dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

2 999 999 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, położoną w cichej i zielonej okolicy warszawskiej Białołęki. Jest to doskonała propozycja dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł136 m² 1 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym na dużej działce Cieszyn, marklowice Przedmiotem oferty jest duża działka budowlana o powierzchni 1426 m, położona w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł127,45 m² 4 903,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom na skraju lasu z garażem, pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym. Czy marzysz o porankach, w których zamiast szumu miasta słyszysz delikatny szum drzew? O miejscu, gdzie kawa.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł106,68 m² 8 061,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:113 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej w Mosinie przy ul. Strzeleckiej, o powierzchni 106,68 m2 - inwestycja Osiedle Królewskie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł350 m² 2 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:764 m²

Brenno dom 350 m w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom w miejscowości Popielów, gmina Liw, powiat węgrowski, położony około 5 km od Siedlec. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieloną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniak dwulokalowy w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Świdnicy - Słotwina - ostatni! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł102,28 m² 12 221,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Lokalizacja: brzezia łąka/długołęka Opis Na sprzedaż komfortowy i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 102,28 m , położony w Brzeziej Łące zaledwie 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł152 m² 9 861,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:949 m²

Biuro Obsługi Nieruchomość Bartosz Nocoń, przedstawia do sprzedaży piętrowy dom w zabudowie wolnostojącej położony w miejscowości Ćwiklice, pow. Pszczyński. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,41 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Bytomiu ul. Cegielniana Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł116,50 m² 6 515,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera i profesjonalne wsparcie na każdym etapie! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość i transparentność.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł230 m² 3 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy dla Was nową, wyjątkową ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Damnica! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł130 m² 2 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży całoroczny dom z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Grywałd , położony pomiędzy dwoma pasmami gór- od południa Pieniny, od północy Gorce oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł138,45 m² 9 382,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Oferta sprzedaży bez prowizji - zakup od dewelopera bez pcc! Wyjątkowa inwestycja w Krakowie! Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym i kameralnym osiedlem, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł170,19 m² 9 930,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

| nowy, całkowicie wykończony i urządzony dom na dużej działce, sprzedawany z pełnym wyposażeniem zlokalizowany blisko Białegostoku w miejscowości Choroszcz, gminie Choroszcz.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 500 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 718 m²

Zabudowę nieruchomości stanowią 3 obiekty-hale produkcyjno -magazynowe z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow użytkowej 1500 m2, z parkingiem i infrastrukturą techniczną.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł60 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 081 m²

Do sprzedania siedlisko Tworki, gm. Wyszki Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 3081 m Powierzchnia domu: ok 60 m2 Wymiary działki: ok. 25 m szerokości x 120 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł110,02 m² 11 725,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Prestiż, nowoczesność I energooszczędność - Wyjątkowy dom w Kiełczówku. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu, który jest definicją nowoczesnego luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł104,92 m² 8 530,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Nieruchomość: nowoczesny dom o powierzchni ok. 104,92 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 225 000 zł109,36 m² 11 201,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do własnej aranżacji. Przyjedź i wybierz swoją połówkę! Największa atuty to świetna lokalizacja, dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł125,46 m² 11 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Obcokrajowiec może kupić tą nieruchomość bez zezwolenia mswia. For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł160 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom wolnostojący z potencjałem zlokalizowany w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu, przy ul. Grudzickiej. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 776 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł134 m² 10 067,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli szukasz bliźniaka z garażem w centrum Grodziska a jednocześnie cenisz sobie spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Znajdziesz ją tylko u nas! Parter domu to przestrzeń pełna.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł142 m² 6 338,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Zapraszamy na prezentację domu w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej położonego w Gościcinie przy ul. Prostej. Lokalizacja Gościcino to wieś kaszubska położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł245,90 m² 3 655,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z garażem pod lasem o powierzchni całkowitej 245,9 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1009 m2, 3 km od centrum Czerska.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł133,30 m² 9 001,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom - 1/2 przestronnego i komfortowego bliźniaka o powierzchni ok. 133 m2 usytuowanego na pięknej i ustawnej działce 500 m2 w miejscowości Osowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120,50 m² 7 385,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spacerowe Zacisze to piękne willowe osiedle, otoczone zielenią w centrum Kątów Wrocławskich. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz spokój niewielkiej miejscowości, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,26 m² 6 755,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, tarasem i balkonami. Przeginia Duchowna - Gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł86,20 m² 6 090,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Rezerwacja! Dom w zabudowie szeregowej w Szydłowie os. Kwiatowe. Cena 525 000 zł. Dom W cenie mieszkania. Segmet skrajny opis Lokal o powierzchni 84,27 m , i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł330,50 m² 9 379,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Mokotów - Siekierki w okolicach ulicy Bartyckiej. Proponowany do zakupu segment położony jest na spokojnym i ogrodzonym osiedlu domów jednorodzinnych w niedużej odległości od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł104 m² 12 019,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy Osowca. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 105 m2, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny i ekonomiczny dom w Redzie - ul. św. Józefa Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200 m2, wybudowany w 2022 roku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł281 m² 4 978,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 430 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 281 mkw. Nieruchomość została zbudowana w 2000 roku i znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł80 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z bali drewnianych, wysezonowanych, o grubości 70 mm, pow. 80 m2 wym. 10m X 8 m , Dach dwuspadowy, blachodachówka ruukki o wzorze i kolorze do wyboru, poddasze można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł145 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem, marki Struga teraz promocyjna cena! Segment środkowy o powierzchni 145,47 m, z ogródkiem 46 m, zlokalizowany w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł306,22 m² 7 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym, niepodpiwniczonym typu "bliźniak" w Kolinczu. Kolincz to wieś pod miastem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami | Lublin, ul. Broniewskiego Gotowiec inwestycyjny + miejsce do zamieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, który został podzielony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie - Budziwój, ul. Magiczna. Bez pcc, bez prowizji! To.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący