dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

1 050 000 zł234 m² 4 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Do sprzedania 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 233,5 mkw usytuowany na działce o powierzchni 755 mkw. Ten piętrowy dom posiada bardzo ciekawą bryłę i funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł148 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Do sprzedaży, dom wolnostojący, plus dodatkowe budynki gospodarcze, położone w zielonej dzielnicy Gorzowa, na dużej, spokojnej działce z potencjałem. Dom o powierzchni użytkowej 148m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł134,96 m² 5 772,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Rodzinny dom W zabudowie bliźniaczej! wysoka jakość wykończenia | Bukowno ul. Szkolna zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł211,54 m² 1 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Teraz jeszcze niższa cena! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł197,61 m² 3 643,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Pniewo, zlokalizowany na działce o pow. 1600 m2. Budynek o powierzchni 197,61 m2, z dwoma niezależnymi wejściami ( idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta z rynku pierwotnego - Nowoczesny dom jednorodzinny w Osielsku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,82 m² 8 757,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 79.82 m2, z 3 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 360 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy o powierzchni 106 m , położony w Tarnowskich Górach na działce 190 m . Układ pomieszczeń: parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł80 m² 1 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 200 m²

Drewniany budynek mieszkalny + dużo ziemi Drewniany budynek mieszkalny o powierzchni 80 m2 do generalnego remontu oraz murowany budynek gospodarczy przy gminnej drodze asfaltowej położone na 0,0784ha.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł200 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom z czerwonej cegły na dużej 39-arowej działce z dużym potencjałem. Doskonała lokalizacja w spokojnej wsi. Do kapitalnego remontu! Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 213 zł132,07 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO już kolejny etap rozbudowy osiedla przy ulicy nadbrzeżnej! już pierwsi mieszkańcy cieszą się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł128,90 m² 4 647,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 128,9 m została usytuowana na zadbanej, 11-arowej działce, która daje przestrzeń do wypoczynku, zabawy z dziećmi lub uprawy roślin. Trzy poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł160 m² 5 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w wolnostojącym budynku w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni około 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł228 m² 7 013,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 590 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość o powierzchni 228 m , usytuowana na przestronnej działce o powierzchni 2590 m . To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł130 m² 7 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Rezerwacja! Pół bliźniaka z garażem i dużą działką 538 m Oława, ul. Świerkowa Na sprzedaż komfortowy pół bliźniaka, który łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł144 m² 5 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom wolnostojący - centrum Wałbrzycha Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość - wolnostojący dom o wysokim standardzie, położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Dom o powierzchni 70m2 składający się z 2 pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł214 m² 3 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 214 m , położony w miejscowości Wyszków Śląski, zaledwie kilka minut od Nysy. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł114 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 540 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa zabudowana o powierzchni 1,35 ha położona w miejscowości Niesułów, gmina Cedynia (woj. zachodniopomorskie). Numer działki: 124 Rodzaj: siedliskowa /.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł109 m² 9 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy premium oraz z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł122,63 m² 6 115,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

JS Invest ma w swojej ofercie dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w Grójcu przy ul. Lawendowej, v Etap Osiedla Jaśminowego (projektowana ulica Magnoliowa 2/2).

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł448 m² 6 651,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Elegancka, superkomfortowa i przestronna rezydencja o powierzchni całkowitej 448m2 usytuowana na ślicznie zagospodarowanej ponad hektarowej działce (10300m2) znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł182 m² 4 890,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Przedstawiamy Państwu duży dom, wybudowany w latach 1999-2005 z dbałością o jakość i detale, dzięki czemu dziś wyróżnia się na tle podobnych, wystawionych na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł200 m² 2 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Oferta na wyłączność (0%) Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej, trzykondygnacyjny, położony w spokojnej i zielonej części Skoczów Bładnice Dolne. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł277,26 m² 3 787,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Nowym Chechle przy ul. Akacjowej. Malowniczo położona działka na wzgórzu o powierzchni 1503 m. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł110 m² 6 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krosno Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Krośnie, która stanowi doskonałą okazję zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących funkcjonalnego domu do własnego użytku. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł172,40 m² 9 274,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Wahasz się między budową a zakupem gotowego domu? Policz to na spokojnie. Zakup działki w takiej lokalizacji, jej uzbrojenie, projekt, budowa i wykończenie w tym standardzie to dziś.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł179,61 m² 4 732,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rezerwacja Olecko, ulica Żeromskiego; na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu w pobliżu jeziora Olecko Wielkie o powierzchni użytkowej 142,7 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 000 zł1 310,01 m² 7 938,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 796 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem trzech bliźniaczych budynków usługowych, położona w Kątach Wrocławskich. Lokalizacja: kąty Wrocławskie leżą 22 km na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł107 m² 6 261,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Stan deweloperski : -ogrzewanie podłogowe -elewacja plus struktura -struktura natryskowa -podbitka -podwieszane sufity -biały montaż (kontakty plus włączniki) -szambo lub przydomowa oczyszczalnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom murowany 160 m Działka 41 ar Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski Na sprzedaż oferuję dom murowany w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 160 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł219,31 m² 7 291,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w Piotrowicach, gm. Strzyżewice - komfort, przestrzeń i natura! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,48.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł119 m² 1 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 992 m²

Na sprzedaż dom z budynkami gospodarczymi położony w malowniczej wsi Woryny. Nieruchomość z potencjałem, szukających własnej przestrzeni z dobrym dojazdem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125,21 m² 8 777,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Oferta Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 125,21 m , położony na dużej działce 996 m w Pasłęku, zaledwie 20 km od Elbląga oraz w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S7,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł250 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Przedstawiamy propozycję domu dla rodziny 2-pokoleniowej lub dla właściciela reprezentującego wolny zawód : prawnik, lekarz, nauczyciel. Wolnostojacy, parterowy dom z użytkowym poddaszem położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł142,77 m² 8 047,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który daje przestrzeń. I spokój, którego dziś wszyscy szukają. W urokliwej i cichej miejscowości Lewino,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Klimatyczna leśniczówka na Mazurach - Krzywonoga Miejsce, które pachnie lasem i ciszą. Dom na wsi bez bezpośrednich sąsiadów, otoczony ze wszystkich stron lasem państwowym, z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 900 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2, posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 000 zł143,75 m² 9 593,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Lokalizacja: iwiny/ ul. Miodowa Metraż: 128,2 (powierzchnia użytkowa), 143,75m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna dwulokalowa, garaż w bryle oraz dodatkowe miejsce postojowe naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Złotoryja, dom, rezydencja, sprzedaż. Okazały i wysokiej klasy dom jednorodzinny o charakterze rezydencjonalnym. Położony przy ul. Tadeusza Kościuszki w pięknie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł338 m² 4 082,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twoja enklawa komfortu i spokoju - duży dom w Zerwanej, 15 km od Krakowa Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 295.