dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 480 ogłoszeń

985 000 zł300 m² 3 283,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 020 m²

Na sprzedaż: dankowska Dolina , domki z bezpośrednią linią brzegową Na sprzedaż atrakcyjna, całoroczna nieruchomość turystyczna w malowniczej miejscowości Danków (woj. lubuskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł110 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim Stary Sącz Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m zlokalizowany w malowniczej części Starego Sącza, w otoczeniu gór i pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł173,05 m² 6 061,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł101,50 m² 7 733,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny w Zieleniewie! Jeśli zależy Ci na: jasnych, dobrze doświetlonych wnętrzach Własnym ogrodzie idealnym do odpoczynku Spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł253 m² 6 996,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż komfortowy, klimatyczny dom w miejscowości Wyżne (gm. Czudec). Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:692 m²

Opis oferty Dom mieszkalny z obiektem na działalność i dochodowym najemcą sklepem Żabka! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym!.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł183,18 m² 3 384,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł207 m² 4 589,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 207 m2, użytkowej 137 m2 usytuowany na działce o powierzchni 670 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł96,54 m² 4 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży parteru domu, stanowiącego udział w nieruchomości - całkowicie niezależne mieszkanie - typ bliźniaka - o powierzchni użytkowej 96,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż w Tyliczu widok na góry, rzekę i wyciąg narciarski. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 250 m , położony w urokliwej części Tylicza niedaleko centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł334 m² 5 386,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Ofertą sprzedaży jest słoneczny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 334 m2 położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Dziwnówka. Na prezentację umawiaj się z wyprzedzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł146,22 m² 13 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | na południu Krakowa, strumiany, gmina Wieliczka | 146,22 m | działka 802 m Szukasz domu gotowego do zamieszkania, z ogrodem i spokojną okolicą,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł151,56 m² 50,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny wolnostojący dom na sprzedaż z działką 15 ar o powierzchni użytkowej 151,56 m2 w podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 150 000 zł550 m² 14 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ekskluzywna rezydencja położona w pobliżu Lasu Kabackiego. Nowoczesne wnętrze, wysmakowane wykończenia z zastosowaniem wysoko gatunkowych materiałów, przestronne, doświetlone pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101 m² 6 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Najtańszy dostępny dom z ogródkiem (69 m) na Osiedlu Natura w Biedrusku Lokale z widokiem na teren zielony, staw wyposażone w okno hs w salonie. Dostępne również szeregi.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł207,59 m² 23 604,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:746 m²

Dom z dużym ogrodem w centrum Gdyni - na skraju Kamiennej Góry i Wzgórza Maksymiliana. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł177,30 m² 43,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie przestrzeń spotyka spokój tylko kilka minut od Rzeszowa. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lubenia, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł50 m² 2 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Na sprzedaż nieruchomość, położona w miejscowości Gorliczyna (szewnia), powiat przeworski, województwo podkarpackie. Na działce o powierzchni 16,71 ar znajduje się murowany dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Jaworzno, dąbrowa Narodowa. Szukasz miejsca dla rodziny w spokojnej okolicy? Ten dom daje ogromne możliwości aranżacji i komfort życia na jednym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł130 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom wolnostojący, położony w Radomiu w dzielnicy Kozia Góra ul. Przysuska 4 usytuowany na działce o powierzchni 560 m2. Dojazd na posesji z dwóch stron. Opis budynku: piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł165,24 m² 4 230,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:687 m²

Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 699.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł214,35 m² 3 732,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Budynek przedszkola/żłobka na sprzedaż Nr oferty 2174 Kramsk Cena - 800 000 pln Powierzchnia - 214,35 m2 Cena za m2 - 3 732,21 zł/m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 046 m² 2 438,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:168 800 m²

Idealne miejsce na Luksusowy Obiekt Hotelarsko-Eventowy lub Centrum Weselno-Eventowe. Pałac Wzdów wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy historyczną rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł214,23 m² 3 216,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny segment 214 m z funkcją usługową, kępice Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł150,80 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150,8 m , położony w miejscowości Wisełka, przy ul. Golfowej. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:142 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

10 700 000 zł300 m² 35 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atuty: - stylowa rezydencja w zielonej części miasta - wyłącznie dla klientów poszukujących nieruchomości premium w dyskretnej lokalizacji. Willa: - budynek z początku XX w., po.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:836 m²

Dom wolnostojący z dużą działką | 111 m | Napachanie | Garaż | Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł85 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Prezentujemy Państwu dom drewniany w cichej okolicy Bielska Podlaskiego "na Hołwiesku". Otoczenie nieruchomości to osiedle domów jenorodzinych. Dom drewniany z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł131,40 m² 6 080,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła i dużą działką. Segment lewy: sprzedany Segment prawy: wolny Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 129,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy w Gdańsku - idealny dla inwestorów i rodzin Obiekt aktywnie funkcjonuje i zarabia w tym momencie! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuje przestronny dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 898 000 zł188,65 m² 10 060,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom z dużym ogrodem na Zaciszu, osiedle Elsnerów. Dom posadowiony na dużej działce o pow. 620 m2, przy cichej ulicy (ślepa uliczka - brak ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomośći! W ofercie sprzedaży nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z kominkiem i dwoma garażami położony na dużej, zagospodarowanej działce 1006.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł114,21 m² 8 493,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 88 m , położony w miejscowości Rudno. Nieruchomość wykończona pod klucz - gotowa do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 966 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym z dwoma budynkami gospodarczymi w malowniczej okolicy Kałuszyna. Dom murowany , podpiwniczony , wybudowany z pustaka , o powierzchni ok 110 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 211 m²

Nowa cena! Polecamy atrakcyjną nieruchomość w uroczej miejscowości należącej do gminy Drohiczyn. W składzie posiadłości jest dom jednorodzinny wolnostojący, 2 budynki gospodarcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 109 m²

Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce-wola gręboszowska! Marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody i śpiewu ptaków? To wyjątkowe gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł105,95 m² 5 559,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 wolnostojącego budynku) w Kamicy o pow. 106 m2, znajdujący się jedynie 2,3 km od Gościna, 8,7 km od Siemyśla i tylko 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w urokliwym Swarzędzu, przy ulicy Poznańskiej. Ta przestronna nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij