dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 472 ogłoszenia

699 000 zł120,70 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Osieki! Dom nad jeziorem- osieki koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy! Prezentujemy dostępny wyłącznie W naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł143,96 m² 6 876,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Klient nie płaci prowizji , ani podatku pcc. Przedstawiamy Państwu dom w Kolonii Mrokowskiej w gminie Lesznowola zaprojektowany w zabudowie bliźniaczej. Na osiedlu będzie 22 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł1 100 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancka willa W niemczu Bezpośrednie sąsiedztwo lasu | Architektura klasy premium | Prywatność i komfort Z dumą prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej willi.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 625 m²

Uwaga nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom położony w miejscowości Słonów, usytuowany na imponującej działce o powierzchni 1,1625ha. To wyjątkowa nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł135 m² 3 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w pięknym miejscu w otulinie parku krajobrazowego blisko Mrozów. Dom położony jest około 700 metrów od sanatorium Rudka, które posiada mikroklimat korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł175,94 m² 3 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu W złoci w.2 , położony w Białobrzegi (powiat łańcucki) w cichej, zielonej okolicy blisko lasu. - podstawowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Ta wyjątkowa nieruchomość jest dostępna bezpośrednio od dewelopera, co gwarantuje korzystne warunki zakupu. Nabycie odbywa się bez.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 733 m²

Wyjątkowe siedlisko z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - Ostrowite, blisko Pruszcza Gdańskiego cena do negocjacji Lokalzizacja: na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł798 m² 1 566,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie prestiż lokalizacji, niezwykły potencjał inwestycyjny oraz rzadko spotykaną możliwość kreacji nowego projektu mieszkaniowego? To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł149 m² 1 275,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej, spokojnej wiosce Pleśnicy w gminie Korfantów. Dom o powierzchni zabudowy 149m2 jest posadowiona na 12,5 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o imponującej powierzchni użytkowej 220 m2, usytuowany w malowniczej miejscowości Widzówek, w gminie Kruszyna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł78 m² 10 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do kupienia solidnie pobudowany dom jednorodzinny - wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 1900 m2 w miejscowości Huta Żabiowolska niedaleko węzła Żabia Wola zaledwie 20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł210 m² 6 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom Z dużym potencjałem! Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 210m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 925m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł99,07 m² 7 015,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Kameralna Inwestycja we Włókach! Czy marzysz o idealnym domu, który oferuje komfort, nowoczesne rozwiązania oraz piękne otoczenie? Inwestycja, na którą czekaliśmy, już ruszyła! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 000 zł213,40 m² 4 798,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż przestronny, solidny dom jednorodzinny w Popielowie, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy lesie, w spokojnej i zielonej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł145 m² 3 786,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z dużym potencjałem aranżacyjnym! Na sprzedaż solidny dom w stanie surowym zamkniętym, wykonany według indywidualnego projektu, zlokalizowany w spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł215 m² 3 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z częścią warsztatową w Lubiczu Górnym! Działka na której posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Dom I budynek gospodarczy | śmigiel Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami, położona w spokojnej części Śmigla. Idealna dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 971 m²

Dom W stanie deweloperskim W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie do wykończenia, położony na działce o powierzchni 0,1971ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł130,50 m² 6 030,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł401 m² 2 743,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Oferta na wyłączność skierowana do inwestorów / deweloperów Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem adaptacyjnym, idealna pod przebudowę na nowoczesne lokale mieszkalne, apartamenty lub.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Polecam na sprzedaż działkę gruntu zabudowaną budynkiem mieszkalnym Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 627 m2 w miejscowości Skwierzyna w powiecie międzyrzeckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tarnów - zawada - w przepięknych okolicznościach przyrody do sprzedania - nie duży dom o pow. 180 m2 / 5 tyś zł za mter! ( mieszkaj taniej jak W bloku!) - indywidulany projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł153 m² 7 516,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Dom wolnostojący 153 m | działka 1455 m | po generalnym remoncie | Darż | blisko Szczecina i Goleniowa Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa (samodzielny lokal mieszkalny nr 1 stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 94,40 m2 plus powierzchnie części dobudowanej 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 120 m2. Do każdego lokalu przynależy działka do wyłącznego korzystania o wielkości 380 m2. Przemyślany i wygodny projekt. Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową inwestycję - dom o niepowtarzalnej bryle, wyróżniający się nowoczesną architekturą i starannie zaprojektowanymi detalami. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł147,75 m² 8 121,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 161 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący na dużej działce o powierzchni 10161 m2 w miejscowości Mokas gmina Sochaczew. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 147,75 m2+ garaż 19,60 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł126 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż siedlisko - nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w drugiej linii brzegowej jeziora na terenie Pojezierza Żnińsko-Mogileńskiego, w obrębie Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł89 m² 8 876,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 90 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy Szwederowo. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 900 zł97,30 m² 9 238,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Dom wolnostojący 97 m | Działka 723 m | Budy Józefowskie Na sprzedaż Nowy Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Budy Józefowskie, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 025 000 zł235,21 m² 17 112,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:529 m²

Wyjątkowa willa w Wilanowie otoczona drzewami - komfort, przestronność i nowoczesny design [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł640 m² 2 335,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł231,30 m² 5 183,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 231,30 m (powierzchnia użytkowa 160,50 m faktyczna powierzchnia po podłodze jest większa ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł155 m² 3 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 436 m²

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym położony w Rządzy, w gminie Stanisławów.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł911,15 m² 2 414,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

14 400 m | 911 m | ogromny potencjał opis nieruchomości: kupujesz grunt - zyskujesz gotową zabudowę. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni działki 14 400 m z kompleksem budynków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni ok. 100 m położony w urokliwej miejscowości Lipnik, w otoczeniu zieleni i spokojnej wiejskiej zabudowy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij