dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

1 590 000 zł290 m² 5 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:242 m²

Lokalizacja: osowa to modna i świetnie rozwijająca się dzielnica Gdańska położona zaledwie 10 km od ścisłego centrum miasta. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta pozwala na bezproblemowy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:855 m²

Urokliwy budynek mieszkalny zapraszamy (projekt Dom w Krokusach) Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 75 m2. Nieruchomość ta stanowi budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł169,60 m² 2 623,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom szeregowy na sprzedaż - Wągrowiec, ul. Św. Wojciecha Cena: 445 000 zł Idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących wygodę życia w mieście! Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł161 m² 4 440,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu świetną ofertę domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym - garażem, zlokalizowanego w Błociszewie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dom w stanie deweloperskim wybudowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nieruchomość budowana pod siebie i z bólem serca trafia na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł218,99 m² 3 191,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Nowy dom jednorodzinny - ślizów! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny położony w pięknej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ślizów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 900 zł123,30 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł460 m² 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Sprzedaż lub wynajem Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 2300 metrów kwadratowych zabudowana : - niedużym drewnianym domkiem do remontu o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w idealnej lokalizacji- osiedle Jaroszówka! Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł98 m² 3 051,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Marzy Ci się własne urokliwie siedlisko? Jeżeli tak, to znam miejsce, które będzie dla Ciebie oazą spokoju i relaksu. Gwarantuję miejsce w którym zaznasz ciszy i spokoju. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł114 m² 5 570,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom drewniany o powierzchni 114 m , położony w miejscowości Bachórzec (gmina Dubiecko), na dużej, płaskiej działce o powierzchni 41 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek gotowy do sprzedaży, znajduje się w Piechowicach, tuż pod lasem w otoczeniu zieleni i licznych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł271,10 m² 3 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:427 m²

Wyjątkowy dom z 4 niezależnymi mieszkaniami - Złotów , ul. Miła Na sprzedaż nietypowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Złotowa - przy ul. Miłej. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł149,93 m² 3 534,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, o metrażu 149,93 m posadowionym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa inwestycja w Dzierżążnie - domy w zabudowie bliźniaczej Marzysz o własnym domu w otoczeniu jezior i lasów, a jednocześnie z szybkim dojazdem do trójmiasta?mamy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł281 m² 8 893,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 330 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle ciekawą nieruchomość, stanowiącą działki o łącznej powierzchni 8330 m2, zabudowane domem mieszkalnym z 2015 roku, o powierzchni 281 m2. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł131,30 m² 8 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesna Bryła Budynku- przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, z dwoma miejscami postojowymi (możliwość postawiania wiaty),.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Budynek usługowo-mieszkalny w Piekarach Śląskich, ul. Leśna Powierzchnia użytkowa: ok. 456 m Powierzchnia działki: 613 m Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 797 zł90,10 m² 10 474,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 90,10 m2 Ogródek około 40m2 2 balkony po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł108 m² 4 898,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Polecam na sprzedaż nową inwestycję - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł130,93 m² 12 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom wolnostojący całoroczny z basenem położony w Boszkowie-Letnisku na Zatoce ok. 300 m od jeziora Dominickiego Budowa domu została zakończona w tym roku. Dokańczany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Numer oferty w biurze 91-64 Na sprzedaż: nieruchomość w Żyrardowie! Lokalizacja: dom położony w Zielonym Żyrardowie, zaledwie 60 km od Warszawy w sąsiedztwie Santago, term we.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Na sprzedaż dom z możliwością prowadzenia usług w Nowej Kiszewie! prowizja 0% dla kupującego! lokalizacja: dom zlokalizowany jest przy głównej ulicy Nowej Kiszewy. Miejscowość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne 5 ha, stare Budy 41, okolice Młodzieszyna (gmina Iłów) Witam,sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 5 hektarów, położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł178 m² 3 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł750 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:6 894 m²

Pensjonat Z panoramicznym widokiem na tatry murzasichle | 750 m | 27 pokoi gotowy biznes W sercu podhala nieruchomość Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Poznaj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości - urokliwy dom położony w malowniczej wsi Dziesław, usytuowanej w sercu województwa dolnośląskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł136 m² 8 816,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa inwestycja obejmuje budowę trzech domów w zabudowie bliźniaczej. w Szaflarach w odległości ok 400m od basenów geotermalnych. Sprzedawane domy w stanie deweloperskim. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wyróżniające się funkcjonalnym układem oraz energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł125 m² 8 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Lokalizacja: kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty). To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł124 m² 6 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Rezerwacja domu Zainteresowanych zakupem bliźniaka zapraszam do kontaktu telefonicznego. Mam aktualnie w ofercie inne bliźniaki oraz takie, które wkrótce pojawią w sprzedaży. Bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł650 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny dom rekreacyjny wraz z działką ok 650m2 otulony Borami Tucholskimi. Nieopodal znajdują się dwa jeziora wkoło otoczony lasami iglastymi i liściastymi z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł148 m² 6 689,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - lewa część - o powierzchni 148m2 w Wólce Grodziskiej. Osiedle łączy w sobie bliskość przyrody i wygodę, oferując łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Mam do zaoferowania Państwu dom parterowy w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Budynek parterowy wybudowany z cegły czerwonej w latach przedwojennych w 1933 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,39 m² 7 205,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż działka w Chłapowie, k. Władysławowa zabudowana 2 budynkami, każdy z nich posiada 2 mieszkania, zatem łącznie do wynajmu dysponujemy 4 apartamentami w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł274 m² 2 189,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość mieszkalno-usługowa! W nowej niższej cenie! teraz 600.000,00 zł KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość mieszkalno-usługowa na Mazurach w Grabniku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł600 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Pensjonat / Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra | 700 m od plaży | 55 miejsc noclegowych Poszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem? Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy

Włącz powiadomienia