dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

Rynek pierwotny

810 000 zł169 m² 4 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w malowniczej miejscowości Lutomia Dolna (gmina Świdnica), położony na kameralnym, nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia domów 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Narożny segment na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie (kanalizacja,woda,gaz,prąd). Parter: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł82 m² 3 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej i spokojnej miejscowości Kaznów gm. Ostrów Lubelski pow.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł140 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnostojący Z budynkiem gospodarczym W miejscowości - pułtusk/os. Popławy. Prezentowana oferta to dom wolnostojący z Budynkiem gospodarczym, położony na działce 618 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł58,50 m² 2 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

NA sprzedaż dom/ zabudowa szeregowa/ skrajny szereg. Nietuszkowo, gmina Chodzież Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły! Przedstawiamy na sprzedaż skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł225 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Płużnica | Dom Wolnostojący z poddaszem | 225 m2 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na malowniczej działce o powierzchni 1435 m2, zlokalizowany w Płużnicy 58y. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł193,70 m² 17 036,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Jeśli szukasz domu, który robi wrażenie od samego wejścia, to jest ten adres. Minimalistyczna bryła, świetna architektura i lokalizacja, której nie trzeba reklamować. Budynek stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł175 m² 8 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dom Z duszą W sercu miasta 175 m | działka 1190 m | gotowy do zamieszkania dla rodziny miejsce, gdzie buduje siř wspomnienia Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł127,30 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Zastanawiasz się nad tym, żeby przenieść się na Mazury? A może chcesz zainwestować pieniądze i rozpocząć biznes? Mam przyjemność zaproponować Państwu malownicze miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł398 m² 5 776,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:584 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Myślisz o miejscu gdzie możesz mieszkać?myślisz o miejscu gdzie może mieszkać Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł154,15 m² 9 017,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 10 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, z dala od zgiełku miasta w Chrząstawie Wielkiej. Bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 65,1 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Gotowy dom Z dużą działką i garażem do zamieszkania. Położony w spokojnej i zielonej części Żukowa, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w spokojnej części Lublina przy ul. Asnyka. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących domu dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 224 000 zł110 m² 11 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej, zielonej okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł124,27 m² 6 027,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - stan prawie deweloperski - załom Na sprzedaż nowoczesny, rozbudowany dom w zabudowie bliźniaczej (prawy segment) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł126 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w malowniczych Białych Błotach To wyjątkowa okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej okolicy, z zachowaniem bliskiego dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł609,10 m² 1 477,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:919 m²

Proponuję Państwu dwukondygnacyjny budynek w zabudowie szeregowej, który znajduję się w Orłowicach, 3km. od Świeradowa Zdroju. W budynku znajdują się trzy mieszkania oraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 000 zł160,01 m² 7 668,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 160,1 m2 na działce o powierzchni 500,5 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu, wykończony w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:348 m²

Na sprzedaż dom w centrum miasta idealna lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 348 m , zlokalizowany w samym centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł119 m² 4 201,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 613 m²

Dom na sprzedaż - Pewel Mała, gmina Świnna Cena: 500 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: 119 m Powierzchnia działki: 2 613 m Rok budowy: 1958 Stan: do odświeżenia Liczba pokoi: 4 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł99,78 m² 8 007,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w zabudowie segmentowej położony na rodzinnym osiedlu z daleka od zgiełku miasta. Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł146,02 m² 5 060,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom W zabudowie bliźniaczej W kiełpinie ostatnia dostępna połówka Dom o powierzchni użytkowej 146 m2 Duża działka 500 m2 Ten wyjątkowy bliźniak jest przestronny jak nie.

Szczegóły ogłoszenia

8 824 200 zł525,25 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Rezydencja przy ulicy Dominikańskiej 19 na pograniczu Mokotowa i Wilanowa to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów poszukujących przestronnego i luksusowego domu. Harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:978 m²

| oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2. Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł104 m² 2 490,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szukasz domu z potencjałem w spokojnej okolicy, który pozwoli stworzyć wymarzoną przestrzeń? Ta oferta w miejscowości Wysoka, gmina Łańcut, daje taką możliwość. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 220 m (160 m użytkowej) położony na działce 530 m , w spokojnej i cichej części osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 999 zł199,99 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:909 m²

Marzysz o tym aby wyprowadzić się za miasto, a jednocześnie dojazd do pracy nie zajmował wiele czasu? Zdajesz sobie sprawę, że większość propozycji na rynku poza miastem to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 503 821 zł168,68 m² 14 843,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Visla Wilanów dom 5-pokojowy, 168,68 m kw., działka 465,98 m kw. | 2 503 821 zł Są miejsca, w których miasto przestaje gonić. Gdzie rano otwierasz drzwi salonu na ogród, słyszysz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Przełom 10 Dom w zabudowie Jednorodzinnej, piętrowy powierzchnia mieszkalna 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł134,80 m² 5 786,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: wyjątkowy dom jednorodzinny znajdujący przy nowo wybudowanej obwodnicy dk51. Świetnie skomunikowany ze względu na swoje położenie, bliskość dwóch aglomeracji tj. Lidzbarka Warmińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł120 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 295 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy drewniany dom, usytuowany w samym sercu Podhala. Miejscowość Gronków położona jest w kotlinie nowotarskiej, na styku z Pogórzem Spisko-Gubałowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury - blisko Gdowa - Klęczana | 599 000 zł Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić tempo i odpocząć od codzienności? Ta nieruchomość w Klęczanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł241 m² 2 697,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 610 m²

Zarezerwowano do 30.06.2026 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ulicy Sikorskiego w Wykrotach. Budynek usytuowany na dużej, atrakcyjnej działce o powierzchni 3610 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z ogródkiem | 5 sypialni I 2 łazienki I gabinet I sala kinowa I bar I sala kominkowa I ogród I taras I działka I dla rodziny kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł140 m² 6 427,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom z potencjałem idealny dla rodziny lub inwestora | 0,1957 ha | 1987 rok Na sprzedaż dom wolnostojący z 1987 roku, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1957 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł100 m² 4 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:961 m²

Lokalizacja: wilczogóra, gmina Wilczyn,koniński,wielkopolska Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 1970 roku z solidnej czerwonej cegły. Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł175 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Przestronny dom z ogromnym potencjałem w Kamieniu - idealny dla dwóch rodzin! Cena: 609. 000 zł | 175,65 m | działka 995 m | pełne podpiwniczenie | garaż w bryle budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł98,39 m² 10 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z systemem Smart Home - gotowy, by spełnić Twoje marzenia! Bez podatku pcc! Bez prowizji! Przedstawiam wyjątkową propozycję dla.