budynek znajduje się na zagospodarowanej 600 metrowej działce, między Cieplicami a centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł175 m² 7 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 175 mkw usytuowany przy ul. Kędronia w Koszycach Wielkich ok. 6 km od centrum Tarnowa. Dom budowany w latach 2003 -2005 tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł256,32 m² 1 950,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Film w galerii lub w linku: Przedstawiamy na sprzedaż dom w Brennej Węgierski położony w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Lisia Góra, 45 arów! nowa, niższa cena - nie przegap okazji! Idealna oferta zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł131 m² 6 641,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku mieszkalnego parterowego o pow. całkowitej ok. 131 mkw. położonego w Rudzie Bugaj, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł246 m² 402,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Opis oferty: na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalny m o powierzchni 137 m 2 oraz budynkiem niemieszkalnym (gospodarczym) o powierzchni 246 m 2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł221 m² 4 515,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + poddasze zlokalizowany jest w miejscowości Zagacie (powiat krakowski, gmina Czernichów), ul. Jaśminowa w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł630 m² 10 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:911 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość w Krakowie - Zwierzyniec, ul. Jesionowa nieruchomość Prezentowana nieruchomość to kamienica z 1928 roku, niegdyś znana jako Willa "szarotka",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł98 m² 7 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Na sprzedaż! Dom w stanie deweloperskim w powiecie łaskim w gminie łask-Okup Wielki. Budynek parterowy o pow. użytkowej 98m2, na działce 1285m2. Wybudowany w 2025r z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł126 m² 2 849,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Działka 17,34 ar z domem i garażem w Wierzawicach jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i jednocześnie dobrej komunikacji z miastem, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

-rezerwacja - Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 45m2 , położony w miejscowości osiny. Powierzchnię domu stanowi: pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł120 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 120 m, z ogromnym potencjałem położony w W Krośnie w chętnie wybieranej do zamieszkania - dzielnicy Suchodół. Rozkład pomieszczeń: - wysokie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij