dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 000 zł222,94 m² 4 821,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom jednorodzinny, 2-lokalowy wolnostojący W wieliszewie! W ofercie sprzedaży posiadamy 2 domy- posadowione na działkach o różnej powierzchni: 1. Powierzchnia działki 360 m2 - cena domu:.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł82 m² 11 695,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz szeroko drzwi tarasowe, a świeże powietrze z prywatnego ogrodu wypełnia wnętrze Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł64,65 m² 6 496,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 65 m2, położony na ustawnej działce 450 m2 w miejscowości Serby k/ Głogowa. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł130 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Stan deweloperski Klimat jak w Nałęczowie - Sławinek w przedwojennych latach był uzdrowiskiem Duży garaż o pow. 36,49 mkw Rekuperacja Kanalizacja i zbiorniki na deszczówkę Okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł288 m² 6 940,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Konikowo zaprasza nowego właściciela! Oferujemy do sprzedaży przepiękny dom kryty dachówką karpiówką z dodatkowym mieszkaniem na parterze w lubianej sypialni Koszalina. Dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł200 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Hruszowice o powierzchni 200 m2. Oferuję dom o powierzchni około 200 m2 w skład domu wchodzi. 4 pokoje 2 łazienki korytarz garaż piwnica garderoba. Nieruchomość jest uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł138 m² 8 550,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z ogrodem i dwoma tarasami Huta Żabiowolska, 138 m , blisko S8 Dom z 2005 roku, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania, na działce 1000 m . Bardzo szybki.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł95,95 m² 7 139,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom wśród lasów i jezior - 300 m od jeziora Szczytno Nieruchomości Apartament prezentują wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 95,95 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł202 m² 14 851,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca willa dwulokalowa położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia Leśnicy, na pięknej działce o powierzchni 1680 m z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł106,05 m² 5 374,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 187 m²

_oferta na wyłaczność_ Oferujemy państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości mieszczącej się w Mościsku. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na sporej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w stylowej willi -położonej w centrum Tarnowa ul. Drużbacka. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 463m2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 752 zł92,44 m² 16 992,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Pracuję również wieczorami i w weekendy - dostosuję się do Twoich możliwości Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty nieruchomości nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł170 m² 6 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 170m2 położony na działce o powierzchni 6,62 a., położony w miejscowości Rabka Zdrój w województwie małopolskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 800 zł131 m² 6 792,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

131 m | 2024 r. | 690 m działki | Smart Home | 0% prowizji Szczepanów dom, który robi wrażenie zanim przekroczysz próg. To nie jest przypadkowy stan deweloperski. To solidnie wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł152 m² 7 559,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję duży dom na sprzedaż-komfortowa przestrzeń dla Twojej rodziny. Szukasz przestrzeni, spokoju i komfortu? Ta nieruchomość łączy wszystko, czego potrzebujesz-idealna dla dużej rodziny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł180,50 m² 2 487,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący częściowo wykończony, w doskonałej lokalizacji przy ul. Jakuba Zysmana w Klimontowie (woj. świętokrzyskie). Podstawowe informacje - powierzchnia użytkowa: 172,3.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł202 m² 4 207,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż pięknie położony dom w odległości ok. 6 km od Strzelec Opolskich. Dwukondygnacyjny budynek z lat 80-tych został gruntownie wyremontowany zgodnie z załączonym.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł166,11 m² 4 418,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom w spokojnej części Braniewa idealny dla rodziny Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, funkcjonalność i bliskość natury? Ta nieruchomość w Braniewie może być właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł155,73 m² 8 155,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W wołowicach W gminie czernichów wybudowany W zgodzie Z najnowszymi trendami Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł142 m² 7 746,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:987 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Serocku | działka 987 m | stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż przestronny, parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, o powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Powierzchni około 82m2, z garażem w bryle budynku oraz garażem wolnostojącym o pow.36m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 126 m (powierzchnia użytkowa ok. 93 m ), położony w spokojnej części miejscowości Huta Stara A przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł203,68 m² 3 780,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:863 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego, piętrowego z piwnicą i garażem położonego w centrum Zaniemyśla -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł130 m² 6 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak parterowy 80,4 m z poddaszem 50 m do własnej adaptacji, działka 500 m , Wycinki Osowskie | zadrzewiona działka tworzy leśny klimat Poddasze ma okno i można wydzielić 2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł117 m² 5 085,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji - Wodzisław Śląski | 117 m | działka 590 m Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 117 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Dom wolnostojący w Żarowie. Dom do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnię domu składają się: - na parterze: dwa pokoje, duża kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł161 m² 8 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 (146 m2 powierzchni użytkowej), położony w spokojnej części Gdańska - Kokoszki. Idealna propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł45 m² 15 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny domek położony w miejscowości Jurowce, z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:918 m²

Pod budownictwo mieszkaniowe lub inwestycyjnie, klinikę, przedszkole itp. Na sprzedaż budynek typu bliźniak ok. 140m2 użytkowej 114 posadowiony na działce 918m2 na Bielawach za 1500000 do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł158 m² 6 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, zeroemisyjny, zrównoważony budynek ekologiczny. Dom wysoce energooszczędny - roczne zapotrzebowanie na energię na m2 nie przekracza 20kwh - minimalne koszty ogrzewania. Jeśli są Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł680 m² 4 336,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomosci ,mały Domek' polecają atrakcyjna ofertę dla inwestora Na sprzedaż klimatyczny pensjonat w butikowym stylu z ogromnym potencjałem położony w malowniczym Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł125 m² 10 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z bali z duszą idealny na wypady i do stałego zamieszkania Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy nad jeziorem w otoczeniu lasu, który łączy klimat letniskowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 800 zł253,17 m² 4 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Oferuję na sprzedaż widokową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej dzielnicy Zawiercia - Karlinie, woj. Śląskie. Powierzchnia działki: 1850 m2 (951 m2 stanowi działka budowlana i 900.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł116,10 m² 5 934,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5