dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w urokliwym Swarzędzu, przy ulicy Poznańskiej. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł103,98 m² 5 472,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Twój nowy dom w Blachowni - tylko 9 dostępnych! Szukasz nowoczesnego domu blisko Częstochowy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja w Blachowni to połączenie ciszy, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł61,60 m² 6 282,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:407 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwa domki letniskowe położone na działce budowlanej (własnościowej) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł116 m² 3 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Szukasz domu który dopasujesz do siebie, zamiast dostosowywać się do gotowego układu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł98 m² 7 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez prowizji ***. [.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnych domów parterowych w Pogwizdowie koło Rzeszowa Z przyjemnością prezentujmy nowe osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących położonych w Pogwizdowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł165 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Domy na sprzedaż Błonie, boża Wola okolice. Na sprzedaż dom na pograniczu miejscowości Boża Wola i Żaby , powiat grodziski , Gmina Baranów. Dom (co jest wyjątkowe w tej okolicy) został.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł236,71 m² 10 941,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Nowoczesny dom W otulinie lasów kozłowieckich - wyjątkowa przestrzeń wśród natury do własnej aranżacji Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł207,29 m² 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 003 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Nowym Borku, zrealizowany według projektu Willa Parkowa 6 położony na ogromnej, 40-arowej działce na wzgórzu z pięknym widokiem, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł880 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:506 m²

NA sprzedaż klimatyczna kamienica Z 1904 roku po remoncie usytuowana w Centrum Lubawy, woj. Warmińsko- mazurskim! miejsce idealne pod kątem biznesowym! posiadanie całej kamienicy otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 510 000 zł148,69 m² 10 155,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro sprzedaży leach&lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. W. Wody, na krakowskich Skotnikach. Dom o powierzchni 148,69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł570 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:570 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,57ha położona przy szlaku turystycznym na Małą Czantorię, ogrodzona, o wymiarach 19m/30m zabudowana domkiem murowanym o pow. 25m2 z kominkiem (do.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł90 m² 1 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym - do generalnego remontu. Lokalizacja: konin ul. Jędrzejewskiego, os. Gosławice w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł97 m² 6 184,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 440m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł183,19 m² 8 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: robert 510 297 *341 Oto Alternatywa Dom wolnostojący | 183,19 m | Kraków Dębniki / Tyniec Szukasz nowoczesnego domu z własnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł162 m² 10 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 426 m²

Koteże | Nowoczesna stodoła | działka 2426 m2 Komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej miejscowości Koteże. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną połowę domu w zabudowie bliźniaczej, idealną dla rodziny z dziećmi, pragnącej komfortowego i gotowego do zamieszkania miejsca. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł121 m² 5 776,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle Kiedrzyn to 20 domów w zabudowie bliźniaczej, które oferują nowoczesność, ekologię i wygodę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Urokliwy mały dom zlokalizowany ok. 7 km. od Chojnowa , 15km od Legnicy, położony na zagospodarowanej działce w miejscowości Dzwonów. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł193 m² 3 414,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Oferta na wyłączność Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza. Na terenie nieruchomości rozpoczęto.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł330 m² 5 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Nowoczesny Dom 330 m z dwoma niezależnymi lokalami | Niskie koszty utrzymania | Fotowoltaika | Pompa ciepła Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 330 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł210 m² 2 609,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 997 m²

Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim. Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2. Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł282,51 m² 3 893,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 860 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojącyotoczeniu otuliny Parku Krajobrazowego "lasy nad Górną Liswartą" o powierzchni powierzchnia całkowitej 282,51 m2 oraz użytkowej 216,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł131,40 m² 6 012,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł135,40 m² 8 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | Raszyn-Rybie | do wprowadzenia Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z wykorzystaniem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wolnostojący budynek usytuowany na osiedlu Górczewska wśród bloków mieszkalnych. Budynek otacza dzierżawiony od spółdzielni ogródek o powierzchni 400 mkw. Ogródek jest ogrodzony. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 000 zł760 m² 10 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Do sprzedaży Luksusowa Nieruchomość z Basenem i Restauracją w Łomiankach Marzysz o wyjątkowym miejscu, które łączy komfortowy dom z profesjonalną restauracją? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 334 m²

Sympatyczny drewniano- murowany dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 91mkw i całkowitej 141mkw położony jest w Lipniku w Bielsku- białej. Budynek pochodzi z lat początku 90 XX.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Lesznowola koło Grójca. Powierzchnia całkowita około 115 m2 , użytkowa 108 m2 na działce 400 m2. Dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom parterowy 140 m | Dzielnica Dzierzków, radom - działka 1000 m Oferujemy wyjątkowy, niski dom parterowy o powierzchni 140 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, przestronny dom położony w Uniejowicach gmina Zagrodno, powiat złotoryjski. Dom murowany, podpiwniczony usytuowany jest na działce o pow. 27 ar (2700 m ) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł155,20 m² 5 148,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie bliźniaczej Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący