dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

675 000 zł105,80 m² 6 379,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. użytkowej około 105,8 m2 położony w Chełmcu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł315,83 m² 10 100,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 831 m²

Wyjątkowa nieruchomość z lasem sosnowym | Tychnowy k. Kwidzyna Dom parterowy o powierzchni mieszkalnej 246 m z dużym garażem i zapleczem gospodarczym, zaprojektowany przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł122 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Łagodzin, gm. Deszczno. Stan deweloperski -122 m , działka 0,437 ha, energooszczędne rozwiązania, spokojna okolica z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł104 m² 5 567,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 410 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Piwowary, gmina Goniądz Na sprzedaż oferowany jest nowy budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości Piwowary, gmina Goniądz, na działce o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Bolęcinie w pełni wyposażony o powierzchni użytkowej ok 300 mkw. Dom zadbany położony na dużej zagospodarowanej działce 14 arowej , nie wymagający wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł74,39 m² 9 544,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł370 m² 2 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w malowniczej dzielnicy Torunia, stawki. W bliskim sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła oraz rozległy park, co czyni to.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł381 m² 6 272,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1.6600 ha, znajdującą się w peryferyjnej dzielnicy Kalisza, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 274,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł117,25 m² 7 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, cena od 699.000 do 769.000 zł. Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł336,53 m² 4 751,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:854 m²

Oferta wyłącznie W pepper house! Dom, który na siebie zarabia. Komfort dla rodziny + przestrzeń na biznes Szukasz nieruchomości, która łączy wygodne życie, prywatność i realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:395 m²

Kędzierzynka (gm. Dobczyce) dom w zielonej okolicy. Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 65 m , położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł147,09 m² 12 849,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu, ale nie chcesz wyprowadzać się daleko od Krakowa? Ten dom w zabudowie bliźniaczej daje ci przestrzeń z własnym ogrodem i garażem ale w znacznie bardziej przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł207,97 m² 4 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 140,48 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 566 m na Osiedlu Kochanowskiego w Ełku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł231 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł172 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m , zrealizowanego w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł138,36 m² 20 959,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Absolutnie wyjątkowy dom w sercu Helu - zamieszkaj lub inwestuj nad samym morzem Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł168 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący miejscowość Bukowiec-Brójce Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1 596 m , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł168 m² 8 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Imponujący dom parterowy o powierzchni 168 m na działce 1470 m w Biskupicach pod Poznaniem. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnego, gotowego do zamieszkania domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł313 m² 3 670,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Dom w zabudowie kamienicznej! Nieruchomość, którą polecam znajduje się w miejscowości Leszczyniec, w powiecie kamiennogórskim, geodezyjnie oznaczona jako dz. 107. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł690 m² 1 302,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 256 m²

Siedlisko | 5,22 ha | 13 wydzielonych działek | wybcz - gm. Łubianka | zabudowania ok. 700 m | 899 000 zł Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł405 m² 5 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:769 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w Skawinie przy ul. Korabnicka.! prezentowany dom daje możliwość zamieszkania 2-3 rodziną!.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł218,50 m² 3 661,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Funkcjonalny dom z dużą działką, przestronnym ogrodem - gładyszewo/piła Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej ok. 118,5 m , z dodatkową przestrzenią użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł199,10 m² 4 470,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

200 m bliżniak jak dom wolnostojący - Wiśniowa Góra na granicy z Łodzią Dom w Wiśniowej Górze to propozycja dla tych, którzy szukają przestrzeni porównywalnej z domem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152 m , położony na działce o powierzchni 444 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł440 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Polecamy dwupiętrowy budynek mieszkalno-usługowy powierzchni całkowitej 440 m2 przy ul. Grodzieńskiej 6b w Sokółce. Obiekt został wzniesiony w zabudowie szeregowej (skrajny segment- cztery.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł216 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Są domy, które się ogląda. I są takie, które się przeżywa. Ta wyjątkowa, poniemiecka leśniczówka z 1888 roku to miejsce z historią zapisaną w cegle, w drewnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 597 m²

Wyjątkowa oferta premium - komfortowy dom W oświęcimiu, osiedle stare stawy Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, jakość i prywatność, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 687 m²

Posiadamy w ofercie sprzedaży nieruchomość w Kazimierzu Dolnym przy ul. Góry, oddaloną zaledwie 1,3km od kazimierskiego rynku, składającą się z działki o powierzchni 1,3687ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł211,59 m² 11 337,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 068 m²

Warmia dom wsród lasów I stawów promocja nowy, pięknie położony dom w gminie Gietrzwałd Nowoczesny dom na działce o pow. 2,4 ha w otoczeniu lasu i w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł184 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

*Do sprzedaży dom z funkcją pensjonatową w samych Mikołajkach Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł330 m² 6 057,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Oferujemy na sprzedaż dwurodzinny dom położony w centrum osiedla domów jednorodzinnych w Ostródzie, ul. Bursztynowa (wałdowo). Dom piękny, przestronny, idealny dla dwóch rodzin lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny 5 mieszkań + pokój z łazienką w suterenie, wszystkie lokale wynajęte i obsługiwane przez zewnętrzną firmę zarządzającą,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjne energooszczędne domy blisko miasta Do sprzedania piękne, nowoczesne i rozkładowe domy w zabudowie bliźniaczej: - powierzchnia jednej połowy domu - 95-96 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł690 m² 5 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Luksusowa rezydencja o powierzchni mieszkalnej 690m2 otoczona starodrzewem, położona przy romantycznej alei dębowej. Budynek mieści w sobie podstawowe cechy rezydencji: funkcję mieszkalną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowa rezydencja z basenem i widokiem na las - Krzeszowice (ok. 400 m2) Marzysz o połączeniu luksusu z kojącą bliskością natury? Prezentujemy wyjątkowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł248 m² 6 850,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

<!-startfragment->rodzinny dom z widokiem na Park Oruński | skrajny segment | 248 m | działka 735 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu idealnego dla rodziny, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach. Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15. Na sprzedaż są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m , którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne. Idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,20 m² 8 296,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. W skład domu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396 m² 4 520,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka położona na Sławinku (os. Helenów). Dom jest świetnym źródłem pasywnego dochodu. Posiada jedenaście jedno- i dwuosobowych pokoi, wszystkie są.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij